Právo prechodu a prejazdu

chiccco
22. máj 2014

Ahojte,potrebovala by som poradit,vlastním rodinný dom,su to tie staršie domy,ze ja byvam v predu a za mnou vo dvore byva sused,ktory chodí po mojom pozemku,aby sa dostal do svojho domu.Voci tomu nemám absolutne namietky,ale sused ma tri auta,s toho jedno ma tri tony a sustavne beha s tým autom mne po pod okna,dokonca mi už zničil aj betonový chodník,začíná sa vahou toho auta vytvarat preliacina,ked som ho na to upozornila,ze si neprajem aby chodil s tým tazkym autom po mojom pozemku,tak mi drzo povedal ze já som povinna ho pustit.Preto sa pytam ma niekto podobnu skusenost,či je to niekde zakonom dane ze ho musím pustit aj s autom do dvoracez moj pozemok? Este podotykam ze ma pristup k svojmu domu aj z opacnej strany,po svojom pozemku,ale je to len Polná cesta a argumentuje tým ze bude mat auto od blata ked prší.

fazulka7
25. máj 2015
Používateľ fazulka7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.

pfuu, ked to nejde po dobrom, mala by si to riešiť právne... skus sa poradiť s nejakým právnikom alebo tak ...mne minule pomohol tento - https://korcektomas.wordpress.com/ .... alebo skus vygoogliť nejaku online pravnu poradnu...držim palce a PEVNE NERVY! 🙂