Nakup z Kiku a vrátenie tovaru

lilysk
8. máj 2014

Ahojte
Prisla svokra na navstevu a doniesla detom ,,krasne ,, veci z Kik -u 😉)Nechcem ju urazit ,ale ja proste ten jej vkus nemozem ...ja som v Kik este nikdy nic nekupila aj ked urcite sa da aj nieco pekne vybrat - nemam skusenosti s tym obchodom .Ak mam blocek daju sa tie veci vratit ako v H&M ,alebo C&A? Ak ano nevadi ,ze z ineho mesta priniesla ?hmmmm
Dakujem

maznacik007
9. máj 2014

tak my nie sme zdaleka tak zahojeni ako
@lilysk ale teda minimalne pouzivane nohavicky po detoch si dovolim tak maximalne darovat vacsinou ani to nie pouzijem ich na handricku a nedavam do bazara za styri ecka....

eeffka
9. máj 2014

@lilysk tovar ti vymenia, v hociktorej predajni na SK ak mas blocek tak ako kazdy iny retazec... macko Pu ci ine perly co z teba vypadli su dost zcestne, keby si chcela naozaj vymenit, mas to zistene za 2minuty a tato sebaprezentacia, mi kus stisla zaludok, ze taketo stvorenia ziju v mojom meste... uff uff moja dcera ma adidasy tepláky (3pasikove 😀 , kto videl ukrajinske rozumie) a tricko z KIKu, neviem ci by bola dost "hoch " pre teba.

marse
9. máj 2014

@eeffka jasne ze nie, lebo nase svokricky nespia v hiltone, teda moja urcite nie 😀

anuskaaprazko
9. máj 2014

@maznacik007 tak to si zabila 😀

lilysk
autor
9. máj 2014

🙂)

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilysk
autor
9. máj 2014

@koniarova ale keby som tam dopiasala ,ze mam 20 trblietavych karticiek z Teska tak by som hned bola super mamicka 🙂

marse
9. máj 2014

@lilysk tu ide iba o to ze to bolo mimo temy... nam tu nemusis predostierat co mas a kde si bola... to si nechaj do majetkoveho priznania...

sashabb
9. máj 2014

@zita19 Tak ja neviem, ale keď niekto nakupuje v C&A a v H&M tak asi až tak "zahojený" nieje či? 😝 😎

alenka777
9. máj 2014

sa znova diskusia zvrtla úplne inym smerom. Len chcela vedieť či môže vrátiť veci v kik-u ak boli kupované v inom meste....

lilysk
autor
9. máj 2014

@sashabb Ja som nikde nepisala ,ze som zahojena 🙂 Ani to ,ze som bola v Tokyu 10 rokov na poznavacom zajazde 🙂A ked tak pozeram na tie ceny tak v Kiku stoji tricko 6.50 eur a v H&M 4.99 eur 🙂A teraz je akcia 2 za 7.99 🙂

lilysk
autor
9. máj 2014

@alenka777 Ale ved to absolutne nie je dolezite 🙂))

sashabb
9. máj 2014

@lilysk veď ja viem, že ty si to nepísala. Ja som to napísala dotyčnej, ktorá to o tebe napísala 😉

lilysk
autor
9. máj 2014

@sashabb Hej ved ja som to aj tak myslela ,ze ano suhlasim s tebou a tvojim postrehom 🙂))

fopka
9. máj 2014

@marse do kelu, to su starosti, ze? a ja nemam ani tu poondiatu kanvicu som si teraz uvedomila 😀 😀 😀

marse
9. máj 2014

@fopka to nic, bude horsie... vyberame dnes kosacku? 😀 😀 😀

fopka
9. máj 2014

@maznacik007 umrela som, ze na handricku 😀 😀 😀

fopka
9. máj 2014

@marse 😀 😀 😀 dnes nie. absolvovala som kosiaci maraton pred dvoma dnami

tilly
9. máj 2014

co su to fodrickove saticky?

zuzkaanicka
9. máj 2014

@tilly saty s volanmi 🙂

tilly
9. máj 2014

@zuzkaanicka dakujem 😵 😵

zita19
9. máj 2014

@eeffka Ja som ti normalne rozmyslala, ci ta fajnova svokrusa nie je nahodou vymyslena... Vsak naco by baba chodila na nakup cez ulicu do KIKu v Dargove, ked Mark&Spencer su priamo v Hiltone... Ale asi bola jednym vrzom aj kupit 3vrstvovy WC papier v DM. Skoda, ze nevybehla aj do cinakov na druhom... Mohla nakupit viac... 😀 😀 😀

heni79
9. máj 2014

@zita19 😀 😀 😀
Ja milujem tvoje komentáre. 😉

lilysk
autor
9. máj 2014

@zita19 Mala si rozmyslat ked si citala otazku na zaciatku 🙂
je z ineho mesta tam M&S nie je -sice DM maju ,ale ako som pisala ofrfle aj hajzlak 3 vrstvovy biley takze ten nam nekupi 🙂
A zial vymyslena nie je - dopriala by som ti stretko s nou -mala by si z toho urcite nezabudnutelny zazitok 🙂

zita19
9. máj 2014

@lilysk ja ti poslem moju a pojdes sa obesit po pol hodine

lilysk
autor
9. máj 2014

@zita19 Tak o tom silne pochybujem 🙂))))))Tvoja by sa mozno nehnusila dat si u nas kavu aspon zo slusnosti -co sa tej mojej nemoze stat 🙂

catherrine
9. máj 2014

@koniarova a teba sa kto pytal an nazor ? tvoja moralka aje asi tiez na bode mrazu hm no v podstate je mi ta luto---

catherrine
9. máj 2014

@lilysk tak potom podla tho oc pises nie si odkazana tie veci vratit daj ich na charitu alebo do detskeho domova tam deti urcite neofrflu macka pu ani fodricky.....hm

koniarova
9. máj 2014

@catherrine Fúúha, inteligentný názor, hodný ozaj len ignorovania. 😉

sendy182
9. máj 2014

@lilysk ahoj ja som vrátila do iného okresu rifle detské. synovi boli malé úzke 🙂 🙂 🙂 🙂 peniaze nevrátia tak vybrala som si v tej hodnote iné veci 🙂 len musí byť vysačka