Dátum na plienkach. Mám ich vrátiť?

julie6
21. apr 2008

Ahojte, na plienkach Babylove c.3 som nasla datum 19,2,2008, je to datum vyroby ci spotreby, ak spotreby tak su teda stare???Kupila som ich v DM,tak ich mam ist vratit??? Inak som prekvapena ze su dost hrube, na povrchu gulocky zo zrazenej vaty a tiez dost zapachaju niecim syntetickym.

smisela
21. apr 2008

Ahoj,ja som teraz kúpila plienky v DM babylove s dátumom 27.3.2008 a predavačka mi povedala,že to je čas,kedy boli balené a že u takýchto plienok je spotreba neobmedzená,inak je pravda,že majú trošku inú vôňu ale ja som s nimi maxi spokojná,malá ju má celú noc a úpne v pohode,na porovnanie,použila som vzorku Pampers,jednak bola tenká a má mi ju precikala aj prekakala a musela som ju komplet prezliekať 😠
Takže ja som s nimi spokojna 🙂

marcim
21. apr 2008

Ahoj.S tím datumem teda nevím.Já mám plínky jiné značky,ale je tam jak den výroby,tak i expirace.Ale každý výrobce to může mít asi jinak.
S tou vůní je to asi normální.Taky mi byly tak cítit.Mě osobně se to ale moc nelíbilo.Ale prckovy to nevadilo. 😉

lu777
21. apr 2008

no tak my Babylove měli (na noc, jinak máme plenky z mikrofleesu) a nic jsem necítila 😕 a byla jsem spokojená

zato Pampers jsem měla dva vzorky.. jeden pročural a druhý šíleně smrděl nějakými chemikáliemi.. oni Pampers jsou tak tenoučké, že do toho asi musejí dávat dost chemikálií, aby to tu moč udrželo..

pattie
21. apr 2008

Takovej blbej dotaz, ony plenky můžou "projít"? Bála bych se toho u jídla, ale u plenek.... 😉

bibinka
21. apr 2008

pattie- plienky nemôžu projít, jedine keby boli skladované na veľmi teplom a slnečnom mieste,príp.niekde zabudnuté v sklade a potom šupnuté do predajne. I keď u nás v obchode majú plienky vystavené priamo vo výklade. tam teda nekupujem.
Inak občas sa aj mne stane, že kúpim balenie v v ňom sa nájdu aj poškodené kusy alebo také,ktoré z ničoho nič pretečú.žiaľ, stáva sa to u akciovýchnapr. tesco fialové, ale mala som už aj kazové pampersky. 😠