Apollonia Tvrdošín- zubná klinika skúsenosti

cernusik
6. feb 2019

Ahojte, aké máte skúsenosti s touto zubnou klinikou?
Potrebujem porobit zuby- kazy, implantaty a fazety. Ste spokojní s ich prácou? Vďaka

lusiandela
16. feb 2019

@cernusik ak mozem tiez sa pridam, zaujímala by ma cena faziet.

cernusik
autor
16. feb 2019

@lusiandela fazeta stojí 230€+40 Alebo 260+40. Neviem ale, aký je medzi nimi rozdiel.

lusiandela
16. feb 2019

@cernusik dakujem.

nitusiak
23. máj 2019

A taký mostik? Dá sa u nich aj na splátky? Počula som na nich len samu chválu, tiež sa tam chystám.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nitusiak
27. jan 2022

@vlcik1
My tam už chodíme dva roky a sme nadmieru spokojní. Stojí to za to

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brenky1
21. júl 2022

@cernusik rozdiel je v prepracovanosti toľko viem

dominika113
13. sep 2022

Ahojte, neviete aká je cena za kaz?

brenky1
18. sep 2022

@dominika113 ja som mala 120 podľa rozsiahlosti

metoyou4
22. feb 2024

Ahojte,neviete prosím koľko stojí v Apolonii vyplnenie kanálikov (7 zub) pod mikroskopom?

milkadk
24. apr 2024

@metoyou4 dobry den , nezistili ste prosim?

metoyou4
24. apr 2024

@milkadk dobrý deň,uz som bola

milkadk
Včera o 16:40

@metoyou4 dobry den a ako to dopadlo? A finančne prosim?
Ďakujem

metoyou4
Včera o 17:53

@milkadk perfektný doktor,asi najlepší zo všetkých čo som zažila,no cena dokopy aj s rtg 460 eur😔.Robili mi dolnú 7,viac kanálikov musel vyplnit,asi 3?ani neviem.Bola som tam 3x a na 3x som aj platila.3D rtg a potom 2 rtg v kresle.Finančne čo sa týka zubov som už vyčerpaná .Čo by za to deti a rodina mohla mať.
Ak chceš niečo bližšie,kľudne sa pýtaj

metoyou4
Včera o 17:54

@milkadk ak máš napr.iba 1 kanalik na ošetrenie,tak budeš platiť oveľa menej

metoyou4
Včera o 17:54

@milkadk môžem kuknúť aj bloček,pohladam ak chces

milkadk
Dnes o 18:38

@metoyou4 ja potrebujem rekonštrukciu už po jednej výplni, ktorú mi robil iný zubar už pred 10r.
Bola som v Apolonii v pondelok, zatial na prvom sedeni, 100eur. Budu potrebné ďalšie minimalne 2 sedenia po 2h.
Ale Dr.ma informoval, že to bude okolo 550e, ale že mi nezaručuje, že sa mu to podarí, ale 550e musim zaplatiť a potom sa uvidí, či mi aj tak neodporučí ten zub trhať.
Mam komplikovaný prístup do kanalikov :( ale chcela som to skúsiť aj keď na to pojde celá výplata a výsledok neistý :(

metoyou4
Dnes o 22:17

@milkadk ja presne ako ty tie kanáliky poprepletané,krivé,tiež bol skeptický,že skúsi a zatiaľ ma nič nebolí.Akože celkový prístup,sestričky a ten doktor vedel čo robí.Len tie ceny za ten mikroskop😔.
Ja normálne ľutujem ľudí,ktorí na to skutočne nemajú a musia trpieť.

metoyou4
Dnes o 22:19

@milkadk ozaj a aj mne povedali,že to bude viac a bolo to menej,tak ti prajem,aby sa to podarilo a platila si menej,každé euro dobré