Angelcare alebo Babysense. Ktorý doporučujete?

pammy
17. júl 2009

Mamicky,
viem, ze tem o monitoroch je tu uz vela, ale ja Vas prosim o Vase skusenosti s uvedenymi. Potrebujem sa rychlo rozhodnut, tak dufam, ze mi tuto temu admini nechaju aspon 2 dni 😉 Prosim 😵

My mame teraz Nanny (pozicany), maly ale velmi cestuje po postielke, treba nam novy + k tomu chceme aj vysielacku.

Mate skusenosti s tymi dvomi uvedenymi? Ake typy mate a ste s nimi spokojne / nespokojne / boli falosne poplachy.

Dakujem !!!

matul
15. aug 2012

@pammy ja mam AngelCare s 2 doskami a nestazujem si, je to lepsie ako s 1 doskou, najma, ked Ti maly cestuje po postielke. A je to spolu aj s babyphonom... Nemali sme ziaden falosny poplach.

mkr
16. aug 2012

tak já měla babysense II a byla jsem moc spokojená při obou, než začne křičet, tak to upozorní potichu, že se něco děje, akže je čas ho případně vypnout 🙂

nelinqua
16. aug 2012

my mame tiez babysense II a maximalna spokojnost...ziaden falosny poplach, takze odporucam 🙂

koran
25. aug 2012

@nelinqua
@matul
@mkr
kočky prosím máte niektorá monitor dychu pod matracou, ktorá je kokos-molitan-kokos? lebo som čítala, že monitory nie sú vhodné pod tvrdý matrac, a tento náš asi tvrdší je, tak sa bojím aby to bolo ok, idem objednat babysense dakujem za odpoveď

matul
25. aug 2012

@koran my mame ten obojstranny matrac, ako pises a Angelcare nanom funguje bez problemov... neviem ako Babysense, skor by som si zistila na Tvojom mieste, ci Babysense nerobi falosne poplachy... AC nerobi.

nelinqua
25. aug 2012

@koran my mame taky matrac a zatial nebol problem..dokonca aj ked mala lezi v tej casti postielky kde pod sebou nema dosku bez problemov to funguje...falosne poplachy ziadne.

koran
25. aug 2012

@matul
@nelinqua dakujem kočky potešili ste ma 🙂 ja som sa práve rozhodla pre ten Babysense lebo som ho našla za 95eur čo je slušná cena. tieto dva sú vraj najlepšie a nedá sa povedať ktorý je lepší. no a tú chuvičku nepotrebujem lebo mám a som s ňou spokojná, takže to je pre mňa zbytočnosť. ono to vlastne funguje ako klasická chúvička nie?? alebo je to dobré ešte na niečo iné? ďakujem 🙂

mates22
25. aug 2012

@koran ahojky, my měli babysense II pod matrací kokos-pěna-kokos a fungoval perfektně, výhoda jsou ty dvě desky, malej to měl až přes jeden roček a neutíkal mi z toho (a to to pak měl ve velké posteli, protože postýlku odmítal a vykrylo to). Jeden planej poplach jsme měli, ale to bylo v době, kdy tam měl jen jednu desku a možná sjel - já to v tu chvíli nějak neřešila, kde zrovna je a kde je deska, jen jsem ho popadla a byl v pohodě. Ale lepší planej, než aby to pak nepíplo, kdyby náhodou něco.

koran
25. aug 2012

@mates22 dakujem za správu. idem ho hned objednat 🙂 uz som rozhodnutá

ducci
26. aug 2012

my mame babysense II a sme spokojne, mala bude mat zachvilku rok a pol a stale pouzivame.. falosny poplach bol este uplne na zaciatku asi raz.. ale odvtedy uplne super 🙂 a spim ovela pokojnejsie

koran
30. aug 2012

@ducci
@mates22 a ostatné, uz mám babysense...prosim mate na rošte este nejaku dosku, alebo ho mate umiestneny na rošte priamo? a malá má pol roka, mám dať jednu alebo obe dosky? dakujem 🙂

mates22
30. aug 2012

@koran my měli na roště a myslím, že na půl roku ještě stačí jedna- ale asi podle toho jak moc v postýlce cestuje, no když dáš dvě, nic nezkazíš 🙂

koran
30. aug 2012

@mates22 dakujem za rychlu odpoved, ja som prave čítala ze tam treba dat preglejku/prekližku ale tak skusim to dat bez. a necestuje moc. len ráno ked uz je hore.. tak dam zatial jednu, dakujem. este mam jeden posledny dotaz.. ta krabička sa moze dat aj inam alebo len tam dole na bok postielky? lebo ja mam pripojenu postielku k nasej velkej, ma oddelavaciu a spustaciu bocnicu, tak ja to tam dat nemozem. kde to mate vy kočky? dakujem 🙂

mates22
31. aug 2012

@koran není zač, ano píšou to tam, ale nám to na roštu fungovalo v pohodě. Ten pípák můžeš dát prakticky kamkoli, kam ti dosáhne kabel, jen se nemá dávat k hlavičce dítěte. Takže kde ti to bude vyhovovat na případné vypnutí, jestli třeba kojíš v noci a vyndáváš malou k sobě, tak abys na to dosáhla. Když to měl pak malej ve velký posteli, tak jsem to měla zavěšené na dveřích od skříňky, co stále vedle postele 🙂

koran
31. aug 2012

@mates22 fajn díky 🙂

majusa29
15. máj 2014

môžete mi prosím poradiť či tá doska v pohode funguje ked ju dám len pod zavinovačku? Malá totiž spí pri mne na manželskej posteli takže by som to mohla dať len pod zavinovačku. dik.

japediko
28. júl 2014

Ja mam AC 401 a v noci mi už viac krat píplo jeden krat ale mala bola hore a minule sa spustil aj alarm ale hned som pozrela na mal a bola hore. Preto sa chcem opýtať aku mate nastavenu citlivosť a ako mate uložene dosky?
Dakujem 🙂

anuskaaprazko
28. júl 2014

@japediko my mame tiez angelcare... Citlivost tak ako je od vyroby neviem ako je to presne uz ho nepouzivame, je odlozeny v skrini. Dosky ulozene podla navodu predsa 🙂

dadisa
24. máj 2016

Ahojte, neviete mi poradiť či sa dá znížiť hlasitosť na anglecare . Myslím na tej časti čo monitoruje bábätko. Dakujem

ikapatkova99
21. sep 2016

Ahoj mam doma ten babysense 1 ake mate snim skusenosti

ikapatkova99
21. sep 2016

@majusa29 podla mna ano ale by ju to tlacilo aj takze dat este nieco pod nu