Podvádza ma?

22. máj 2024

Ahojte, s mužom sme spolu 7 rokov, mame 5 ročnú dcéru. Posledne 2-3 mesiace je iný, podráždený, atď. Robí v zahraničí. Príde domov raz za mesiac. Posledne dva razy,čo bol doma so mnou ani nespal. Teraz je už druhy týždeň doma, no ledva so mnou o niečom prehovorí. Keď sa snažím o niečom hovoriť ja,tak je hneď podráždený a akoby chcel vyvolať hádku. V pondelok ráno odišiel vraj na zváračský kurz. Neviem ani kedy sa vráti. Nielenže som sa dozvedela o jeho odchode až v pondelok ráno,keď si balil veci (dovtedy ani slovo o tom), ale v utorok mi napísal,že príde asi až v piatok. Dnes z účtu odišli peniaze za kurz. Myslím,že ho dnes aj ukončil. No domov neprisiel. Neodpísal mi ani na bežnú správu, je vypnutý. Myslím,že ma inú. A s ňou teraz je. Nemôžem sa zbaviť toho pocitu. Mam pravdu?

dadis
22. máj 2024

Ved je na kurze, ci? A keby ta aj nepodvadzal, stojis este o taky vztah?

mikadooo
22. máj 2024

Nevieme. Ale správa sa divne. Normálne by som si sadla k nemu a sa ho opýtala, že čo mu je??? Či sa ideme rozvádzať alebo čo? Prečo sa so mnou normálne nebaví, ale takto, akoby som bola vzduch? Môže byť kľudne aj, že sú za tým nejaké iné problémy (financie, hrozí vyhadzov z roboty, čert vie - samozrejme, môže to byť aj tá milenka). Každopádne, keď nič nepovie, tak vešteckú guľu tu nemá asi žiadna z nás...

egonsk
22. máj 2024

moze v tom byt ina zena, ale aj nejake ine trapenie, ktore sa snazi v sebe spracovat a teba tym nezatazovat. Uvidis neskor, co sa z toho vykluje. Netlac na pilu a dozvies sa.

megg1
22. máj 2024

Ste spolu 7rokov a mate dceru, tak sa nema co vypinat z mailov, neozvat sa, nepovedat ti kde je.

megg1
22. máj 2024

@egonsk ake trapenie?

fido69
22. máj 2024

Nemali ste sex 2.5 mesiaca? Má inu. 🙁

megg1
22. máj 2024

@fido69 to zas by som netvrdila, ze je zarucene tak, kludne to mat nemusi

egonsk
22. máj 2024

@megg1 mikadooo to celkom pekne spisala, mrkni.

ankare
22. máj 2024

Isto má inú. 😔

h2
22. máj 2024

@megg1 Nemusí, ale aká je to šanca? Súhlasím s @fido69 .

egonsk
22. máj 2024

@fido69 no neviem ako ty, ale ja ked som v silnom strese, tak sex je to uplne posledne na co mam chut.

h2
22. máj 2024

@egonsk Ten chlap pracuje v zahraničí a domov chodí len raz za mesiac. To už neviem, aký by musel mať ten stres.

megg1
22. máj 2024

@egonsk no ved to.ja sacudunem, ze ludia zastavaju nazor, ak to nema, tak podvadza...vacsina partnerstiev to ma pomenej

h2
22. máj 2024

@megg1 Nemusí platiť, že ak to nemá, tak podvádza. Ale tento konkrétny chlap podvádza. Za to dám ruku do ohňa.

megg1
22. máj 2024

@h2 ja viem z diskusii, ze si mala vela zlych skusenosti, ale nie vzdy je vsetko zle

fido69
22. máj 2024

@megg1 Koľko máš rokov? Koľkokrát mesačne máte sex?

autor
22. máj 2024

Keď je doma,je non stop na mobile. Zrazu tretí deň poobede vypnutý mobil? Keď sa ho na čokoľvek opýtam, povie,že som paranoidna, namyslam si a ze ak neprestanem,tak odide

h2
22. máj 2024

@megg1 😳 Tak to si ma určite s niekým mýliš. Ja som celkovo nemala veľa skúseností a zlých už vôbec nie. Si si istá, že myslíš mňa?

fido69
22. máj 2024

@egonsk Koľko máš rokov? Koľkokrát za mesiac máš stres?

autor
22. máj 2024

@fido69 mam 44. Sex len keď príde domov na par dni. Niekedy raz, niekedy dvakrat

reanda
22. máj 2024

a keby za tym nebola ina zena, tak by ti nevadilo, ako sa chova?

autor
22. máj 2024

@reanda vadilo

reanda
22. máj 2024

no tak to s nim ries.. nemusis vytahovat, ze ho podozrievas z nevery.. proste sa iba pytaj, co sa deje, preco sa chova tak nepartnersky a trvaj na tom, ze sa to musi zmenit, ze toto neakceptujes..

tiika
22. máj 2024

Sice som proti lezeniu do mobilov a emailov, preventívnej kontrole a celkovej tej nedôvere. No pokial partner nekomunikuje, správa sa takto zvláštne, pri prvej možnej príležitosti by som ten mobil čekla a radsej zistila na com som, než žiť v tejto neistote.

autor
22. máj 2024

@reanda už sa stalo nieraz. Vždy to nejak otočí proti mne. Nakoniec sa mi povyhraza tým,že od nás odíde a ja vždy cuvnem.

reanda
22. máj 2024

no tak to si najprv musis poriesit, co by si robila, keby sa aj nahodou dozvies, ze ta podvadza.. aj vtedy by si 'cuvla' a ostala s nim? ved on nema dovod pracovat na zlepseni vztahu, ked vie, ze tebe to 'musi stacit' aj takto, lebo sa bojis, ze ta opusti

autor
22. máj 2024

@reanda keby to bolo len o mne ,už s ním nie som. No mame dieťa. Nie je to take ľahké. Dcera ho zbožňuje. On ju. Ja jej nechcem zničiť život,len preto,že ja s nim nie som šťastná. Ale keby mam dôkaz,že ma podvádza, to by som už neustála. Vtedy by som to ukončila. Neviem. Asi len nechcem byť ja ta, kvôli ktorej príde dcera o otca

egonsk
22. máj 2024

@fido69 s vekom to tak velky suvis nema a kolko dni do mesiaca... skus podnikat 25 rokov, opytam sa ta to tiez 😉

reanda
22. máj 2024

ale ono to je len o tebe.. vas vztah je len o vas dvoch.. dcera predsa ostane jeho dcerou, aj ked sa rozidete, nepride o otca.. ano, pride o kompletnu rodinu, ale sice kompletna, no nefunkcna rodina, je dietatu skor na pritaz, ako na osoh.. myslis, ze to dieta to neciti, ze to medzi vami nie je ok? ja by som si teda rozchod nepodmienovala neverou a 'nevyhovarala' by som sa na dieta.. dieta moze otca zboznovat (a on ju), aj po vasom rozchode..

h2
22. máj 2024

@egonsk Ak podnikáš 25 rokov a stále máš taký silný stres, že sex je to posledné, na čo myslíš, tak asi robíš niekde chybu. 🤷🏻‍♀️