Orgazmus

16kamilka16
9. máj 2016

Dievčatá chcela by som sa Vás opýtať? Lebo sama nad tým keď budem špekulovať neprišla som na nič - prežívate pri milovaní orgazmus? Články píšu že nedosiahne ho každá žena, tak ja zrejme patrím k tým ktoré nemajú to šťastie. 😒 Potom samozrejme existuje ten klitoriálny - no zrejme budem asi vadná ale ten trvá asi 2 sekundy a je preč, tak teraz neviem či to robíme zlé , či je ozaj takýto slabý alebo všade v článkoch sa o orgazme len preháňa . Aké sú vaše postrehy ? 🙂

rheuska
9. máj 2016

Ja dosahujem tiez len klitorialny, ale podla mna by si si viac uzila, ked by si nemerala cas :D. Srandujem, stimulovat si ho vies sama. Sama najlepsie vies co a ako je to prijemne. Takze poskusaj sama a potom to doladite aj s partnerom. Ale ak ti to ani samej nejde, tak ti pomoze uz len lekarska prehliadka. Niekedy existuje jednoducho odstranitelny problem. Dokonca aj na ten vaginalny sa momentalne strekuje tuk do bodu G, a vraj to pomaha. No odskusane to nemam. Kazdopadne sex nie je len ograzme a orgazmus vzika hlavne v hlave. Mozno ked nepojde o to ho dosiahnut za kazdu cenu, tak to pride samo.

lilinka234
9. máj 2016

Ahoj, a koľko máš rokov? Ono čo sa týka mňa, tak medzi klitoriálnym a vaginálnym orgazmom rozdiel nie je. Dokonca ten vaginálny býva u mňa slabší, takže sa za ním určite nenaháňam. A prvý vaginálny orgazmus som zažila až okolo tridsiatky, dovtedy to proste nešlo. Využi to čo máš a uži si to 🙂 Podľa mňa je tiež veľmi dôležité, aby si si na milovaní neužívala len orgazmus a nehrnula sa za ním, ale aby si si užila aj všetko okolo. Možno keď celý sex začne byť pre Teba potešením, aj ten orgazmus bude odrazu intenzívnejší 🙂

tobnuf
9. máj 2016

Klitoralny zazivam pri kazdom milovani .. a vaginalny zazivam sem tam.. mne sa zdaju rovnake.. nie su ani kratke .. mam 24..

strnka5
9. máj 2016

Ono je to rôzne, každá ženy ho podľa mňa prežíva inak. U niektorej je to dlhšie u niektorej kratšie. Nedá sa veriť všetkému čo sa píše v babských časopisoch 😝

patricia_bohenova
10. máj 2016

@16kamilka16 Z toho si nerob nič, každá to má inak. A je to normálne keď to máš len také chvíľkové. Ja tiež prežívam len klitoralny a trvá chvíľku. No mám to tak a už som si nato zvykla 🙂

mamica
10. máj 2016

nemozes verit vsetkym clankom. V takychto clankoch je to vsetko prilis zovseobecnene. U kazdej jednej zeny je to ine, za to dam aj ruku do ohna. Jedna ma problem dosiahnut akykolvek orgazmus, ina s tym nema najmensi problem. Ja som vzdy mala problem, co sa tykalo sexualneho zivota, ale odkedy mam mojho terajsieho draheho tak vobec ziadny problem a vsetko je ako ma byt ;)

kotenko
30. máj 2016

treba cvičiť panvové dno a pôjde to aj samo, bez toho, aby sme sa nejako snažili a naháňali za ním.

sofuliatko1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz