Vianočné darčeky pre dievčatko

janhe
29. sep 2018

Babulky pojdu pomaly vianoce
Poradte konkretne inspiracie najlepsie s foto cisto dievcenske hracky.
Napr. Domcek pre barbie, prislusenstvo alebo stajne pre my little pony ale aj uplne nieco ine co sa hodi do cisto ,,princeznovskej,, izbicky 😊
Isto sa tu najdu aj mamicky inich princezien ktore si tu najdu inspiraciu.
😊

janhe
autor
29. sep 2018

Pridam nasich par hraciek pre inspiraciu

janhe
autor
29. sep 2018
janhe
autor
29. sep 2018

Prve je my little pony vlak s all toys a aj ponikovia su odtial
Druhe su vip pets
A tretia civavka je chi chi love

beky1813
29. sep 2018

Uolna zbytocnost. Vsetko zalezi od veku, od preferencii deti a google je super vec

janhe
autor
29. sep 2018

@beky1813 pozrite ak nemate napad dovidenia naco sa niekde na silu pchate? Potrebujete citit virtualnu spolocnost? Citite sa sama?

janhe
autor
29. sep 2018

Mozu tu pridavat rozne vekove skupiny a isto si tu kazda to svoje najde nevsimajte si provokaterov a doterne individua

beky1813
29. sep 2018

@janhe len davam pohlad na takuto diskusiu. Ja ze najdem zaujimavy napad na darcek a tu len plastovy gyc

janhe
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romiada
29. sep 2018

@janhe odporucam zvieratka a prislušenstvo zn.Sylvanian Family. Krasne vyhotovenie roznych rodiniek zvieratiek (zajaciky,jezkovia,psici,macicky) v miniaturnych postavickach (3-4cm) s detailnym vyhotovenim zariadenia (spalna,obyvacka,auto,zahradka atd). Dcere sme to kupovali cela rodina v ramci narodenin, Vianoc. Teraz sa s tym sice uz nehra (ma 11,uz z toho vyrastla) ale je to hotovy zberatelsky kusok. Nedarujem, nepredam, zdedia to jej deti 😁 vrazene su v tom desiatky eur. Da sa to kupit sem-tam aj cez Mall, Vnimave hracky alebo v Pompo. V Draciku ich vobec nemaju. Posielam foto -prave sa neterka 4r.s tym hra,preto ten bordel😉

janhe
autor
29. sep 2018

@romiada wow to vyzera super 😯 musim to omrknut

miusa00
29. sep 2018

Maju v Alltoys 🙂

beky1813
29. sep 2018

@romiada tak tomuto hovorim super inspiracia na darcek

hettinka
29. sep 2018

U nás sa rokmi overila drevená železnica a lego. Všetky plastové výlisky v odtieňoch ružovej leteli časom do kosa. A od 6 rokov nekupujem hračky, ale knihy, spoločenské hry, zážitkové darčeky, oblečenie...

janhe
autor
29. sep 2018

Baby prosim pochopte ze niekto ma viac penazi niekto menej
Ja sa pytam na veci pre princeznovsku izbu
To ze to pojde o rok dva do kosa je nasa vec cize poucne veci ako treba hracky z uvazenim kupovat ma bohuzial
Nevravim to v zlom ani nerypem a chapem ze kazdy ma iny vkus a moznosti
No pokial k tejto teme nemate cim prispiet a poradit to o co som vas ziadala
VAS SLUSNE PROSIM chodte komentovat do skupin kde mate roznorode inspiracie na hracky a nie tu kde vas ziadam o inspiraciu na tematicke hracky
Fakt dakujem za pochopenie

neanea
29. sep 2018

Suhlasim s @romiada . Sylvanian famillies su perfektne hracky. Kvalitne a prepracovane do detailov. 👍👍
Inak skuste pozriet do mojho albumu Inspiracie na darceky pre dievcata. Mozno vam nieco padne do oka 🙂

janhe
autor
29. sep 2018

@neanea dakujem pozriem som zvedava
A na tie hracky od silvanian som nenarazsla tie su krasne 😊

romiada
29. sep 2018

@janhe pridavam detailne foto...uz sme upratali cely dom 😉 inak ten domcek vyrobil nas sikovny tatino z plastovych dosiek, aj koberce "na želanie" dcery vystrihol, aj tapetu nalepil. Vyhrali sa s tym s dcerou do detailov. Teraz sa hram ja s neterkou 😁

romiada
29. sep 2018

@miusa00 ano zabudla som este Alltoys spomenut ;) My sme boli taki namotani na to,ze manzel skoro vybavil dovoz chybajucich veci z Japonska cez obch.partnera. Niektore veci tu vobec nemaju. A Japonci su na tieto zberatelske kusky uplni fanatici - podla katalogu 🤣

hettinka
29. sep 2018

@janhe nejde o peniaze, skôr o životný štýl u nás. Samozrejme, aj nejaké plastové veci sme mali, plysaky, barbie a tak... ale mám 2 deti a zapratať byt hračkami som nemenila.
Do princeznovskej izby sme mali princeznovských tapety, záclony, baldachyn nad posteľ a sedacie vrece ružové, kvetinkové koberce.

romiada
29. sep 2018

Ja som sa niekedy tesila ako male dievcatko z toho ked som to kupovala....proste navrat do detstva 😂 asi dokupim nieco dalsie, ma to chytilo nejak vdaka tejto diskusii🤔😁

romiada
29. sep 2018

@hettinka dievcata ved kazda podla svojho vkusu a moznosti. Však sa nebudeme vadiť už kvoli hračkam nie?! 😙 Veď na hadanie su tu oveľa ťažšie temy. Prajem Vam pohodovy vikend s deťmi nech už sa hrate trebars aj s plastovou fľašou naplnenou kamienkami, alebo s varechou a hrncami 😉