Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Ostanú po tehotenstve hrubšie prsty?

?? navlečiete si v pohode staré prstene? dávame si teraz robiť obrúčky a neviem či si nemám nechať urobiť o niečo väčšiu.. 😞
lasenka
3. apr 2007
lubkaaa
mne sa to nestalo, mam rovnake prstiky 😉
zuz11
3. apr 2007
lubka asi tvoje telo zadrzia tekutiny.. ja mam teraz skor ten problem ze su mi vsetky prstene velke 😃 :-x
mia11
3. apr 2007
lubka ahoj
urcite si nedavaj robit obrucku ltt ale trosku vacsiu ,ked nechces mat pauzu v noseni ako npr ja 😃
alysea
3. apr 2007
lubkaaa v tehotenstve som nemohla nosit obrucku /mala som vacsne spuchnute prsty/ale po porode sa to unormalnilo a v pohode ju nosim, tiez mam pocit, ze mi skor pada akoby tlacila.
tinockaaa
3. apr 2007
lubkaaa, ja ešte stále nenavlečiem ani snubný ani obrúčku. 😞 tak dúfam že časom, keď schudnem, ešte som stále totiž o 2 čísla väčšia ako normálne :-|
escada17
3. apr 2007
lubkaa-tak u mna rozhodne ostali hrubsie, snubny aj obrucka ma dost tlacia 😢 teraz som zase tehu, ale ostalo to tak po porode v mojom pripade..vidis, nikdy som sa nad tym nezamyslala, ze to mozno nielen ja..
certica
3. apr 2007
lubkaa, tak mne po tom, co som sa dostala po porode na svoju vahu (mozno -2kg naviac), mi vsetky prstene dokonca lietali z ruk 😃
teraz som pribrala, ale v pohode, co sa prstov tyka 😃
lubkaaaautor
4. apr 2007
dakujem za odpovede. dám si asi urobiť pre istotu o jedno číslo väčšiu a keď, tak ju budem nosiť na inom pršteku.. 😉 (lebo problém je v tom, že si dávame urobiť také, že vraj zmenšovať/zväčšovať ich , by bol menší problém, lebo moja má zirkóniky..) a hádam všetko dobre dopadne 🙂 🙂
digysa
14. jún 2012
Nie
pondelnicka
14. jún 2012
Ja som po pôrode obrúčku menila - za menšiu... 😃 Teraz mám o pár kíl menej, ako keď som otehotnela... 😎
gabuci
12. júl 2012
ja nosím 20 rokov tú istú obručku stále na tom istom prste,medzitým som porodila dve deti,raz priberiem raz trocha schudnem.Tak na prsty som nepribrala,ani neopuchnú,jedine v extrémnom teple na pár hodín. Takže asi nie sme na tom rovnako. 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli