• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Športový kočík vhodný na zimu. Poraďte nejaký

23. septembra 2007 
Nevie mi niekto poradit nejaky dobry sportak na zimu,aby v nom bolo teplucko,najlepsie s preklapacou ruckou.babo bude mat vtedy skoro pol roka.do hlbokeho sa uz asi nevmestime...
19. sep 2007 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preco sportiak?ved su kociky aj bez vanicky,vtedy ma dieta aj sukromie,aj pohodlie,aj teolucko :wink:
19. sep 2007 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
patusik...
bibula má pravdu, ja som takisto na zimu pred rokom musela kúpiť ďalší kočík, lebo dcérka sa mi nezmestila s fusakom do hlbokého kočíka a to bol kočík ktorý som na jar používala ako káričku. Športový by som veľmi nekupovala :slight_smile:
19. sep 2007 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak a teraz uz som z toho jelen :rolling_eyes: ja som myslela, ze su klasika vanicky, sportaky a vajicka. a vy hovorite o nejakom inom nez sportovom... bibula, aky myslis?
19. sep 2007 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, tiež by ma zaujímalo, aký kočík presne máte na mysli....Tiež som v situácii, že sa mi malý pomalý do hlbokého kočíka nezmestí, ale myslím, že na "šporťák" je ešte skoro, veď drobec ešte nevie ani poriadne sám sedieť...
19. sep 2007 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tento problém som riešila, keď som bola tehotná...viem, že sú moderné kočíky za 15.000,- /a viac/ ale nie sú praktické...my sme v prvom rade hľadeli na "komfort" mimča...takže máme klasický kočík TAKO za 6.000,-...veľký, praktický a hlavne má viac možností na využitie...či je leto a či zima :wink: dcerka ma la pri narodení 4,7 kg a v pohode sa vozí dodnes...a aj v zime s fusakom sa tam zmestí :grinning:
19. sep 2007 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu...presne taký podobný ako je kočík zn.Tako, tak sa mi zdá,že podobný je aj kočík zn. ARO/tiež má veľa možností/ a taký som na zimu pre dcérku kúpila a samozrejme musela som ho kúpiť aj s vaničkou,ktorú som vôbec nepoužila,lebo ako prvý som kúpila Peg-perego a tam sa mi už malá na zimu s fusakom nezmestila...škoda,že mi vtedy nemal kto poradiť :frowning2:
19. sep 2007 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,taky ako Tako a Aro je podobny aj Sprint,ten mam ja,mala som ho od narodenia,no na leto som si kupila sportovy,ten je dost uzky a preto ho na chladnejsie obdobie a zimu opet vymenim za ten sprint ktory je priestranny a v pohode tam vmestim fusak aj s krpcom.
19. sep 2007 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte čítam očom je reč a my máme tiež ten kočiar ako píču baby je to taký,že ked vyberieš vaničku máš športový a ke´d to necháš na najnižší stupen tak je to ok.je to kočiar Adborpikolíno a dnes som ho videla v bazáre tu na mk iba za 4900sk.
19. sep 2007 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je taky,ze ked vyberies vanicku,tak tam stale je pri nozkach zapnuty,no aj to sa da potom odopnut a je stoho siroky sportiak.
19. sep 2007 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemôžem dopustiť na ten kočík...je síce ťažky ako slon..ale va´d ho nenosím na rukách..a na druhej strane, ,alá má 10 mesiacov...o 8. mes. chodí za ruky, takže von chodíme 3x denne a z toho 2x bez kočíka...resp. kočík je prázdny, opustený a my beháme...myslém, že je naozaj zbytočné kupovať viac kočíkov a hlavne na zimu šporťak nie....dieťatko musím mať teplo od spodu a aj na nožičky...a tiež musí byť kryté od vrchu... :wink:
19. sep 2007 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..mvl8....s takym zaujatim som sa zacitala do Tvojix riadkou..patrajuc co Ta tak "rozohnilo".......najma pri 13om slove.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2007 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ex... :sweat_smile:
19. sep 2007 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...zuzu..zabi ma....ved ma poznas.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2007 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veď práve preto :grinning: ja som to nechcela prvá prezradiť :sweat_smile: ale je to prča taká chybička, že???
19. sep 2007 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...zuzu..."pRca"???...alebo .."p..tra ra ra....tra ra ra"... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...fuuuuj...ale uz idem do kuta :sweat_smile:
19. sep 2007 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. sep 2007 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ex...odpúšťame ti...môžeš sa vrátiť :grinning:
19. sep 2007 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak totoooooooooo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt sori
19. sep 2007 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. sep 2007 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..mvl8....si zlata :grinning: ..ale uz som tixo....na danu temu :wink:
19. sep 2007 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam sice starsi typ kocika,ale je to asi 10-kombinacia :grinning: ,ked vyberiem vanicku,mam kocik aj predlzeny aj rozsireny,teraz mavam este aj ten predok dany prec a mam tam len drzatko s viazanim,co je medzi nozickami.atd.mala som na mysli nieco take.
22. sep 2007 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,ja viem,že je to od veci,ale nemôžem zohnať igelitovú pláštenku na trekingovú veľkú trojkolku.Neviete poradiť?Už som prehrabala snáď všetko možné a nemožné..ide jeseň a často prší,takže aj keď máme aj teplý hlboký kočík,tak by sme chceli používať aj trojkolku,ale čo keď nemáme pláštenku do dažďa?Poradíte?Díky moc :slight_smile:
22. sep 2007 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja pridám svoju skúsennosť z predošlej zimy.
mám kočík ARO superlux2. + kočík demma sunny. síce predoslá zima bola mierna a pomerne teplá, ja som viacej využívala demu. malá mala v tom čase 6 mesiacov, a zmestila sa mi tam v pohode deka+hrubý fusak+poťah na kočík. a hlavne dieťa.
maruschka
neviem síce ako vypadá tá trojkolka, a nebola by na ňu dobrá pláštenka z dvojičkového kočíka?je široká, 2x použitá. v super stave.
22. sep 2007 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi nie,lebo trojkolka je dlhá a nie moc široká,takže by to prevísalo po stranách.Ale teraz som mala trocha času sa pohrabať na internete a tú firmu som našla,čo vyrába tieto kočíky-na Slovensko sa totižto málo dovážajú,preto sa nedá zohnať.Tak hádam tak.Ale díky za ponuku maca,si zlatá. :slight_smile:
22. sep 2007 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspoň som sa pokúsila aj keď neúspešne sa zbaviť pláštenky. maruschka nevieš o niekom, kto by potreboval plástenku pre dovjičky? tá mi straší v skrini už 5 rokom zabalená v igelitke.
22. sep 2007 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a keby si to dala na inzerát,alebo nie je tu téma dvojičky?Žeby niekto zháňal pláštenku.A na detských obchodoch Pre deti bývajú nástenky a tam si môžeš nalepiť tvoj inzerát,ale aj v Tescách to býva hneď pri vchode,aj v Kauflandoch..Tak tam skús,ja si to napríklad sem-tam prečítam.Moja segra si tak našla brigádu,tak aspoň viem,že také inzeráty fungujú.Možno sa tej pláštenky takto zbavíš. :slight_smile:
22. sep 2007 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už mám inzerát, už som to ponúkala aj v dvojičkovskej téme, ale nič. :frowning2:
díky za radu
22. sep 2007 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala hlboky demu a v 5.mesiacoch som kupila na inzerat po jednom dietati bambino jackpool, je to trojkombinacia a ma sportovu čast ale aj tu na zimu nie sportovu, neviem ako to mam teraz nazvat, malo to aj vaničku na nosenie novorodenca ale tu sme nevyužili už a lehatko sa da dat uplne do roviny a mala aj tak je spokojna iba ked ma nohy vonku a môže hompalat vo vzduchu, asi dostane v zime kombinezu a hotovo, sak inak je zla ako cert
23. sep 2007 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok