• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako darovať detské veci a pritom skutočne pomôcť?

15. júna 2016 
ahoj mamki hcela bisom prosit o pomoc nepisalabisom ale surne musim najt pomoc som pred operacio stitnej zlavi to malo peniaze cosom mala tomi vsetkoislo na lieki a teraz ide zima ajabisom hcela prosit dobrih mamiciek o pomoc mam 7 maloletih deti bolabisom velmi rada kebi sa naslodobrih dusi kto bimi pomohla sactva pre5 cerok a2 hlapceki moje neno je MARIA ADIOVA VELKE SLEMENCE 200 POSTA RUSKA 07677 OKRES MICHALOVCE VELMI PEKNE DAKUJE AJ ZA NAJMENSIE DARI DAKA
27. okt 2015 o 11:49  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň,prosim vas kto by daroval pre samostatnú matku z 4 detmi.. detské potreby čo nepotrebujete ZADARMO . Som len na materské a neviem pre moje DETI podať čo by potrebovali lebo z materskéj sa nedá bez manžela aj nájom musím vyplatiť. Tak veľmi pekne by som poprosila takého človeka kto by bol dobrosrdečný...velkosti na chlapcov 74,98,120.a cerka ma velkost 92.velmi vam budem vdačna :frowning2: :frowning2:
1. nov 2015 o 20:04  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apropo, viete, že ten zberný kontajner pre charitu - lubaska21 - nie je pre charitu? ide to firmám, ktoré z toho v tretích krajinách dávajú robiť rôzne výrobky (koberce, handry..) alebo to predávajú chudákom černochom. takže na tom niekto dosť zarába
15. máj 2016 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limitgirl a u nás pobehuje po meste cigánka s malým deckom a veľkou. dieťa nasadí na ten "rošt" spustí ho dolu, dieťa povyhadzuje veci von, ona povyberá do tašky a majú nakúpené. aspoň, že to, čo sa jej nehodí, uprace späť :grinning:
15. máj 2016 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikad77 ahoj, nemáš ešte na nejakú takú mamičku kontakt? mám tiež nejaké oblečenie chlapčenské a navyše ak nejaká potrebuje ubytovanie tak by som lacno prenajala izbu v dome so záhradkou kde bývam a pomohla s opaterou, dochádzkou do roboty a tak. ostala som sama s malým a neviem, či to utiahnem finančne
15. jún 2016 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limitgirl to vazne??? och, tak to som v soku, netusila som to a ja ze pomaham... do prdelky... tak s tymto darovanim uz prestanem, pokial to funguje takto
15. jún 2016 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok