Stres pred plastikou pŕs

embe27
15. feb 2024

Ahojte , o pár dni má čaká operácia prs a pociťujem strašný stres ani neviem že z čoho.. Strach nie ale proste stres , nechuti mi jesť .. viete mi prosím poradit ako sa toho pocitu zbaviť ? Ďakujem za každú radu

renata1405
15. feb 2024

@embe27 Zruš termín a máš po probléme.

kristina0909
15. feb 2024

Asi len vydržať 😄 a riesit iné témy vtedy človek nato tak nemysli.. mna to chytilo síce až ráno cestou na OP ale ked som komunikovala na iné témy nejak mi to pomohlo

embe27
autor
15. feb 2024

@kristina0909 ďakujem za normalnu odpoved , snažím sa , uz sa tešim keď budem po .

marca12
15. feb 2024

@embe27 To je uplne normalne prezivat obavy pred operaciou. Prijmy tieto pocitu,nepotlacaj ich. Hovor si,preco to robis,ze vysledok stoji za tie nervy. Snaz sa nejako sprijemnit si dni

embe27
autor
15. feb 2024

@marca12 ďakujem moc za podporu 🙂

kristina0909
16. feb 2024

@embe27 mne to obdobie rekonvalescencie ubehlo ani neviem ako a celkovo to hodnotím velmi pozitívne .. neviem ku komu ideš na OP no ja som bola v Zv a bolo to celé úplne v pohode fakt sa nebolo čoho báť 🙂 bolesť okej

dharmasanata
16. feb 2024

Buď zmenu chceš na 100 percent, a si si vedomá komplikácií, potom nemáš dôvod stresovať.. ak to robíš pre seba. No ak to robíš pre niekoho iného, pre mužské pohľady, ak niesi si istá niečím, alebo sa bojíš že budú komplikácie tak do toho nechoď..
Stres ti nepomôže. Ja som sa tešila lebo som po Tom túžila celý život. 😀

embe27
autor
17. feb 2024

@kristina0909 ja už sa tiež neviem dočkať som v strese skôr z toho že ten čas mi ide teraz pomaly od nedočkavosťou 🙂

embe27
autor
19. feb 2024

Ahojte už mám po operácii a všetko prebieha super , bolesti vôbec nemám a je to tu úžasne , určite odporucam concept clinic Mudr . Hedera je špičkový lekár .

kristina0909
20. feb 2024

@embe27 jej to je super , teším sa s tebou ☺️ ja som bola vo Zvolene pred 2mesiacmi ale tiež som mala podobne pocity naozaj sa nebolo čoho báť

mina35
3. mar 2024

@embe27 To je super, teším sa s Tebou. Ako sa dari? Pytam sa, lebo tiez planujem taky zákrok, lebo mam uz 42 r. schudla som po tehotenstve a prsia tiez... a teda mala som kedysi plny dekolt. Mozno za rok, resp.na zimu. Ako sa to hoji? Co citlivost? bolestivost? Beries nieco na podporu hojenia? Dakujem za odpoved a nech sa vsetko podari!!! 🫶