• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Turistické sedačky. Ktoré sú najlepšie?

24. marca 2017 
@7katka ahoj, ano kupili sme ten koala co je spominany hore presne z adamsportu som ho brala a super....naposledy som maleho niesla ja 2hodiny na ture v Bachledke a uplne perfektne sa nesie...a to ma maly 15 kg :smiley:
25. júl 2016 o 08:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacicka248 nasa tiez tolko vazi, tak kupim ten, dakujem
25. júl 2016 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ho máme v červenej farbe, prišiel nám včera, je perfektný, tiež od adamsportu a vyskušali sme ho zatiaľ len na ulici :slight_smile:
3. aug 2016 o 22:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame corazon pandu
3. aug 2016 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adahana
@7katka
@kacicka248 ahojte chcem sa spytat na nosic neverland koala ako ste spokojne?predava sa len v tejcervenej kombinacii?na nozicky su tam podpierky?dakujem..pripadne ci nepredavate niektora.
17. mar o 11:28  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (31. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monistis
@jankabencakova dobry den kupili ste si nakoniec neverland koala?ako stespokojne?dakujem
17. mar o 13:25  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (31. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf nekupila som
21. mar o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my máme corazon pandu. Sme s ním spokojní, absolvovali sme dve dovolenky v Tatrách. Malá v ňom aj spala.
22. mar o 10:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adahana prosim ta, vidi v nej dietatko dobre dopredu?
23. mar o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf ahoj, my uz nepouzivame kedze maly je uz velky a uz pekne prejde sam. Ak chces pofotim ti a poslem. Na cene by sme sa dohodli, mne uz len zavadzia v skrini. My mame v zelenej farbe. Prepac ze reagujem az teraz, ale nejako popri praci a domacnosti nie je tolko casu na konika :slight_smile:
Včera o 19:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adahana ahoj chcem sa spytat ci sa predava len v tej cerveno sivej kombinacii a ci to ma na nozicky podpierky dakujem
Včera o 19:52  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (31. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok