Nakupovanie v Quelle. Aké máte skúsenosti?

rebeka46519
16. máj 2008

Ahojte,aké máte skúsenosti s objednávaním v QUELLE?Chcela by som poznať,aj iné názory...ja už som trocha naštvaná 😠 🙄 a nechápem,že mi niesú schopný zistiť za mesiac 😠 ,či je konkrétna vec,vypredaná... (Mimochodom,dnes sa dá z QUELLE
objednať s 20 percentnou zľavou-ak to niekomu pomôže 😎

bambi09
4. mar 2010

habibi,predajňa je v BA myslím na Páričkovej 😉 aj my sme tam chodievali,vždy sa oplatilo

mamartinka
4. mar 2010

Baby ale Quelle uz nieje.Uz mali krachnut a ma to prebrat neaky Hallens.Uz to nebude Quelle.Minule mi aj email prisiel.

maruschka
4. mar 2010

mamartinka..správne..Quelle už nie je, je Halens, ale vybavujú objednávky a reklamácie ešte stále ako Quelle, tento prechod bude ešte chvíľočku trvať, ale už majú aktuálnu ponuku kolekcie pod menom Halens.. 😉 😉 😉 😉 😉 Takže objednávky sú už zo stránky www.halens.sk 😉 😉 😉

mamartinka
4. mar 2010

Aj teraz mi akurat prisiel email aj katalog v nom ako pises maruschka.Uz sa da s toho objednavat.

bambi09
4. mar 2010

no,mňa sklamali 😒 😒 😒 tovar je ten istý,len názov zmenili,som myslela,že to budú švédske výrobky 🤐 🤐
v obchode sa lepšie nakupuje,lebo človek vidí aj to,či je to kvalitný materiál,alebo šunt,my sme hlavne mužovi obleky pokúpili,ale aj pre mňa šaty,podprdy,župan...

jalao
4. mar 2010

bambula, vidim ta. 😝
aj mne dnes prislo do mailu, ze uz nie Quelle, ze uz Hallens, ale este som to nepozerala...objednavam tam tak raz za rok, zatial bolo vzdy ok. 🙂

mamartinka
4. mar 2010

Ja co som mala veci este z Quelle spokojnost.Neviem aku budu mat kvalitu tuna.