Nitra infekčné/pohotovosť

1. máj 2024

Dievcata, prosim vas neviete ci mozem ist poobede na infekcnu kliniku do Nitry alebo musim ist najprv cez pohotovost? Ide o to ze moj obvodny ma uz 2 tyzdne lieci na anginu, aj ked vobec som nemala vysoke crp, po 2 tyzdnoch som v takom stave ze uz nedokazem kvoli opuchu mandli dostat do seba ziadnu potravinu. Obavam sa ze by to mohlo byt nieco ine...

e1i
1. máj 2024

Preco az poobede ak mas velke problemy. Isla by som hned ale najprv na pohotovost. Idealne vsak zajtra k dr. Ak to trva uz 2t.

autor
1. máj 2024

@e1i lenze on mi nechce urobit ziadne testy proste nic...nemozem mat po 2 tyzdnoch na atb totalne opuchnute mandle a uzliny na celom tele

e1i
1. máj 2024

Bud budes unho trvat nech ta vysetri alebo zmen lekara

autor
1. máj 2024

@e1i no budem to musiet poriesit ale teraz mam obavu ze aby som nemala nejaky iny virus a preto mi nezaberaju arb

e1i
1. máj 2024

Chod zajtra k dr a trvaj na vysetreniach

koniarova
1. máj 2024

Choď normálne na pohotovosť pre dospelých. Na to tá pohotovosť je.
Možno máš mononukleózu.

autor
1. máj 2024

@koniarova a myslis ze aj tam by mi vedeli nejake testy urobit ci len vseobecny moze?

dzescebuly
1. máj 2024

Možno aj ORL by nebolo odveci. Kamoška tak mala silnú angínu , išla k lekárovi keď už bolo veľmi zle,ten jej predpísal ATB,no kým prišla domov začala sa dusiť. Rýchlo na ORL ,tam ju ihneď hospitalizovali a za 4 dní jej narezavali a vytláčali hnis z mandlí a potom zákrok pri ktorom jej mandle odstránili. Ja som dostala z angíny zápal osrdcovnika.Radim nečakať

autor
1. máj 2024

@dzescebuly ano presne tohto sa bojim...lenze mne atb nezaberaju vobec uz preto som chcela zobrat tie stery a obvodny ze to nie je potrebne

koniarova
1. máj 2024

Bola si?

ankare
1. máj 2024

Ako Ti je?