Plienky z Aliexpressu

eliz188
24. sep 2016

ahojte prosím vás skúšala niektorá z vás objednať plienky z aliexpressu aké mate s tým skúsenosti ďakujem všetkým za odpovede.

sam2
24. sep 2016

@eliz188 neskasala som to, ale asi by som to nerobila.... Ja viem, ze ani nase plienky asi nie su uplne ze eno nuno, ale z ali by som to asi neriskla 😊

eliz188
autor
24. sep 2016

nakupujem z ali dosť často a ešte teda nesklamali tak uvažujem či odtial neskúsiť objenať aj plienky tie ceny u nás ma tak trochu od látkových odrádzajú.... 😒

sam2
24. sep 2016

@eliz188 hmmm... Tak si zisti ci sa daju vyprat na 90. To by mozno mohlo byt v pohode. Neviem, no ked mne minule prisla kabelka z ali tak strasne smrdela, ze sa to nedalo vydrzat 😂
Ale tak objednaj jednu, dve a uvidis. Alebo mozno kuk na bazariky

candii
24. sep 2016

ja by som nekupila nic z aliexpressu

eliz188
autor
24. sep 2016

prave pozerám aj po bazare či nahodou nenajdem🙂 s predajcami sa celkom dobre komunikuje tak im skusim napisat pridapadne objednat jednu dve a uvidim ... ja som mužovi odtial objednavala bundu tričká malému supravi teplákové a veliká spokojnosť z mojej strany treba sledovat aj hodnotenia predajcov a tovaru ja podla toho objenavam

sam2
24. sep 2016

@eliz188 tak ja objednavam vacsinou len veci na mobil (kryty, folie, tvrdene skla) a riskla som to s kabelkou a teda nic moc. A to mala 4,8* 😁

dobromila1111
24. sep 2016

Skuste sa pridat na fb do skupinky Aliexpress pre deti a opytat sa na skusenost,ci niekto nema ;)

tortelinka
24. sep 2016

@eliz188 ja som mala, ale len vrchné gate, sú v pohode

hettinka
24. sep 2016

ja mám z ali pár veci, ale niečo, čo ide priamo na telo a ešte k tomu pre bábätko by som tam nekupovala ... nejaké vrchné veci, čo nejdú priamo na kožu, to áno

itka111
24. sep 2016

Ja som kupila na Ali vrchne plienky, do ktorych sa davaju este bavlnene a som s nimi maximalne spokojna, periem ich na 60, aj 90 a prezili to, pouzivame ich uz skoro pol roka 🙂. Len pre info - konkretne tie vrchne plienky som videla uz asi na piatich slovenskych e-shopoch, samozrejme jediny rozdiel je ten, ze tu su drahsie...

delmondo
25. sep 2016

Ja by som bola opatrná pri veciach z ako, hlavne pre malé bábätká, ak to ide priamo na kožu. Často bývajú tieto veci vyrábané z necertifikovanych látok a pod

hettinka
25. sep 2016

@itka111 veď práve toto ... na SK internetovách e-shopoch si človek musí dávať naozaj veľký pozor, a overovať, odkiaľ tovar vlastne je ... lebo väčšinou to funguje tak, že naobjednávajú z ali (prípadne sportsdirectu) a predávajú to ďalej za často niekoľkonásobné ceny. Špeciálne bižutéria, kabelky, športové veci a rôzne darčekové veci.
A tiež by som VŽDY vyžadovala faktúru, lebo ak ju nepošlú, je to ešte aj podnikanie načierno, navyše nie je možnosť reklamácie.

misik14
23. júl 2018

@itka111 prosím Vás aká je značka tých vrchných plienok z ali?