Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

jj2202
20. okt 2006

jaaaj, tak to este mame cas na dihidnutie... 😉
mne to vyhovuje hocikedy po tej 16,00 😉 🙂

monicca
20. okt 2006

no supis.... takze to dohodneme.... este mame na to cas... ale zhruba asi tak vieme kedy... 😉

dadka212
23. okt 2006

ahojte... 🙂
monička si túúúú???

monicca
23. okt 2006

no jasneeee.... 😀 ahoj moja pekna.... budeme dnes pisat o dusu???

monicca
23. okt 2006

dadus nevytvorime si nejaku temu co sa bude objavovat tam kde sa objavuje trebarz aj ten maj 2007??? lebo furt preklikujem jak debil 😀

dadka212
23. okt 2006

a kde ako???
Myslíš v spoločnom termíne, lebo potom ti to admi/ka zamkne alebo presunie lebo taká téma tam nemá čo robiť

monicca
23. okt 2006

jaaaaaj ved ok budeme radsej tu.... 😉 a ako sa mi mate bambulkovci???

dadka212
23. okt 2006

ja neviem, cítim sa divne, keď si lahnem na chrbát tak mám také tvrdšie brucho, ale to je asi tým, že už mimi rastie 😒
ale sem tam sa mi brucho nachvíľku strašne zdvihne a potom zase spadne dolu to je asi to tvrdnutie brucha, bože bola som si radšej kupovať vitamíny a skoro som tam odpadla nechala som v lekárni 800,- korún 😕
jejda ako si tam mám dať fotku...chápem to, ale neviem ako tie fotky nacpať do počítača 😅 , napríklad z foťáku, lebo skener nemám ☹

monicca
23. okt 2006

ale ved to by malo byt v pohode.... myslis ze to je nieco zle??? ked mas tvrdsie brusko... podla mna to ma byt aj trosku tvrde... ved si zober co vsetko je dnu.... 🙂

zlatko a tie fotky sa tam z fotaku davaju pomocou takeho kabla... to napojis na pocitac a najdes ich v tomto pocitaci... ale neviem ci mas ten kabel... 😒

dadka212
23. okt 2006

mám ten kábel...len neviem kam ho strčiť...

no neviem, malo by to byť normálne, ale dnes ma strašne bolí tak úplne dolu...ja zajtra možno vybehnem k doktorke

a ty moja zlatučká ako sa máte....

jj2202
23. okt 2006

ahojte, dnes nejako nestiham..... nieco nove?

dadka212
23. okt 2006

ahoj jajka 🙂

monicca
23. okt 2006

no ked mas nejakeho tusaka... tak radsej chod... nech mas klud... my sa mame celkom fajn... akurat idem tlacit bagetku 😀 s cajikom... mnam
jedine co ma stve ze som straaaasne precitlivela.... za kazdu prkotinu mi je do placu 😢 ale potom sa vyplacem a je zase dobre 😀

ahoj jaji... ani ja nestiham nic si z toho nerob.. 😉 ako inak???

jj2202
23. okt 2006

inak ok 😉 a ty?

monicca
23. okt 2006

ja fajn... fajn.... akurat ze sa mi nechce byt v tej vsivavej robote 🙄

dadka212
23. okt 2006

moni dobrú chuť 😉
a z toho plakania si nič nerob, ja robím to isté, po novom už plačem aj pri čítaní novín alebo pozerania telky 😒 . Matúš už na mňa kuká či mi nešibe 😀 , ale moje chlpaté babatko ku mne vždy príde a začne ma mojkať 🙂

monicca
23. okt 2006

dadus... skus ten kabel postrkat vselijako....... 🙂 a pohladaj to v kolonke tento pocitac... to by ti tam malo nabehnut.... 😵

dadka212
23. okt 2006

no ja som taký technický antitalent, ale zajtra vyskúšam 😉

monicca
23. okt 2006

no vyskusaj... ved vsetky mozne kombinacie tam supni... 😀 ja to vzdycky tak robim.... a ozik baby mohli by sme sa vidiet aj tento piatok.... tiez pojdem do pk... si zoberiem dovolenku... 😀 😀 😀

jj2202
23. okt 2006

idem aj ja jest, dnes som mala este len toast s tuniakom, zomieram od hladu 😲 😀

dadka212
23. okt 2006

ja už tiež do seba tlačím 😀

no mohli by sme aj tento piatok, ja som free 😎

jj2202
23. okt 2006

dadi a co dobre papas...nech sa motivujem 🙂

ja mozem v piatok 😉

dadka212
23. okt 2006

ach jaji teraz iba pomarančík a banánik 😎 , lebo som sa včera prejedla tak dnes ozdravujem žalúdok 😉

monicca
23. okt 2006

ok tak este vo stvrtok upresnime cas.... 😉

ja som prave dopapala cerstvu bagetku.. mnam a

ach jo nech uz je aspon 17.00... uz by som sla domo... 😖

jj2202
23. okt 2006

jaaaj, dadi mne pomaha v poslednych dnoch acidko. akoze nikdy som to nepila a uz len pohlad na kelimok ma prehanal. ale na zaludok je to bomba. vrelo doporucujem.

idem nieco kuken do jednoty 😉 🙂

dadka212
23. okt 2006

tak v piatok sa teším 🙂

a jaji acidko pijem každé ráno už niekoľko rokov, a už asi u mňa stráca účinok ☹

monicca
23. okt 2006

baby viete co som zase tento vikend vyviedla ja??? sme robili s drahym segedinsky gulas a vypila som asi tak decko tej stavy kyslej.. mnaaaaaaaam to bola taka parada... ale potom ma tak prehnalo na zachod 3 x ale bola som rada lebo poriadne som nemohla ist na zachod a toto ma uplne vycistilo... ani krce som nemala ani nic.... 😀

vrelo odporucam ked budete mat nejake problemy... 🙂

dadka212
23. okt 2006

moni to sa teším s tebou mne nepomáha nič ☹

monicca
23. okt 2006

tak toto skus.... mne tiez nic nepomahalo.. ale toto bola sila... normalne som tomu az verit nechcela.... stacilo 40 min a uz to islo.... 😀
toto ti fakt pomoze... a je to prirodne... 🙂

dadka212
23. okt 2006

no vyskúšam 😉
bože ja som dnes v robote ešte nič neurobila furt surfujem 😎
už chcem byť na materskej 😉