Otec pri cisárskom reze

hanus177
25. aug 2009

Ahojte,
moj manžel chce byť prítomní pri pôrode. Avšak žiaľ kvôli operácii chrbtice, musíme podstúpiť cisársky rez. Môže byť prítomní???
Dakujem za odpovede

nevestickka
20. aug 2013

V BA - Kramaroch to tiez nie je mozne, ale pustia ho dovnutra pred sal, cize spolu cakate prakticky az pokym nelezis na stole ... hned ako novorodenecka sestra chyti dietatko do ruk a ide ho merat, vazit, moze ist otecko uz s nou a fotit, drzat si babatko. V sale som bola asi 30 minut dokopy (celkova anesteza), takze to je ozajstna rychlovka, ked ma prevazali na JIS tak samozrejme manzel isiel so mnou aj ked si ho samozrejme vobec nepamatam, este som sa len preberala z narkozy 😝

jahudka89
2. okt 2013

@terap opravdu u nás muž nemohl být přítomen na sále a taky nás to moc mrzí ale co se dá delat ....:(hlavne ze vsechno dobre dopadlo

nadapolakovicova
2. okt 2013

môj manžel nebol priamo na sále ale vedľa v miestnosti kde bol malý po pôrode prevaženy a odmerany, celý pôrod videl cez okienko ktoré delilo tie miestnosti.

zlte_kuriatko
8. okt 2013

moj bol od poobedia so mnou na sále ked som mala kontrakcie, ale ked som išla nakoniec na sekciu tak tam ho už nepustili, mala som celkovú narkozu. takže v podstate pri porode nebol, ale ked sme odchádzali z nemocnice, tak si od neho prišli pýtať 20eur 😀

m_ij_ka
9. okt 2013

nie nemôže byť prítomný na sále, je to operatívny zákrok, ja som mala spinál a tatko čakal na chodbe kým mu malú doniesli ukázať 🙂

leni78
9. okt 2013

Napište si porodní přání, ze manžel chce být u porodu císařem a po dobu tvé indispozice chce za tebe dohlížet na dítě a mít ho v náručí. Na to máte právo. Nikdo nemá právo například dítě odvézt na novorozenecke, pokud si to neprejete. Určitě bych nešla na císaře tam, kde by tatínka dítěte vykázali na chodbu. Tatínek samozřejmě nestojí u rány, ale za hlavou maminky, vidí jen vytazene mimco a ma právo si jej zabalené převzít, pokud se nebojí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre