Musím sa objednať do pôrodnice?

leonetta22
28. jan 2024

Ahojte rada by som sa opýtala či sa treba objednať do pôrodnice vybrala som si pôrodnicu v Nitre a neviem či sa tam mám objednať alebo nie ak má niekto skúsenosť s pôrodnicou napíše aj čo ste si brali a čo vám napríklad chýbalo vopred ďakujem za odpovede

michaelamikulova
28. jan 2024

Netreba sa objednávať keď to na vás príde tak pôjdete a hotovo ;)

michaelamikulova
28. jan 2024

Plus Veľa poporodnych vložiek a jedlo kekse 😁😁

leonetta22
autor
28. jan 2024

@michaelamikulova A napríklad nejakú vodu myslím vo fľaške

17miska11
28. jan 2024

@leonetta22 určite aj tú budete potrebovať, ja som si brala 6 flasiek po 1,5l

rm8
29. jan 2024

@leonetta22 tu je oficialny zoznam, co si treba zobrat. Mna najviac prekvapil ten teplomer, ale nerodila som tam este.

michaelamikulova
29. jan 2024

@leonetta22 doktor by mal dat papierik co si treba vziat do pôrodnice a voda je súčasťou určite

martul
29. jan 2024

@leonetta22 a odkiaľ si? Lebo keď to nie je tvoja spádová, tak by som zavolala a spýtala sa bližšie info.

nivea777
1. feb 2024

@martul môže rodiť kde chce, nesmú ju odmietnuť

lulu_1
1. feb 2024

https://fnnitra.sk/wp-content/uploads/2023/05/I...
Na stranke FN Nitra-Gyn. por. klinika nájdeš toto aktualne PDF (okrem toho majú aj na FB oficiálnu verejnu skupinu z Pôrodnice Nitra kde obcas dávajú aktualne dianie). A tento PDF zoznam majú aj na prijme a aj v ambulancii. Ja som nepotrebovala vobec pre babo lieh ani vatové tycinky (teplomer som nemala vobec😉). Pre seba som si brala ešte naviac 2ks košele, vlastne mydlo na ruky, šálku a toaletaky- tie hocikedy na wc chýbali. Fľaša s vodou ku pôrodu sa ti zíde a ak budeš chcieť tak ďalšie fľaše (alebo iné veci) ti potom môže podat aj návšteva ak toho nechceš zbytocne naraz veľa brat do tašiek.
Tu v NR je to tak, že ak nemas dôvod navštevovať rizikovú ambulanciu (o com rozhoduje tvoj gyn. lekar) tak môžeš chodit svojmu gyn. az do termínu pôrodu, pripadne potom ked už si riadne v termíne/prenasas tak vtedy navštevujes tu nemocničnu amb. rizikovej gravidity. Inak ak je všetko Ok tak do nemocnice ides len “rovno odrodit”. Drzim palce 😉