Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

dadulka2000
18. nov 2009

atemi,... cez jednu spedicku sa da dostat v baliku bez problemou na SR,... do 30kg zaplatis 25£,.... 🙂

mircek
18. nov 2009

dadulka posli mi prosim IP cislo na tu spedicku.ja mam jednu,ta zobere vsetko,ale stoji £ 1.5 za kg.

Slovakia ja si nemyslim,ze je toto vsetko normalne.Prosim zbal sa a chod do nemocky,nech ta neodbijaju a nech ta riesia!!!! Nemusi to byt nic ,ale aspon skus!!!

newyorkgirl
18. nov 2009

dadulka veru napis kym posielas? ja pouzivam HC courier aj teraz budem posielat, beru libru cosi tusim za kilo a ked nad 15kg tak je to lacnejsie sa mi zda... ale ja som s nimi velmi spokojna, lebo idu iba 3 dni co je dost rychlo, predtym som posielala inym a slo to 3 tyzdne uz som sa s tymi vecami vtedy aj rozlucila 😖 ale nakoniec prisli...

tak my sme dnes boli ockovat swine flu, dufam, ze prezijeme, caka ma skola poobede jaj 😒

dadulka2000
18. nov 2009

poslala som mam kocky nazov tej dopravnej spolocnosti so IP,.... staci vyplnit formular a oni vas kontaktuju. su zlati.

dadulka2000
18. nov 2009

newyorkgirl, prave dnes rano v GMTV, bola debata ohladom toho ockovania (som sa chystala do prace tak ma to zaujalo), a ten dr. vravel ze by sa tiez ako tehula nedal ockovat. dufam ze budes ok,... isto je to bezpecne,...ale 🙂

gaby0205
18. nov 2009

dadulka posli aj mne..popis o tej courier spolocnosti a robia tiez z sk do uk? a su ozaj lacny ?

baby ani ja sa nedam ockovat a to ozaj som in high risk, kedze robim a byvam v centre Lonydna, pouzivam kazdy den tube a som v praci kde uz dvaja mali swine flu 😒 ale ja nie som presvedcena tymi vysledkami a tak nepouzijem ziadnu vakcinu. 😉

rimmel
18. nov 2009

nyg a si ockovana aj proti inym druhom chripky? lebo sance ze dostanes su take iste az nie vacsie

gaby dobre robis...

slovakia13
18. nov 2009

ahoj
tak som doma z nemocky
baby ja si tam tak v pohode sedim ,ze budeme riesit iba nejake papierovacky okolo vyvolavacky 😖 a oni svinky ked nemohli urobit sweep midwaifes,tak mi to robil doktor!!!!!! nasilu mi vrazil prsty do mojho chudacika krcka 😠 ,videla som vsetkych svatych-dessssss!
uz ked bol vo vnutri pohoda,len to ked mi otvaral ten krcok-fuj a s usmevom mi povedal ,vidis a uz si na 2cm otvorena!(inak bol velmi pekny-ale to ho nezachranuje),malinka je uz velmi nizko a dufa ,ze do 24hod porodim a to krvacanie je pozostatok zatky. a presunul vyvolavacku z tohto piatku na utorok -posledny den 42tt 😠 😠 😠 tym ma tiez dobre nahneval 😖

rimmel
18. nov 2009

slovakia ja dufam ze porodis bez vyvolavacky tak to bude najlepsie tak nezur 😀

loki01
18. nov 2009

slovaki: tak snad ten sweep zabere a nebudes tam vubec muset jit.
Kruci ja uz chci taky rodit, ten muj tlustoprd me fakt nici🙂 Vcera jsem mela jakoby menstruacni bolesti docela dlouho...uz to mam tak tyden..da se poznat, ze se neco chysta, nebo to proste muzu mit kdovijak dlouho?

slovakia13
18. nov 2009

loki
ja take ,ze naozaj kontrakcie mam uz tyzden ,ale tieto dve noci boli dost zle....mam ich s 15min odstupom a kazda trva takl okolo 30sek adlhsie aj teraz mam kontrakcie ,ale pokial nie su po 5 min a aspon 2hod za sebou ,tak nestresujem

wild.horses
18. nov 2009

ahojte,

slovakia.. tak verim, ze uz to skoro pride 😉

Dnes sme boli v Hull, zmokli sme ako take kurence. Som taka unavena, ze sa mi nechce ist ani dole odrezat si z jablckoveho kolaca 😒

poslite mi, prosim, kontakt na toho kuriera. Uz ste s nimi niekto posielali a ako dlho trva transport z uk do svk a pripadne spat?
vdaka.

cathryn
18. nov 2009

slovakia,neboj...porodis uz aj bez vyvolavacky...tvo krckok trebalo len troska nakopnut 😀 a vsetko uz pojde samo...takze dufam,ze budes stihat napisat aspon,ze uz utekas do nemocky...budeme drzat prsteky a tesit sa na updating 😝

slovakia13
18. nov 2009

a uz mam vsetkeho dost 😖 uz naozaj zacinam tento stav nenavidiet 😠

dankamajo
18. nov 2009

ahojte 🙂
Tak tu sa uz pomaly rodiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 Aj my cakame. Uz to tiez moze prist kazdym dnom. Som hrozne zvedava. 🙂

dankamajo
18. nov 2009

Neboj, slovakia - uz to pride!!!!!!!!! A coskoro budes mamina 😉

loki01
18. nov 2009

slovakia: za chvili to mas za sebou, uvidis! aj bez vyvolavacky

dadulka2000
18. nov 2009

slovakia,... citim s tebou, ale ako kocky vravia, uz to dlho nepotrva, neboj. 😉

kvietok86
18. nov 2009

ahojte.Ja uz cakam tiez na porod.Chcem sa vas opytat,mavali ste mokro dole?Dnes mi midwife povedala,ze to je ok,ze mam len trosku viac vytoku v sebe,dieta je ok a ja zo spodu tiez a zavreta. Ale od nedele skoro kazdy den mam mokre nohavicky.- je to neprijemne. Je to normalne? 😖 slovakia-drz sa

gaby0205
18. nov 2009

no chuda nase slovakia...a mas niekoho kto je pri tebe teraz a pri porode..ako opora..joj ale ty si silne slovebnske ziena 😉 neboj drz sa nam..uz to je za rohom..moc na teba myslime 🙂

magisa
18. nov 2009

slovakia, moja zlata, ja ze uz je mrne mezi nama a ted kukam, ze mas v pasu porad 42 tt, neboj uz to bude jen par hodin a pak te tu neuvidime hoodne dlouho, nebudes vedet co driv 😀

gaby0205
18. nov 2009

Kvietocek aj tebe drzime palce.. no a ohladom toho mokra..
ja som v 25tt a mam casto mokro dole ako taka bezfarebna voda, neviem co to je ale Dr vravel ze to nic nie je a nemam sa obavat 😒

no baby mna tiez ako slovakiu byt tehu vobec nebavi, ale na malu sa tesim. Len to ze rastie mi brusko, priberam a ten celu tehotensky process nemam rada vobec! Juj ale malinku by som si tak strasne vystiskala 😀

dadulka2000
18. nov 2009

pridavam sa do skupiny - I dont like being pregnant 😀 , babatko to hej,...ale nech si to odnosi a odrodi chlap - to by sme asi ozaj vymreli po meci 🙂

mihouk
18. nov 2009

Slovakia myslime na teba a uz to vydrz, ked si dosla uz takto daleko, uz to dlho nepotrva a uz ta caka len to dobre, len sa nenervac malinka to vyciti a nechces aby prisla na svet nahnevana, ty chlapi ju mozu hnevat aj ked bude starsia....

slovakia13
18. nov 2009

tak dievcata ,ten sweep to asi spustil 🙂 idem poriesit klystir a vanu ,dufam ,ze mala sa narodi na moje narodky 🙂

cathryn
18. nov 2009

slovakia....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 drzime prsteky,nech sa narodi zajtra...hlavne nech ste uz spolu...zasluzite si to obe...

mircek
18. nov 2009

slovakia drz sa! 😉

dadulka2000
18. nov 2009

jeeej to by bol super darcek pre teba slovakia,.... drz sa 🙂

slovakia13
18. nov 2009

tak idem do nemocky ,ahoooj 😉

mihouk
18. nov 2009

Slovakia velmi drzime palceky a uz sa tesime na malu Miu a na teba ako sa zase ozves. A vsetko naj naj naj k narodeninkam, lepsi darcek si uz dat ani nemozes. XXX

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre