Pôrod Galanta alebo Trnava?

chrustik2211
11. okt 2019

Dievcata ma niektora uz za sebou pôrod v Galante, alebo v Trnave?

oliviaolivova0
11. okt 2019

Ja v Galante a neľutujem, akurát s kojenim som mala problém ale keď sa dozadujete pomocy, dostanete ju 😉. Odporúčam predpôrodný kurz s možnosťou návštevy pôrodnice. Taktiež by som si spravila porodny plán a s epiduralkou je problém, aspoň v mojom prípade i ďalších báb, s ktorými som tam bola. A tiež zvážiť, že miesto narodenia, s ktorým mali niektorí blízki problém 😉

chrustik2211
autor
11. okt 2019

@oliviaolivova0 Dakujem za info a kedy si tam rodila? Zaujimalo by ma ci hned porode bola ochota ponechat dieta na hrudi matky aby sa prisalo prvy krat. Pripadne ci informovali o vsetkych ukonoch a liekoch ktore isli picas porodu podat?

simonkapetko
11. okt 2019

Ja som rodila v Trnave, rodila som predcasne sekciou takze maleho som prilozeneho mat nemohla (co samozrejme im nemam za zle musel ist do inkubatora) ale ukazali mi ho aj vsetko vysvetlili. Maleho mi po 3 dnoch aj prikladali a domov odchadzal ako plne kojeny. Rodila som v maji 2017

oliviaolivova0
11. okt 2019

@chrustik2211 skoro je to už rok. Ja som nevedela že bábätko by sa malo dať na hruď, tak som to ani nevyzadovala. Preto by som si 2x spravila ten porodny plán. O úkonoch ma neinformovali a čo mi dávali mi hovorili ale aj tak som sa tomu nerozumela...

eriksonka1234
12. okt 2019

@chrustik2211 ono je to v podstate jedno ci Ga alebo TT záleží od pôrodnika. Ja som obe deti rodila v Ga, na prvý porod mi Dr. neprišiel (lebo on medzi sviatkami pôrody nerobí som sa neskôr dozvedela), našťastie tam bola Dr. Mytnikova, ktorá ma perfektne odrodila sekciou. Bez nej by syn neprežil, keďže bol zakliesneny a koncom panvovym. Ja som s personálom problém nemala.

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre