• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Peg Perégo Centro Completo. Ste spokojná?

4. februára 2013 
Ahojte, máte niekto tento kočík a ako ste s ním spokojná. Rada by som si niekde na nete prečítala k nemu recenzie ale žiaľ nič také som nenašla. Od koľkých mesiacov ste menili hlboký kočík na športový. Myslíte, že je tento kočík vhodný aj pre 3 mesačné dieťa? Viete kto je dovozca na Slovensko?
2. jún 2007 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tamia.
My sme kocik centro kupili pred 2 tyzdnami. Museli sme vymenit kocik. Hanka ma 4 masiace, ale uz pouzivame sportovy. Vyhodou je, ze sa da strieska otocit a dietatko mozes polozit hlavickou tam kde neskor bude mat nohy. Ja tak vozim malu, aby som na nu videla a ona na mna. je to asi jediny kocik, kde sa operadlo da sklopit uplne do vodorovnej polohy, takze sa tam da vozit aj mensie dieta. Ja som s nim spokojna. je lahky, asi 8 kg, takze sa s nim dostanem aj na inak nedostupne miesta. odnesiem ho aj s malou... :grinning:
2. jún 2007 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Tamia,
My máme 3 mesačného Adamka a tiež sme museli vymeniť kočiar. Rozhodli sme sa pre tento kočiar a zatiaľ sme s ním spokojní. Používali sme ho skoro od mesiaca a pol. Nemali sme síce vaničku, ale iba fusakotašku. Tá nám v podstate stačila, a jej výhoda je aj tá, že ju neskôr môžeš použiť ako fusak - napr. v zime. Vanička je vraj ibe do takých 4 mesiacov a potom by si určite musela už používať iba športový typ.
Je naozaj ľahký a to čo písala mirulacik je pravda. Takze ti ho tiež môžem odporúčať.
Naozaj sa rozhodni dobre, lebo ide hlavne o to, aby si bola ty ale aj bábo pri vození v pohode... :sunglasses:
2. jún 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ja mam tiez tento kocik co sa mi na nom paci je velky nakupny kocik,nanoznik a super prsiplast, diettko je uplne schovane pred dazdom ,ze sa da polohovat na uplne vodorovne.Mne sa na nom nepaci len jedna vec rucka sa da len vyssie a nizzsie,je iba vytahovatelna co mne nevyhovuje,lebo som nizka,ale zvykla som si.ak ti mozem poradit urcite si ho kup je super!My sme v nom od 4 mesiaca.kupis ho na www.babymarket.sk
2. jún 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, aj mne sa velmi paci tento kocik (chceme uz vymenit hlboky za sportovy, tak si vyberame), ale chcem sa spytat ci neexistuje aj s golfovymi palicami.
Ak ano, tak som uz rozhodnuta a ideme ho hned kupit :grinning:
8. jún 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tiez ma tento kociar, mala ma 2 mesiace, ale ja mam k nemu aj vanicku navettu, takze sme este vo vanicke...ale kedze mala sa narodila 53cm a 5 650kg tak pojdeme skoro do sportoveho...zatial som spokojna, akurat sa zle dvihaju predne kolieska, ak ides trebars niekde na schod alebo vyssi chodnik...ale neva...
8. jún 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malka,
myslím, že práve toto centro completo nie je s golfovými palicami ale PP má iné druhy s golf. palicami. Mne osobne sa golfové palice nepáčia, nevidím v tom žiadnu výhodu, skor sa mi zdá, že sa s kočíkom ťažšie manipuluje.?
8. jún 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tamia, uz sme objednali peg perego classico completo, tento je s golfovymi palicami :slight_smile:
Mne sa prave golfove palky pacia, a po odskusani sem hodim info, ze ako sa s nim jazdi :wink:
10. jún 2007 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame objednane centro, len skoda ze ho maju len v tych dvoch farbach. vraj na jesen ma peg perego vydat novu kolekciu, tak tajne dufam v kutiku duse ze tie farby trosku rozsiria...
12. jún 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka konstrukcie, je dost pevna? mate skusenost?
30. nov 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte baby ja by som tiez chcela kupit kocik peg perego pri prvom synovi som mala chicco a nebola som moc spokojna len sa neviem rozhodnut ktory?????? :wink: :slight_smile: :frowning2:
20. apr 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja som mala pp centro pri prvom dietati.spokojna som s nim nebola.velmi tazko sa ovladal.ale syn bol v nom spokojny.mala som moznost vyskusat aj pp pliko golfac a ten bol super lahko ovladatelny.hlavne do kopca som necitila ziadnu vahu.s tym som bola spokojna ja.
4. feb 2013 o 18:56  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok