Vrátenie tovaru do Orsay

jankamarek135
31. júl 2017

Ahojte.prosim vás.....aké máte skúsenosti z vrátením tovaru do Orsay?

rrybka
31. júl 2017

To by aj mna zaujimalo.hlavne ze ide mesiac objednavka na predajnu.asi z Australie

lienka737
31. júl 2017

Áno, vrátiš na vlastne náklady a cca o dva týždne prídu peniaze naspäť na účet.
Ak myslíš tovar kupený v predajni, tak to neviem.

huginko
31. júl 2017

Ja často kupujem oblečenie z orsay cez internet, do 14 dní sa dá tovar vrátiť, s vrátením peňazí nie je najmenší problém....

jankamarek135
autor
31. júl 2017

Okej.dakujem.skusim dnes vratit

zupka33
31. júl 2017

Ja som uz tiez raz vracala lebo mi boli saty uzke cez prsia ked mi prisli a nebol nejaky problem. Teda peniaze za saty mi vratili ale to co som platila za odoslanie mi nevratili, to beriem tak, ze som si ja zle objednala tak som musela tych par eur obetovat :D Ale inak nemozem nic zle povedat na to 🙂

lienka737
31. júl 2017

@zupka33 áno, vracajú len cenu tovaru. Poštovné (4,95 € + za odoslanie) nevracajú.

bleee
31. júl 2017

@jankamarek135 oblečenie môžeš vrátiť aj v najbližšej predajni, nemusíš ho posielať poštou

jankamarek135
autor
31. júl 2017

Posteľné mi je jasné že nvratia

jankamarek135
autor
31. júl 2017

@bleee
@bleee no to viem ,len najbližšiu predajňu mam až 25km....preto sa pýtam na postu

marylinmary
31. júl 2017

@jankamarek135 tiez som mala podobny problem, naplanovala som si to tak, ze ked pojdem do mesta, tak behnem aj tam, je to podla mna cele jednoduchsie riesit to cez predajnu, ked to riesis postou tak sa to vsetko zbytocne predlzuje aspon teda taka je moja skusenost 😖

evinea
31. júl 2017

Tak ked to riesis tak, ze to posielas postou tak jasne, ze to trva dlhsie lebo kym to tam pride, kym si to daju dokopy, poslu peniaze, ten prevod trva dva dni alebo kolko, zalezi aj od toho aku mas banku a takto ked prides do predajne tak ti hned vratia peniaze ale ja uz mam napriklad aj taku skusenost eshopmi, ze v kamennom obchode nebrali reklamacie z eshopu

deti95060810
31. júl 2017

@jankamarek135 posteľné ? ....😀

jankamarek135
autor
31. júl 2017

Okej ženy,už to nemusíte riešiť.uz som to poslala.diky za každú radu

martapir
25. jan 2018

@rrybka ahoj no mne to teraz urobili podobne..tovar uhradeny vopred uz pred viac ako tyzdnom, dorucenie do predajne som dala, nsjprv napise ze sa ospravedlnuju za oneskorene dodavky a hrozny zakaznicky servis inak akoby som z robotom pisala. A dnes mi napisu, ze do ineho obchodu omylom poslali. Na zajtra piatok ich potrebujem a neviem ci vobec budem ich mat!!! Som uplne vyticenaaa

milek
31. jan 2018

@martapir Tak presne takuto odpoved som dostala ja dnes v predajni v Trencine id 18 januara stale nemam svoju objednavku , hlavne ze dorucenie do 5 prac.dni .

martapir
7. feb 2018

@milek no ani mi nehovorte, so ich tolko urgovala a otravovala že nakoniec mi v ten piatok teda posledny den kedy to pre mna bolo potrebne prišla sprava že to je už v predajni pripravene...a to nie su ani Vianoce žeby mal byť zhon....no hruuza