7 mesačný syn odmieta príkrmy

leonayl
8. sep 2017

Ahojte, maly bude mat uz 7 mesiacov. Pekne papal prokrmy ale sko keby utlo a uz tyzden donho nic nedostanem. Zbada lyzicku a rev na cele mesto uz som zufala.. skusala som smiat sa, spievat mu, jest pred nim.... a nic kasle na nas.. zacne ma bit, kopat... ale ak sa prikrm dostane do jeho ust tak to spapa... ale to co tomu predchadza nema vyznam. Vidim to uz miestami na xanax a najlepsie rodinne balenie 🙂

pininka
8. sep 2017

@leonayl poriadne mu popozeraj pusu, alebo chodte k doktorke, toto vacsinou robia deti ktore maju soor v pusinke, tzv zabku. Boli ich akekolvek prehltanie.

donattel
8. sep 2017

Moj mal tiez takto 🙂 pekne jedol a zrazu uťalo a nič..plakal už keď som ho dala do sedačky... po 2 týždňoch to akosi same prešlo a v pohode 🙂 opäť začal papať...hlavne klud a nenútiť a keď nechce tak skúsiť o hodinku...mój išiel aj spať na obed bez obeda a potom sa pekne napapal...hlavne buď ty v pohode a nerob z toho drámu a keď aj málo spapá tak ho pochvál aký je šikovný a ako mu to dobre ide... teraz mi opať zje všetko

elysiacik
8. sep 2017

Ja by som mu tiež poriadne popozerala či nemá v puse nejaké bolačky, lebo takto sa začnú detičky správať práve keď ich niečo bolí. Kľudne si aj posvieť lebo väčšinou to bývajú také bledunké biele fliačky, ktoré len tak nezbadáš

luba41
8. sep 2017

tak to nesil..prešla ho chuť , alebo sa už príkrmov prejedol....skús neskor o týžden dva..ponukaj mu do ručičky jedlo, také čo može sam ochutnávať..deti väčšinou nemajú radi. ked ich rodičia štopu ako húsky..

ella024
8. sep 2017

Mne tiež malá vyvádzala a všetko bolo od jedla, aj kupované aj domáce jedlo, nič nechcela. Trvalo to asi 3 mesiace, potom začala pekne jesť. Dôležité bolo, aby neubúdala na váhe. Už keď som bola ozaj zúfalá a vedela som, že nič nezjedla, tak som jej pustila reklamy v tv, vtedy trochu zjedla. Ale ono to obdobie potom samé prešlo a teraz papáme pekne spolu v kuchyni.

siska53
8. sep 2017
siska53
8. sep 2017

@leonayl nejdu mu zuby? Nema.afty?
A keby si mu dala.lyzicku ty do ruk,ze by sa aj on zabavil?

leonayl
autor
9. sep 2017

@pininka
Nic nema, pusinu ma cistu to bolo ako prve.

leonayl
autor
9. sep 2017

@siska53
Aj to som uz skusala, vsade bordel, plac... tak som sa aj na to vyprdla...skusam mu teraz davat teraz tekvicu, po ktorej sa siel uzrat... tak za par lyzic pochvalime a po pol hodke hodke az dostane mlieko

pininka
9. sep 2017

@leonayl mozno to je len nejaky truc, alebo mu nieco nechutilo a pamata si tu chut. Drzim ti palce aby to bolo ok. Moje deti vzdy vsetko praskali,s jedlom nastastie nikdy nebol problem. Ale segra si s oboma uzila a dodnes jedia strasne.

luba41
9. sep 2017

@leonayl ale ved je normálne, že dieťa chute len spoznáva..prečo mu to mlieko nedáš hned? možeš mu takto odopieraním vytvotiť odpor k jedlu a nebude chcieť potom ani to mlieko .sú deti a je ich vela, čo aj v 1 roku pijú prakticky len mlieko..nič mu nebude chýbať, ked bude začas piť len to

leonayl
autor
14. sep 2017

@luba41
Pretoze mi ho hned nevypije. Ano su dokonca deticky do troch rokoch na mliecku a maju kuva problem sa rozpapat. Maly je na umelom mlieku a nemyslim si ze ho chcem tym tlacit do haleluja. Ked v noci spapa o druhej a na druhy den je az na obed a je ponukany kazdu chvilku mliekom tak to nebude o tom preco mu ho nedam hned a je znechuteny. ale dik za radu

nuci616
14. sep 2017

Neskúšala si zapnúť rozprávky? Nejak proste odpútať jeho pozornosť niekam inam

luba41
14. sep 2017

@leonayl lenže tvoj má len 7 mesiacov a nie 3 roky....tak porozmýšlaj, kde sa stala chyba , že zrazu odmieta jedlo