Poraďte ergonomický nosič

lienka005
19. máj 2017

Ahojte mamičky,

poradíte mi prosím ergonomický nosič pohodlné pre dieťa ale aj rodiča, hlavne na nosenie tvárou od seba naša slečna má teraz 8 kg tak aby sme ho využili aj dlhšie nejaké 2-3 mesiace, taký do 30 eur.
Ďakujem

hanata
19. máj 2017

Ergonomicke nosice su aj do 20, mozno aj viac kg. Za 30 eur kupis akurat tak z bazaru a aj to uz po par detoch. Daj si do guglu "ergonomicky nosic" a vyhodi ti vela znaciek.

jana_eyre
19. máj 2017

Taky co nosi dieta tvarou od teba,nie je ergonomicky..

martinoocka
19. máj 2017

Nosenie tvárou od seba nie je ergonomické....aj keď teraz niektori výrobcovia ergonomickych nosičov majú modely, v ktorých je možné nosiť aj tvárou od seba,je to odporúčané max na 15 min.pretože táto poloha nie je ergonomicka,neprimerane zaťažuje chrbticu bábätká

martinoocka
19. máj 2017

A za 30e väčšinou z bazaru ale dá sa kúpiť aj nový napríklad nosič mei-tai od značky loveandcarry

jance333
19. máj 2017

ako píšu baby, tvárou od seba nie je ergonomické zdravé nosenie. pozri v bazári mei-tai, sú to viazacie nosiče a na leto by mali byť tiež OK, keďže nie sú až také hrubé. do 30eur zoženieš

mimla
19. máj 2017

Ešte by som doplnila, že takéto dieťatko bude asi potrebovať veľkosť toddler. A mei tai je skvelá voľba. My sme mali od Al a IZI. nový do 30 eur nie je. Ale možno nájdeš použitý v tejto veľkosti, za cenu, ktorá ťa nedorazí. Ja som ho používala celé leto. Bol skvelý. Už sme ho posunuli ďalej, pretože bol malý, Mám veľké dieťa.

coccinellaseptapunktata
20. máj 2017

Mei tai som si usila, všetko potrebné som mala a vyhovuje mi najviac. Syn je dlhý a má 12kg,nosí sa stále. Nosenie v ňom môže byť mierne nepohodlné pre nosiaceho z dôvodu viazania tých pásov okolo tela, čo môže pri dlhšom nosení ťažšieho dieťaťa rezať. V tomto smere je napr. Manduca pohodlnejšia, lebo má to okolo pása vystužené. Inak som objednávala meitai z Aliexpress pre kamarátku za 17 € nový, je bez značky no spĺňa všetky ergo a je skvelý rovnako ako originál, podľa ktorého som šila ten môj.

vladimiiiirka
20. máj 2017

ja mam liliputi a a som veľmi spokojná,odporučam

lienka005
autor
21. máj 2017

@coccinellaseptapunktata a vedela by si mi dat link kde to na aliexprese najdem? zvyknem odtial objednavat

coccinellaseptapunktata
21. máj 2017

@lienka005 ja to cez appku robím ale stačí zadať meitai carrier a ono Ti nájde rôzne aj iné, len fakt si treba dobre pozrieť, aby boli ergonomické. Lebo tie dopredu nosiť nie sú a sú tam aj také. Ak si to zoradis podľa ceny dokážeš objednať to isté za lacnejšie.