Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

zuzkat1
16. mar 2011

@nibiru ano v letaku je tak, lebo balenie vacsich plienok obsahuje menej kusov a teda to vychadza kus drahsie...

zuzkat1
16. mar 2011

inak moja pouziva 4ky od vtedy co mala 7kil... pampersy su dost male plienky... teraz ma uz skoro 9 kil a su jej akurat... ani si neviem predstavit ze by niekomu mohli byt 4ky dobre pri 18tich kilach🙂

raa2
16. mar 2011

@martinka17 tiez si myslim, ja stale tam kupujem a zatial mi tam prisli najvyhodnejsie...

martinka17
16. mar 2011

@raa2 ja kupujem len babylove, na kus asi 11 centov 😲 so žolíkom, najlepšie mu sedia a jediné, z ktorých s nevyhádže 😉

raa2
16. mar 2011

@martinka17 ja som po nich tiez kukala, ale obavam sa uz dalsieho skusania plienok, ked bol maly tak sme mali skatulu tychto plienok a nerobili mu dobre, mal zapareniny..ale teraz uz je vacsi, tak by mohli byt ok..ani pampersky sleep and play nie su dobre, huggiesky sa mu tak gucili, tak neviem, neviem..keby mali nejake mensie balenie na skusku, tak by som kupila to...

martinka17
16. mar 2011

@raa2 to poznám, huggies premium preciká po 2 hodinách, sleep, z tých sa totál vyhádzal, activ baby sú strašne malé, to by som potrebovala 5-ky, Tesco mám od ruky....DM pod nosom a sme veeeľmi spokojný 😀

raa2
16. mar 2011

@martinka17 najlepsie by bolo keby sa uz zacali pytat na nocnik 😉

martinka17
16. mar 2011

@raa2 🙂

skeblicka77
16. mar 2011

ospravedlnujem sa, bola som teraz v 101 a plienky maju za 😖 😢 😖 16.99...ale tesco ich ma teraz za 15.19-teda aspon u nas, ale kupon nam tam nepresiel 🙄 🙄 , tak sme nakoniec kupili v lidli... 😎 😎

nibiru
16. mar 2011

@krajinka
@martinka17 tiez ma napadlo ked v dm stoja 15,99 pouzijes kupon 2 to mas teda 13.99 + za 25bodou ti da zlavovy kupon na 25% na jeden vyrobok takze to by mali stat okolo 10,49 za gigabalenie ved na kuponne nieje napisane ze sa nempoze kombinovat 😀 😀 mi tiez pouzivave 4 ale ke dich pojdem kupit tak uz 4+ kedze teraz mam doma vela vela plienok 😀 ach ja mamonar

martinka17
16. mar 2011

@nibiru ale asi ti nedovolia skombinovať, teda u nás sa nedá skombinovať 2 EUR plus žolík,len jedno alebo druhé ☹

nibiru
16. mar 2011

@martinka17 myslis? no skusim potom dam vediet 🙂 ani na jednom kupone nieje totiz napisane ze sa nemoze uplatnit s inym a ten pampers nema s dm nic splolocne kedze dm to urcite preplaca pampers takze si to skusim obhajit.robila som 7r.v obchode musia mat na kupone jasne napisane ze sa neda kombinovat s inymi zlavami alebo nieco podobne.

hrdzaa
16. mar 2011

Zdravím vás všetky 🙂 Prosím vás poradíte aj mne ? :D Mám dva týždne do pôrodu a doteraz som len tak pokukávala,že aké plienky aké ceny.. konečne som našla tému pre mňa 🙂 Ja by som chcela keby ste mi vysvetlili to okolo kupónov na pampers.. to mi naozaj stačí vytlačiť si to?Alebo tam treba nejaké ďalšie podmienky spĺňať? A to platí vo všetkých obchodoch ? Mohli by ste mi poradiť ako sa mám riadiť pri nakupovaní ? Zatiaľ mám v pláne len tie pampersky v žltom balení pre novorodencov a potom vôbec netuším.. Viem,že je tu už kopu rád ale ak by ste niekto chceli konkrétne mne poradiť na čo by som si mala dať pozor a tak.. bola by som veľmi vďačná.. Bude to naše prvé mimi 🙂 Ďakujem 🙂

stardust
16. mar 2011

@hrdzaa preco iba pampersy? Mne sa zdaju zbytocne predrazene. Tiez sme kupovali len pampersy od zaciatku, ale potom sme vyskusali aj ostatne, z DM Babylove, Helen Harpers alebo tie najlacnejsie od Aldiho...a na pocudovanie medzi nimi nevidim nijake extra rozdiely, okrem toho financneho.

martinka17
16. mar 2011

@hrdzaa pridám sa k @stardust , ani ja som nekúpila ako prvé pampers, začali sme s Hugies premiuma Tesco....potom dlho len Tesco(vtedy fialové, teraz sú zelené) -boli najlacnejšie a asi na 5 mesiacov sme prešli na DM Babylove a ostali sme pri nich....skúšala som skoro všetkyplienky na trhu, Fixies, HalenHarper, Bella Happy.....jednoducho vyhrala cena a kvalita a to je pre mňa Babylove, nedám na ne dopustiť 😉

hrdzaa
16. mar 2011

Nemám v pláne iba pampers ja kludne skúsim aj iné, len na tie prvé dni by som radšej čosi také overené tak preto pampers 🙂 Potom uvidím.. je mi jasné,že budem tiež kadejako skúšať čo nám bude najlepšie.. - preto zháňam info 🙂 čo sú to plienky od Aldiho ?

hrdzaa
16. mar 2011

@martinka17 ďakujeeem 🙂 Niekde som čítala o fialových tesco ale nikde som nenašla ako sú po novom balené.. Polovičku značiek čo si mi napísala som ešte ani nepočula .. 🙂 Tie babylove majú aj tie najmenšie veľkosti ? By som aj tie skúsila 🙂

martinka17
16. mar 2011

@hrdzaa ak ak už chceš pampers, tak kúp tie, čo nemajú žiadne vylepšenie, žiadna aloe, žiaden harmanček...sú totiž silne alergénne, aj my aj kámoškin malý sa z nich vyhádzali ☹ Preto ich nepoužívame. Pampers nie su ani tak overené, majú len najväčšiu sumu vyhradenú na marketing a preto ich každý pozná 😀

martinka17
16. mar 2011

@hrdzaa babylove kúpiš v DM, je to ich značka a sú od newborn tiež.Ak sa zaregistruješ v ich babyklube, tak dostaneš aj rôzne kupóny na zľavu - mrkni sa na
ttp://https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/akcia-v-dm-drogerie-bonusova-knizka/
http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/_site...
A filaové, to sú teraz tie zelené Tesco 😉

stardust
16. mar 2011

@hrdzaa hej, od newborn po tie najvacsie. Treba sa dobre pozriet v DM-ke. Aldi je siet diskontnych predajni nielen v Nemecku, ale aj v inych krajinach. Kedze maju perfektne vyriesenu logistiku, nakup, nevyhadzuju peniaze za Schnik Schnak, predavaju vo svojich predajniach kvalitne vyrobky vyhodnejsie ako konkurencia.
@martinka17 pampers boli tusim vobec prve jednorazove plienky na svete, preto su take drahe. Take cosi ako vreckovky Tempo...

martinka17
16. mar 2011

@stardust to som nevedela, zase som múúúdrejšia 😀

stardust
16. mar 2011

@martinka17 hudry hudry 😀 😀

hrdzaa
16. mar 2011

Ďakujem vám 🙂 O tých parfumovaných plienkach a kadečím "vylepšených" viem, takže už len skontrolujem ceny a tie pampersky pravdepodobne aj zruším z mojich plánov .. a dík za info o tých zlavách.. to som ani netušila,že čosi také pre mamičky existuje . to je milé 🙂 Aspoň nejaké výhody 🙂 Inak myslím,že tie zelené tesco plienky sú aj teraz v akcii ak si dobre pamätám..

stardust
16. mar 2011

@hrdzaa planujes pouzivat aj vlhcene utierky pri prebalovani?

hrdzaa
16. mar 2011

@stardust No zatiaľ mám len jedno balenie z lidla čo som dostala len som ich ešte neskúšala.. kedysi som si tam pre seba kúpila jedny pre bábätká a mala som z toho lepkavé ruky aj tvár tak som ich vyhodila.. Inak som ešte nejak neplánovala či budem alebo nebudem ale isto nejaké doma budú.. aj keď si myslím,že na doma je to zbytočné.. prečo ? 🙂

hrdzaa
16. mar 2011

@stardust Ale mimo domu, niekde na návšteve alebo aj vonku by som isto použila..

stardust
16. mar 2011

@hrdzaa len tak, lebo s manzelom sa striedame pri prebalovani a on, lenivec, zasadne s vlhcenymi utierkami. Maly sa vyhadzal v intimnej oblasti, manzel kupil ine utierky, vyhadzany bol furt, potom s nim siel k lekarovi, ten mu dal na to rozne maste, ktore tiez nezabrali. Napokon som zistila, ze je vyhadzany z tych utierok, tak odvtedy oplachujeme oboch krpcov vodou a sme v poho.

nibiru
16. mar 2011

@hrdzaa ja pouzivam vlchcene utierky babylove neparfemovane biele odporucam su super stoja okolo 1,75€ 80ks kupis k nej aj dozu prakticke a konecne sa mi podarilo zohnat dozicku aj na von taku tenku tiez babylove kde sa zmesti balenie v ktorom je 30ks kedze pouzivanim mi lepky nedzali ...mne tie tesco nevyhovuju za to tie z lidla sa mozu rovnat pamperskam kupili sme ich za 5,99€ v akcii tiez som mala bella ale tie az take super niesu do porodnice som si brala hugies newborn s organickou bavlnou boli uzasne 🙂 ziadny igelit ale vyrabaju ich len do velkosti 2 co je skoda ☹ tak som presla na pampers kupujem ich len v akcii no a po novom na doma mame s lidla nakupili sme ich vela a na von pampers... mam to stastie ze mojej malej ziadne plienky zatial problem nerobili 🙂 celkovo ma dm super vyrobky ved len sietka na kocik vsade stoji cca 10€ v dm 3€ aj retiazky na dudlik no znacka mam 5€ a dm 2€

martinka17
16. mar 2011

@stardust aj my máme na tie utierky stále zlé reakcie, takže som ostala len pri Babylove biele
@nibiru áno DM je veľmi kvalitná a lacná značka, a hlavne, malý nemá žiadne problémy 😀

nibiru
16. mar 2011

@martinka17 to ano ja tam chodim strasne rada nakupovat hlavne sa mi pacia tie vyhody tiez ma mala rada ich kasicky 🙂 a ked neni cas aj daky prikrm a ja ich kozmetiku milujem mat doma vela sprchovych gelou podla nalady vyberam vonu a balea ma fakt dobre ceny normalne by som tak nemachrovala a stacili by mi dake 2sk xixi 😀