• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Košielky pre novorodenca alebo body. Čo je lepšie?

30. mája 2010 
podla mna bodynka s tzv. americkym vystrihom (to je ten prekryvaci, dobre sa otvara) su upkne v pohode aj pri prevliekani cez hlavu. este su dpbre aj H&M s cvockami, vobec nie je problem s obliekanim
24. máj 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do dupiek som davala kosielky, bola som s nimi spokojna, aj malinky... a asi sa aj lahsie oblieka prve dni kosielka ako body :wink:
teraz davame bodinka, nakolko kosielky sa vysuka a maly ma holy chrbatik :sunglasses:
na bodinkych mi ale vadi ze niektore sa mu stiahnu dobreze nie po prsie... a tak ma pol hrudnika holeho... :unamused:
narodi sa babatko vyskusas, uvidis :wink:

ja som bola tazkym odporcom kosielok a na prve dni som si ich nevedela vynachvalit. :sunglasses:
24. máj 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca to je zvláštne u nás dostať bežne body aj vo veľkostiach 98 dokonca som videla aj 104. môj malý má dva roky, takisto stále používame body a stačí mu zatiaľ 92-ka no máme nakúpené už aj 98ky :wink:
katia že pozdravujem svokru :grinning: inac je normálna že aby vás neohovárali? :confounded:
24. máj 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa pridavam, davala som kosielky cca prve dva mesiace, potom bodynka...a kosielky sa mi naozaj lahsie obliekali takemu malemu mimcu...
24. máj 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiež hlasujem za body, davali sme ich malinkej úplne od začiatku, a tiež na noc tie "slipsuits"
24. máj 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, zatiaľ som to v našom hyper tescu nevidela :wink:
24. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kým je malé a má dupky, je lepšie košielka, neskôr určite body!!!!
24. máj 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivec79 ... si sa pytala kde som zohnala take velky body /na 2rocneho chlapca cislo 98, 104/
sestra mi ich kupila v auparku v obchode C&A, stali okolo 100sk :wink:
28. máj 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako som uz spominala, tiez som kupila body velkost 104 aj na Obchodnej ul. v BA v detskom obchode SIMONKA
28. máj 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dával body od narodenia a bola som výsostne spokojná
28. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my sme davali body hned od zaciatku a bola som velmi spokojna.
Pre mna to bolo lepsie ako sa trapit s kosielkou.
Inak ich kupis v kazdom detskom obchode, a aj v Tescu a Hypernove. :slight_smile:
Matko nosi body stale, jednak mu to drzi plienocku a nema holy chrbatik.
29. máj 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave v tescu som nevidela body cisla 98 a 104 :confused: ...ci len zle hladam? :sweat_smile:
29. máj 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja mam 7m. dcerku a kupila som si na zaciatok zavinovacie body a na tie nedam dopustit ani teraz. Do daru som dostala väcsinou klasicke, ale mala mi dost plakala pri obliekani, ale zavinovacie boli super. Kupila som velkost 62 a do niektorych sa zmesti este aj teraz. Akurat som bola na nete a pozerala nove vo väcsich velkostiach. :slight_smile:
30. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok