Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

pezincanka
14. apr 2008

Ahojte, po polroku som tu konecne nasla Pezincanky. Pridavam sa-

leva
14. apr 2008

Dakujem dadka , veru ako na potvoru,ked je tak pekne.Ahoj pezincanka 😉

mimikyky
14. apr 2008

my sme dnes u doktorky neboli, nemala som nervy, keď sa sople nezlepšia, ideme zajtra 😀

ahoj pezinčanka 😉

leva
14. apr 2008

caute,mimikyky,chodievas aj na burzu do centra Viedne,niake autokino?je tu o tom tema.

mimikyky
14. apr 2008

nie, chodíme do swechatu

leva
14. apr 2008

Aha,lebo ma to zasa draplo ist pozriet 😀 Ved ked som tam sla pred vianocami,ako som vtedy pisala,asi som neprisla vhod,bolo to tam vtedy slabe v tom pivovare,no aj sme sa riadne najprv nahladali,nasa orientacia nula bodov 😒

dadka212
14. apr 2008

Levi o tej orientácii, ja by som sama netrafila ani do blavy 😅 , ale nemám vodičák to ma ospravedlnuje, ale som preto ako odrezaná od sveta, tatovi sa nechce nikam ma voziť jeho nebaví loziť po obchodoch 😖 asi budúci rok si ho pôjdem robiť, tato nakázal, že aby som si mohla chodiť kam chcem a nebola od neho závislá 😉

leva
14. apr 2008

dadi,ja vodicak mam,no nesoferujem,maximalne k nasim do Race,aj to malokedy a to musi byt aj manzel somnou 😀 A tak som na tom podobne,vsade ho musim prosit a on obchody tiez nemusi,no a ked som mu spomenula Rakusko,skoro mi doniesol kladivko,nech si to vytlcem z hlavy 😀

pezincanka
14. apr 2008

Tak my mame dobre suksenosti s tou burzou v Schwechate v pivovare. Na inej som este nebola v Rakusku. BOli sme tam opakovane a Kaja ma pdtial haldu veci za super ceny. A skoro vsetky som po nej predala na burze v Pezinku. 🙂 Boli v dobrom stave, chcem povedat.

leva
14. apr 2008

Ahoj pezincanka,myslis burzu v pezinku v telocvicni na Holubyho skole?Tam som bola min rok a boli tam krasne veci,pokupila som tam dost,no tiez sa oplati ist hned rano.

pezincanka
14. apr 2008

Ahoj Leva, ano aj nie. Burzy vzdy organizuje materske centrum a minuly rok bolo vraj v Holubyho skole, ale zimna a teraz jarna boli uz nad Bagetou.

dadka212
15. apr 2008

Levi 😀
inak aj na tú burzu v PK sa vždy chystám, ale nikdy nejdem bud zabudnem, alebo proste nemám čas 😝

leva
15. apr 2008

Ahoj,aha,tak aj tam byvaju burzy,dobre vediet.Dadka,bola som tam iba raz,no krasne veci som kupila,bola tu mamina,tak bola somnou a obe sme vyberali,ona vdy prisla za mnou ked daco pekne nasla a ja som odsuhlasila alebo nie 😀 No oplati sa tam ist uz hned rano,vtedy zacala o 9.00hod,boli sme tam uz o 8,30pockali sme ,no oplatilo sa,bo je tam obmedzeny pocet kosikov a uz to tam je take rozobrate potom,lebo su tam ozaj pekne veci za dobre ceny.Inak baby na ihrisku,vzdy daju vediet ked sa kona tato burza 😉

leva
15. apr 2008

Ked bude letna by som chcela ist pozriet.

leva
15. apr 2008

zabudla som ze,tak mala ma hrozne zapalene hrdlo,dostala antb.Maly je uz v pohode,vcera dostal varenu ryzu,banan.Inak u Krizanky bolo strasne vela ludi zasa,bol muz s malou,zasa samozrejme predbiehacky,na nervy.

dadka212
15. apr 2008

Levi a na tej letnej sú iba letné veci a tak? lebo letnú garderóbu mi kúpila celú sestra máme asi pätoro kraťasov, nejakých 10 tričiek, košielky s krátkym rukávom letné dlhé gaturky aj mikinky 😀 to keď mali v tescu akcie na cherokee tak mi to všetko kúpila a nestálo to dokopy ani 500 korún a sú to nové a krásne veci 😵

My chodíme k Orlickej a neviem sa jej dovolať lebo sa musíme objednať na očkovanie proti pneumokokom...

dadka212
15. apr 2008

Konečne som sa jej dovolala, ale musela som si nájsť číslo na nete na polikliniku a potom si vypýtať klapku lebo to jej číslo nefunguje 😝

Jéj Levi ja neznášam keď malý berie ATB lebo keď dostaneme také, že každých 8 hodín tak ma poráža že ho musím budiť 😝

leva
15. apr 2008

Ahoj dadka,ano su tam letne veci,preto sa robia burzy 4 krat do roka,na kazde rocne obdobie 😉 Tak to mas super,ze ti takto sestra kupila,bo cherokee,su krasne veci,ja som tu v tescu tiez sem tam kupila nieco,vestu malej aj malemu,naposledy som kupila Simonke krasny biely vrch nieco ako bundicka,satove tricko,este sa mi tam lubi aj ten komplet pre baby s leginamy.Asi viem ktora je tvoja sestra,tiez ma cierne dlhe vlasy,troska sa podobate,aspon myslim ze to je ona,na informaciach,minule bola velmi ochotna,pri zelenine mi jedna pani povedala ze nekrajaju celer,ale ja viem ze ano,ved som si nedala krajat prvy krat,no ona ma presviecala ze nie a ja ze odkedy a ona ze uz dlho,no ja by som ani tak nereagovala ako som reagovala,no ona bola uz minule k zakaznikom neprijemna,tak som sla na info a bola tam ta slecna asi tvoja sestra a ochotne mi ho sla chuda az z informacii prepolit,dokonca este aj na stvrtky,keby mi bolo pol vela,povedala tej pani,co to rozprava a ona jej na to ze nestiha,ze je tam sama a podobne,tak som pani povedala,keby mi to povedala takto,v poriadku,no ale sa ocapovat na mna,to nie,vravim jej ak sa vam nechce robit chodte domov a hotovo,som bola hnusna aj ja 😀Chapem ze maju vela prace,vedia byt aj zakaznici riadne neprijemny,no ale ja som sa jej slusne opytala a ona baf,baf,normalne som sa zlakla.

radoslava
15. apr 2008

Super Mimi tak tam niekedy skočime len teraz sa trosku schladilo , snad sa vyčasi.
A s tym či som vas videla si nepamatam Katu tu vidam často a hned kuknem inde tak mozno to bolo tak. Teba som nevidela moja ani nepamatam. A chcem ti aj vecičky čo si pozičala vratit uz su nam male rastieme ako z vody.

mimikyky
15. apr 2008

ahojte kočky 😉

tak my sme nakoniec u doktorky neboli, nezhoršuje sa to, tak som tam radšej neliezla, nech decká niečo nenachytajú
to dnešné, a aj počko na ďaľšie dni sa mi vôbec nepáči ☹
dnes máme veget, tatino išiel do nočnej 😀

dadka212
15. apr 2008

áno Levi je to moja sestra 🙂 no ona vie byť aj nepríjemná na zákazníkov ale iba tých provokatérov 😝 ale už dala výpoveď tak tam nebude strašiť, len mne to nevyhovuje lebo nebudem vedieť o žiadnych akciách o ktorých bežný zákazníci ani nevedia ☹

dadka212
15. apr 2008

Ahoj Mimi 🙂

mimikyky
15. apr 2008

čau Dadka 😀

leva
15. apr 2008

Ved ano,niekedy vedia byt zakaznici riadne hnusny,no ale ta pani predavacka pri zelenine je riadna furia,no co uz,mozno to bude ten prechod 😀 mimikyky,tak to je fajn,bo dnes bola doktorka aj niaka nervozna,no ma toho dost,ma vela pacientov,kamoske uz maleho nevzala.

mimikyky
15. apr 2008

no veru, za tých 11rokov čo tu bývame, a chodím k nej, tak sa to tam riadne zhustilo, a aj to berie dosť z rýchlika, hlavne poradňu, keď porovnám pri Lucke a teraz pri Majkim, ale veď to ani inak nejde, keď má tak veľa

dadka212
16. apr 2008

No u tej doktorky je to aj u nás tak 😖 ledva malého vyzlečiem na poradni už je tam nasáčkovaný ďalší pacient, tak sa nemôžem ani sústredíť na to čo som sa chcela opýtať 😠 a vždy polovicu vecí zabudnem, ešteže máme koníka 😀 😵

mishka711
16. apr 2008

Ahojte tak ja pochadzam z Modry a chystame sa v maji pozret slovensko po dlhsom case snad bude krasne teplo 🙂

mimikyky
16. apr 2008

ahoj mishka 😉

mishka711
16. apr 2008

ahojky krasne deturence mate 🙂 co nove v Pezinku alebo tu je aj niektora z Modry???

mimikyky
16. apr 2008

ďakujem 😉

čo nové? tak čo ja viem, kopec malých detí, lebo sú strááášne veľké problémy so škôlkami, sú totálne plné