Menzes a kojenie

modrykon12
26. nov 2017

Ahojte, je menzes indikáciou straty mlieka? Aké máte skúsenosti? Dakujem.

moni73
26. nov 2017

@modrykon12 urcite nie, ja som dostala menzes hned a kojila som 25 mesiacov😊

sadika
26. nov 2017

U mna ano. Po 8.tyzdnoch som dostala menzes a mlieko sa zacalo stracat. Mohla som sa aj na hlavu postavit,skusala som mozne aj nemozne,no nic nepomohlo....

samira77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
26. nov 2017

@modrykon12 kamoska mala v case menzesu prechodne menej mlieka ale nikdy on uplne neprisla.

Ja neviem,mne prisiel,az ked mala mala 22mediacov a dojcila som.ju uz len rano.. Cize mne to uz bolo sumafuk,ona sa nestazovala.

barbara_lux
26. nov 2017

Ja som mam menzes aj kojim suvisle uz rok a pol u mna to nema ziaden vplyv

stellasweet
26. nov 2017

Dostala som menzes hned po sestonedeli, a kojim od zaciatku na poziadanie, cize casto, mlieka mam stale veela. Uz pomaly 2roky.

sono2
26. nov 2017

Nie. Žiadna zmena počas ms ani po.

katka1416
26. nov 2017

Kojim 20 meiacov a menzes som dostala hned po sestonedeli a nema to u mna ziadny vplyv na mlieko😉

kpt
26. nov 2017

Ja pri oboch detoch som msla menzes od 3. mesiaca, kojila som dceru 22 mesiacov a syna mesiacov 32. Akurat popro kojeni som mala silnejsie stahy, tak to viac tiekli, vzdy som davala pozor, najprv ja na wc, potom dojcit. A mala som nalo trpezlivosti a bola som podrazdena, to mam vzdy, ale som si uvedomila, ze oni za to nemozu a normalne sme konili dlho.

lubka3232
26. nov 2017

aj u mna ano, ked sa zacalo mlieko stracat, tak prisiel

tatiana1329
26. nov 2017

ja som maleho porodila v aprili 2016, kojila som ho az doteraz a menstruacia mi zacala po porode az v decembri 2016. malemu to vobec nevadilo...

maaaaaaaria7
26. nov 2017

pri oboch deťoch som dostala ms po šestonedelí.. prvú som kojila dva roky a druhú zatial 9 mesiacov. určite to nemá vplyv.

evicaveverica
5. mar 2018

Nie, kojila som a menzes som mala

tatisna
5. mar 2018

ja tiez po polroku som dostala menzes a stale kojim (15. mes.). aj ked som kojila len raz denne mlieko mi nezmizlo, ked som viackrat kojila, bolo mlieka viac. Je to urcite individualne. Ale chcela by som uz odstavit, lebo mam ekzem v uchu, vselijake vyrazky a infekcie tam dole a aj zuby sa odvapnuju. a nemozem otehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre