Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou - skúsenosti

stannuska
7. nov 2023

Ahojte mate skusenosť s týmto úradom ? Mam pochybnosti či lekárka niečo nezanedbala pri mojom synovi.
Či sa mi oplati to vôbec riešiť keď počúvam s každej strany, že oni aj tak držia s lekármi. Mate niekto prosim skusenost ?
Ďakujem

alickapusinka
7. nov 2023

Tak na UDZS sú tiež len lekári a TY s najväčších nepriateľov sú odrazu priatelia. Takže očakávať nejaký extra výsledok nemôžeš. Však podaj zaoberať sa tým tvojím podnetom musia .A musia TI aj odpísať odpoved.

isis234
7. nov 2023

Daj podnet, ak máš pochybnosti. Prilož lekárske správy a k tomu napíš list.
Ja som dala podnet a pomohlo to.

stannuska
autor
8. nov 2023

@isis234 prosim ťa pomohlo to mysliš tak, že tvoj podnet riesili aj uznali ze doktorka pochybila ?

miriam11
8. nov 2023

@stannuska zbytočne úsilie a vypisovanie.

stannuska
autor
8. nov 2023

@miriam11 veľa ľudi mi vravelo, že oni su aj tak na ich strane 😪

martul
8. nov 2023

@stannuska keby som bola presvedčená o tom, že niekto pochybil a ublížilo mi to, tak by som podala podnet bez ohľadu na to, kto s kým drží, či sa to oplatí a čo mi povedia na MK. Pre svoje presvedčenie a spokojnosť že som všetko spravila.

stannuska
autor
8. nov 2023

@martul áno ja dotoho idem určite. Už nič nevratime späť, ale podam to určite aby som si povedala že som spravila všetko čo som mohla

isis234
8. nov 2023

@stannuska ano. Poslali mi list v jednom schválenie do kupelov a zároveň ďalší list ( v jednej obálke) že nemám na karte žiadne lekárske správy a rušia mi kúpele.
Prefotila som všetky lekárske správy za rok. Priložila som list. O týždeň mi poslali schválenie do kúpelov.