• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

18. januára 2017 
@snepinka Ahoj ja som s nim bola aj korčuľovať a žiadny problém som nemala a ináč idem ho predať ak by si mala zaáujem. :slight_smile: kuk moj bazarik
14. máj 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denaha ahoj ja mam take vajicko na predaj v mojom bazariku kukni ak by si mala zaujem :slight_smile: to je najuzasnejsia autosedacka.
14. máj 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviakrkoskova tiez ho predavam. Ako som spominala vyssie. Btw na korculovanie je super, to sme uz zistili. :slight_smile:
14. máj 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by mal niekto záujem, mám na predaj mega výbavu S4 - vanička, Prima easy aj s isofixom, originál pláštenky na vaničku aj autosedačku,športová verzia s nánožníkom, oranžová podložka, pláštenka a veľká príručná taška. Cena dohodou. IP
27. máj 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím chcem sa spitat a dúfam ze poradíte, začali sme používať autosedacku S4 a nejak nam v aute nesedí ako by mala, v zadu niesu uchytí na pas tak ako sa to uchytuje. Aby to vajíčko bolo na pevno ??? Som trosku prekvapená z toho !!! Dakujem ta všetky radi ;)
5. jún 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annajusko uchyty na pas su tak hore pobokoch, treba pas do nich navliect (na 1 strane, podla toho, kde mate sedacku - pozri videjko tu: https://www.youtube.com/watch?v=p8i4ShMapUg (pozri od cca 2:30 min.))
5. jún 2014 o 21:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kikuleenka dakujemmmm pekne ;)
6. jún 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den. Mám Casualplay s4 a popraskali mi disky na kočíku. Preto zhánam bud celé koleso, alebo len disk . Stačí mi aj jedno. Ponúknite.
10. júl 2014 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj neviete kde kupim plaste na zadne kolesa s4 ,nemusia byt original len aby sedeli
26. júl 2014 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Potrebujem poradit. Ako sa da ( ci sa da vobec) vyprat/dat nejak dolu z vajícka striesku. ??? Dakujem.
7. aug 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky, sestra kúpila S4 reverse-používaný a chcem sa opýtať, či na športovú sedačku treba na nakliknutie redukcia? Ďakujem.
31. aug 2014 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim Vas da sa na kocik S4 naklikavacia verzia dat aj ina autosedacka ako casualplay? Dakujem
29. sep 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám na predaj vanicku Newmoon Casualplay 2014 so zarucnym listom,kupovana 04/2014

http://www.modrykonik.sk/market/kociky/hqsc/newmoon-lava-rock-vanicka/
7. jan 2015 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssiska ahoj mozem sa opytat ako ste nakoniec tu rucku vymenili?stacilo len odsroubovat?dakujem...
14. feb 2015 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ak sa mozem opytat zmesti sa do vanicky aj 5 mesacne dieta s fusakom?a ako sa snim jazdi v zime v snehu...zvlada to predne koleso?
14. feb 2015 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkalaura manzel to nakoniec spravil...povytiahol lanko z brzdy...tam ked sa to chyti do kliesti a otoci ide to von...ostatne je skladacka v kuse...
15. feb 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssiska takze ste kupila novu rucku?a ste spokojna s tymto kocikom?
15. feb 2015 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkalaura my sme dostali novu vramci zaruky...ale da sa kupit ako nahradny diel

ja som spokojna...my sme chceli kociar aj do terenu a na tury...kociar sa sklada lahko...ale je dost tazky aj autosedacka a aj vanicka...ale je stabilny...ak mate moznost vyskusajte si ho...zalezi na tom kde budete kociar pouzivat
15. feb 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mali by mať na stranke www.superprodukt.sk alebo im zavolaj ja mam kočik aj s taškou od nich :wink:
18. feb 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, pouzivali ste niektora aj bazu isofixovu na vajicko do auta? Chcela by som ju kupit, ake 120 € za nivu sa mi becgce dat :wink: nemate niekto ba predaj? Ako ste boli spokojné?
20. mar 2015 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby potrebujem poradiť chcem si kúpiť športový kočík a je to adapterova verzia kamoskabezadapterovuj verzie bude mi to sedieť ak použijem adaptery
5. máj 2015 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak by mal niekto záujem o kočík, mám na predaj 3 kombináciu v dobrom stave.
14. máj 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petrolejová farba
14. máj 2015 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2015 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som ho rada predala za cca 200€.
15. máj 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Casualplay S4, krasna farba, nevyblednuty, len bezne opotrebovanie, postarane on pedantne. Po jednom dietati, ku kociku taska a original slnecnik. Samozrejme nanoznik na sportovu cast aj vanicku. Cena 200Eur
21. máj 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebra41 mozes mi prosim podlat viac fotiek vanicky aj cely kocik z boku a v autosedacke je aj detska vlozka?
7. júl 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. poprosim vas o svoj nazor . mam vybrany kocik casual play s4 farba violet . viete mi povedat ci je ta farba vhodna aj pre chlapceka??? je fialova alebo viac do ruzova??? dakujem vaaam
27. sep 2015 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je fialova a kludne aj pre chlapceka.. :blush:
27. sep 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok