• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prebieha cisársky rez?

2. novembra 2016 
aaaano, to je to, u nas na nastenke visi taky velky plagat o tom :grinning: motivacia hned z rana :grinning:

:grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to chcem do mobilu :grinning: to je bohoveeee
5. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka : doporučuji si lehnout a pod nohy si dát 2 polštáře .....i když je fakt, že většina otoků zmizí až po porodu :slight_smile:
blumi, viac by nam povedala foto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a opuchla ti len jedna noha alebo obe? a tlak mas aky?inac je to normalne ze zena napuchne jak spongia :slight_smile:
blumka juj, tak tam treba tlak a moc skontrolovat. ak to bude negativne, tak je to ok.
5. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: jj, dokonale to vystihuje nasu pracu :grinning: este je dobra od nich ze careless surgeon http://www.youtube.com/watch?v=V1QhKjPHMdI :grinning: :grinning:

blumi a kedy to mas nakoniec tu sekciu? 8. ci 9.?
5. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to len dnes...som sa dost nachodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: tlak mavam inak ukazkovy 110/60, teraz momentalne neviem aky, ale necitim sa nejak inak...len tie nohy...a obe..vyzeram ako pampuch :sweat_smile:
vcera som bola na predoperacnom a tam mi kukala lekarka nohy a vraj ok..ale mala som ich opuchnute menej ako dnes...dnes je to des
5. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia asi 9. :sweat_smile: v pondelok sa dozviem
5. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, tak sa bi za ten 9.2. :grinning: :wink: nech to mate pekne :wink:
tak fakt len vyloz nohy, to vies, uz si na konci tehu pute, to nemozes vyzerat jak modelka :wink:
5. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia, pobijem sa :wink: a dam vediet :wink:
dakujem za rady
5. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam este v zivej pamati jak sa mi posledny mesiac "rozpadala" panva :grinning: to bola bolest pri kazdom pohybe, fakt som sa citila ako vorvan vyvrhnuty na breh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia, ked v noci idem na wc, tak sa ledva hybem, vsetko ma boli, uz aj jazvu zacinam citit,o panve ani nehovorim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak to aaaaano, tak to ma byt :grinning: jaaaaj a cikanie 5x za noc, to boli casy :grinning:
5. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
ja by som sa chcela spytat ci nemate niektora skusenost s cisraskym v ruzinove a s tym ci moze byt pri spinalnom cisarskom aj manzel..?
5. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ti tak verim, ze prave za tymto ti je smutno :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zial, nemam :unamused: skus napisat do temy porodnica ruzinov :wink:
5. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi :grinning: srandistka, jasneeeee, chyba mi to, preto som sla na vyvolavacku pred terminom :grinning:
5. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka tak to by ste mali obrovske oslavy toho 9. to by bolo super :slight_smile:

mne o konci tehu hovorte, pribrala som 27 kil :sweat_smile: bola som jak panacik Michelin....na konci som ledva chodila, len som kvasila na gauci, tie spuchnute nohy ma boleli az som plakala. A do toho tie horucavy....des. Panva sa mi "rozpadla" uz v 32 tt. To som bola na SR na Antolskej, na kozu som liezla 10 minut a lekar, ci ma to ozaj tak boli, :rolling_eyes: mi stlacil symfyzu a ze boli to....tak som vyskocila, skoro som mu jednu..... :sweat_smile: :sweat_smile:

ale ako tu spominate, jaj normalne mi to chyba :slight_smile:
5. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: teeeda, ja som sice pribrala len 18kg, ale este 2kg navyse a mam 100vku :grinning: tiez som nebola anorektik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: si ta zivo predstavujem jak sa teperis na tu kozu :grinning:
5. feb 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annalienka dakujem za odpoved :wink:
5. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zo 63 na 90.....a este furt mam 10 kil navyse :frowning2:
no ver mi, to bola fakt podivana :grinning: , a trapaaaaas, tomu Dr dost dlho trvalo, kym ho napadlo sa opytat, ci mi ma pomoct... :sweat_smile:
5. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julietka neni zac :wink:
5. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevaaa, ja mam teraz 91 :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdy mi hovori, ale sak si po porode...a ja sa furt pytam, ze kedy uz to bude ze niesom po porode? :confused:
5. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvalabohu ja uz len 2 kila a som s5 :wink: pribrala som 18kil...ale s chudnutim som nikdy nemala problem,skor pribrat :grinning: co sa mi v tehu teda krasne zadarilo...zerie ma len jedna vec...ta pigmentova ciara na bruchu sa nejak nechysta papa :confounded: jooooj...kedy to zmizne???
5. feb 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmizne, ale kedy, to neviem
5. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvi aj ty, aj ja som este furt po porode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

bibione nic si z toho nerob...mne sa totiz zda, ze je zo dna na den viac vidno :frowning2:
a este jedna vec, neviem ako u vas, po dezinfekcii brucha tou hnedou farbou :dizzy_face: vsetko mi zmizlo, ale pupok mam hnedy doteraz, sucham , mydlim kazdy den a neda sa mi to zmyt :angry:
5. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si musis dat piercing na pupok :wink:
5. feb 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
analena: a ja ze to mam este od leta opalene :grinning: ...hlavne ked som sa vobec neslnila...a bolo mi cudne,ze nohy mam biele a len brucho hnede :grinning: no uz len nohy opalit a je to ok :grinning:

a k tej ciare: niektorym to vraj nezmizlo vobec :angry: takze aby som setrila na laser alebo cim to vymazu hm
5. feb 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze opalene, to budem oddnes pouzivat ako vyhovorku, mam opaleny pupok :grinning: inak nechcite vediet, co mne povedal bracho, ze ako ten pupok vyzera.... :zipper_mouth: ak sa toho do leta nezbavim, tak cele plavky to istia....tym sa vyriesi aj moj problem s laserom :grinning:
5. feb 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vyhovorku ze som po porode pouzivala asi rok :grinning: ale pri Terezke som pribrala 22 kg a teraz zatial len 17 :grinning:
6. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja sa chcem opytat ci tu ranu po reze nejako prelepia? alebo to len tak nechavaju...asi si mam prichystat nejaku starsiu koselu,nie?
6. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok