Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

annalena
5. feb 2010

aaaano, to je to, u nas na nastenke visi taky velky plagat o tom 😀 motivacia hned z rana 😀

😀 😀 😝 😝 to chcem do mobilu 😀 to je bohoveeee

nadege
5. feb 2010

blumka : doporučuji si lehnout a pod nohy si dát 2 polštáře .....i když je fakt, že většina otoků zmizí až po porodu 🙂

latvia
5. feb 2010

blumi, viac by nam povedala foto 😝 😉 a opuchla ti len jedna noha alebo obe? a tlak mas aky?inac je to normalne ze zena napuchne jak spongia 🙂

annalena
5. feb 2010

blumka juj, tak tam treba tlak a moc skontrolovat. ak to bude negativne, tak je to ok.

latvia
5. feb 2010

😀 😀 jj, dokonale to vystihuje nasu pracu 😀 este je dobra od nich ze careless surgeon

https://www.youtube.com/watch?v=V1QhKjPHMdI

😀 😀

blumi a kedy to mas nakoniec tu sekciu? 8. ci 9.?

blumka
5. feb 2010

no to len dnes...som sa dost nachodila 😝 tlak mavam inak ukazkovy 110/60, teraz momentalne neviem aky, ale necitim sa nejak inak...len tie nohy...a obe..vyzeram ako pampuch 😅
vcera som bola na predoperacnom a tam mi kukala lekarka nohy a vraj ok..ale mala som ich opuchnute menej ako dnes...dnes je to des

blumka
5. feb 2010

latvia asi 9. 😅 v pondelok sa dozviem

latvia
5. feb 2010

blumi, tak sa bi za ten 9.2. 😀 😉 nech to mate pekne 😉
tak fakt len vyloz nohy, to vies, uz si na konci tehu pute, to nemozes vyzerat jak modelka 😉

blumka
5. feb 2010

latvia, pobijem sa 😉 a dam vediet 😉
dakujem za rady

latvia
5. feb 2010

ja mam este v zivej pamati jak sa mi posledny mesiac "rozpadala" panva 😀 to bola bolest pri kazdom pohybe, fakt som sa citila ako vorvan vyvrhnuty na breh 😝

blumka
5. feb 2010

latvia, ked v noci idem na wc, tak sa ledva hybem, vsetko ma boli, uz aj jazvu zacinam citit,o panve ani nehovorim... 😝

latvia
5. feb 2010

😀 tak to aaaaano, tak to ma byt 😀 jaaaaj a cikanie 5x za noc, to boli casy 😀

dudu
5. feb 2010

ahojte babule,
ja by som sa chcela spytat ci nemate niektora skusenost s cisraskym v ruzinove a s tym ci moze byt pri spinalnom cisarskom aj manzel..?

blumka
5. feb 2010

no ti tak verim, ze prave za tymto ti je smutno 😀 😀 😀

latvia
5. feb 2010

zial, nemam 😒 skus napisat do temy porodnica ruzinov 😉

latvia
5. feb 2010

blumi 😀 srandistka, jasneeeee, chyba mi to, preto som sla na vyvolavacku pred terminom 😀

annalena
5. feb 2010

blumka tak to by ste mali obrovske oslavy toho 9. to by bolo super 🙂

mne o konci tehu hovorte, pribrala som 27 kil 😅 bola som jak panacik Michelin....na konci som ledva chodila, len som kvasila na gauci, tie spuchnute nohy ma boleli az som plakala. A do toho tie horucavy....des. Panva sa mi "rozpadla" uz v 32 tt. To som bola na SR na Antolskej, na kozu som liezla 10 minut a lekar, ci ma to ozaj tak boli, 🙄 mi stlacil symfyzu a ze boli to....tak som vyskocila, skoro som mu jednu..... 😅 😅

ale ako tu spominate, jaj normalne mi to chyba 🙂

latvia
5. feb 2010

😀 teeeda, ja som sice pribrala len 18kg, ale este 2kg navyse a mam 100vku 😀 tiez som nebola anorektik 😝
😀 si ta zivo predstavujem jak sa teperis na tu kozu 😀

julietka
5. feb 2010

annalienka dakujem za odpoved 😉

annalena
5. feb 2010

Ja zo 63 na 90.....a este furt mam 10 kil navyse ☹
no ver mi, to bola fakt podivana 😀 , a trapaaaaas, tomu Dr dost dlho trvalo, kym ho napadlo sa opytat, ci mi ma pomoct... 😅

annalena
5. feb 2010

julietka neni zac 😉

latvia
5. feb 2010

nevaaa, ja mam teraz 91 😝 kazdy mi hovori, ale sak si po porode...a ja sa furt pytam, ze kedy uz to bude ze niesom po porode? 😕

bibione
5. feb 2010

chvalabohu ja uz len 2 kila a som s5 😉 pribrala som 18kil...ale s chudnutim som nikdy nemala problem,skor pribrat 😀 co sa mi v tehu teda krasne zadarilo...zerie ma len jedna vec...ta pigmentova ciara na bruchu sa nejak nechysta papa 😖 jooooj...kedy to zmizne???

latvia
5. feb 2010

zmizne, ale kedy, to neviem

annalena
5. feb 2010

latvi aj ty, aj ja som este furt po porode 😝 😀

bibione nic si z toho nerob...mne sa totiz zda, ze je zo dna na den viac vidno ☹
a este jedna vec, neviem ako u vas, po dezinfekcii brucha tou hnedou farbou 😵 vsetko mi zmizlo, ale pupok mam hnedy doteraz, sucham , mydlim kazdy den a neda sa mi to zmyt 😠

latvia
5. feb 2010

to si musis dat piercing na pupok 😉

bibione
5. feb 2010

analena: a ja ze to mam este od leta opalene 😀 ...hlavne ked som sa vobec neslnila...a bolo mi cudne,ze nohy mam biele a len brucho hnede 😀 no uz len nohy opalit a je to ok 😀

a k tej ciare: niektorym to vraj nezmizlo vobec 😠 takze aby som setrila na laser alebo cim to vymazu hm

annalena
5. feb 2010

ze opalene, to budem oddnes pouzivat ako vyhovorku, mam opaleny pupok 😀 inak nechcite vediet, co mne povedal bracho, ze ako ten pupok vyzera.... 🤐 ak sa toho do leta nezbavim, tak cele plavky to istia....tym sa vyriesi aj moj problem s laserom 😀

blumka
6. feb 2010

ja som vyhovorku ze som po porode pouzivala asi rok 😀 ale pri Terezke som pribrala 22 kg a teraz zatial len 17 😀

joanna333
6. feb 2010

ahojte. ja sa chcem opytat ci tu ranu po reze nejako prelepia? alebo to len tak nechavaju...asi si mam prichystat nejaku starsiu koselu,nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre