Pôrod v Anglicku. Ako prebieha? Aké máte skúsenosti?

mima3114
17. máj 2007

Ahojte.zakladam tuto temu lebo som v 37 tt,cize o chvilu ma caka porod a zijem v Anglicku,takze by som chcela vediet ako to tu prebieha.Baby,ktore mate skusenosti s porodom v UK,tak sa podelkte o tie skusenosti so mnou.velmi ma zaujima ako to tu prebieha,ci si mozeme vybrat polohu ako chceme rodit a pod.

janka196
11. okt 2007

no vidis moze byt 🙂

leni3
11. okt 2007

Hi,hi a ja som vas uz hladala na volnej diskusii,kto zaklada?Pripojim sa aj ja 😉

janka196
11. okt 2007

hej aj ja som uz pozerala ci niekto nezalozil 😀 . tak idem ja?

leni3
11. okt 2007

no tak chod nato Jani 🙂

janka196
11. okt 2007

jej a ako mam zacat? nieco by sa patrilo na uvod nie? 😅

lenkaajarek
11. okt 2007

dostali ste ma uz som hladala aj ja
😀 😀 😀

janka196
11. okt 2007

😀 😀 tak ked neviem ako zacat 🤐

leni3
11. okt 2007

Forum-Volne diskusie-(zalozis novu temu-das nazov)....no a my sa uz pripojime 😉

lenkaajarek
11. okt 2007

uuuuuuuuuuuzzzzz 😅

janka196
11. okt 2007

kocky a dame ze pre vsetky baby z anglicka?

leni3
11. okt 2007

A kde je ,ci som ja uz slepa? 😒

janka196
11. okt 2007

neni 😀 😀

leni3
11. okt 2007

o.k 🙂 ....uz sa tesim 😀

lenkaajarek
11. okt 2007

no preco nie

janka196
11. okt 2007

uz to je 😉

cicka193
15. okt 2007

cau baby, a je tu niekto aj z Irska?

janka196
15. okt 2007

ahoj cicka skus v regionoch 😉 , alebo sa pridaj k nam z UK 😉

cicka193
15. okt 2007

ahoj Janka, dakujem za radu...ale inak rada sa pridam aj k vam 😉

janka196
16. okt 2007

budeme radi, najdes nas vo volnej diskusii v teme. volna diskusia pre baby z anglicka 🙂

cicka193
16. okt 2007

Dobre ranko prajem 🙂 ako sa mate? Dnes mame krasne slnecny dnik, dufam, ze to tak aj ostane, clovek ma hned lepsiu naladu 😀

ivka19
16. okt 2007

ahoj babenky aj ja sa pripajam k vam z uk .
janka uz si zalozila tu temu? uz sa tesim 🙂 ak mozem poradit,tak pre vsetky babky z anglicka,lebo ja som zalozila tiez manchester a okolie no nie je to uspesne. ☹

beusa
30. dec 2007

ahojte, ste tu niektora z manchestra?
🙂

betka1
1. jan 2008

Ahojte, tak ja uz mam porod v Anglicku za sebou a musim povedat, ze som celkom spokojna. O starostlivosti pocas tehotenstva som mala trochu pochybnosti, ale porod bol uz OK.

emjee
17. jan 2008

patricia1 • Včera o 20:21
🙂 ahojte baby...zakladam tuto temu a dufam ze sa niekto kto mal alebo ma podobne skusenosti najde a prida sa.
Som v 11 TT a caka ma planovana sekcia pretoze ako dieta som som bola operovana na srdce.Jeden porod mam za sebou ale ten bol 10rokov dozadu na slovensku.Odvtedy sa vela zmenilo a teraz zijem v anglicku,tak by som strasne rada ziskala neake informacie ako to prebieha sem.Budem vdacna za kazdy prispevok

tinagomi
23. jan 2008

🙂 Ahojte tehulky,ste tu nejake zenske zo Skotska?Budem rada ked sa ozve aj nejake z Anglicka,som v 12tt.este am vsetko len caka?Nemam este ani prvy ultrazvuk a tehotenstvo mam bezproblemove.Dost sa aj bojim ci je vsetko ok,lebo som mala v 6tt krvacanie.Podla doktorov to nic nieje,vraj to je normalne.Na velku noc cestujem domov,tak dufam ze sa mi nejake vysetrenia podaria v Presove.Ozvite sa,papa

vilkakatka
23. jan 2008

Ahoj Tinka, neviem, ci tu je niekto zo Skotska, ale v Anglicku a v Irsku nas tu je kopa .... prid medzi nas do temy Slovensky v zahranici (najdes nas v regionoch). Prve sono by si mala mat okolo 12tt ... ale neviem ako to funguje v Skotsku. Mas pridelenu svoju midwife?

tinagomi
23. jan 2008

Ahoj dik ze si sa ozvala,mam za sebou dve stretnutia s lekarom ale este nie s midwife,este mi len maju zavolat.Takze cakam,ale vobec ma to tu nebavi ,rada by som isla domov.

vilkakatka
23. jan 2008

Nestresuj sa nad tym ... ja som na zaciatku tiez bola taka neista, kedze tu je uplne iny pristup a system ako na SVk, ale v konecnom dosledku mi tento tu v UK vyhovoval viac ... asi si nenavyberame, kedze tu teraz zijeme 😉

tinagomi
23. jan 2008

Zabudla som ti zablahozelat k tvojej dcerke,3tyzd.babulko takze si to uzivas naplno,co

vilkakatka
23. jan 2008

Dakujemeeee 😉
Uzivam si ... teraz tu mam aj maminku, tak nam pomaha 😵
Pre dnes sa lucim ... idem pod sprchu a malinka sa za chvilocku zobudi na papkanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre