Zapálilo sa mi nechtové lôžko

werdor
6. dec 2017

Dievčatá pomôžete mi? Po prvom pôrode sa mi zapálilo nechtove lôžko, počas kojenia sa mi to vôbec nehojilo a 6x mi to robili na chirurgii. hneď po odstavený som otehotnela a dala so si strhnuť nechet. A opakujem sa zase mam zápal/kojim. Riešili či nemože byť cukrovka nepotvrdene ani v tehotenstve nebolo žiadne. Zápal trvá 20 mesiacov a ja si už neviem radi, vyhodila som všetky topanky a kupila som si o nowe (väčšie). Zajtra sa budem pýtať gynekológa/ genetika ale neviem či mi pomôže.

lindusss2016
6. dec 2017

@werdor
Nepises, ako si s tym.zapalom bojovala doteraz, co vsetko si uz skusala.
Ale je naozaj zvlastne, ze ti s tym nevedeli pomoct doktori za taku dobu.
Mne sa toto stalo len raz, ale po.nasadeni maste Bactroban a repikovych odvaroch to do par dni ustupilo, takze to sa asi eda porovnavat s tvojim problemom 😕 Vobec si nvm predstavit, ze by to malo trvat tak dlho.
Podla mna ti nezaskodi zvysit prijem Ccka v prirodnej forme a nohu macat v odvaroch, kym nebudes mat nejake relevantne vysledky od lekara.

werdor
autor
6. dec 2017

@lindusss2016 Gáfrová masť, harmančekove odvari, propolis, framikojin za 20 mesiacov som skušala a skušala a stalesa vraciam na začiatok

lindusss2016
6. dec 2017

@werdor
A ten Bactroban ti nikto nepredpisal? Teda snad sa este vyraba, je to.uz cca 15 rokov, co som to pouzivala, ale zabral velmi rychlo.

werdor
autor
6. dec 2017

@lindusss2016 nie otomto neviem je možne kupiť alebo musi byť na predpis?

lindusss2016
6. dec 2017

@werdor
To si uz vobec nepamatam, bolo to.davno 😕

lindusss2016
6. dec 2017

@lindusss2016
Citam, ze to obsahuje ATB, tak iste na predpis. Takze nvm, ci.by si to mohla s kojenim. No niektore ATB sa dajue aj pocas kojenia uzivat, ja dom tak mala na zapal prsnika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre