3D ultrazvuk u MUDr. Főldesa v Dunajskej Strede?

sjuzi
25. mar 2007

Ahojte, boli ste niekto na 3/4d uzv. v Dunajskej Strede u MUDr. Foldesa???
Potrebovala by som referencie. Dakujem.

danona
25. mar 2007

- bola som, v júli 2006 a ok... síce sestrička trochu horšie po slovensky komunikovala, no lekár, ok... 🙂 pozrel všetko čo mal, vysvetloval čo som sa pýtala, je milý, komunikatívny, asi hodinu sa nám s manželom venoval.. milý prístup... ordinácia je v nepeknej budove nemocnice, no s priebehom vyšetrenia sme boli spokojní.. 😉

lejla77
26. mar 2007

kocky, kolko to tam stoji? To by som mala blizsie ako Hlohovec. 😎

sjuzi
autor
26. mar 2007

Stojí to 1.500,- Sk, DVDčko resp. CDčko ti dajú, nemusíš si nosiť vlastné. Mňa objednali hneď na zajtra. Tak potom dám vedieť, ako som dopadla.

lejla77
26. mar 2007

sjuzi:
OK, daj vediet, potom by som aj ja radsej tam isla. 😎

lejla77
27. mar 2007

sjuzi:
??? Ako bolo ???

sjuzi
autor
28. mar 2007

Ahoj lejla.
Bolo to super. Fakt super zážitok. Doktor hovorí síce po slovensky ako-tak, ale aspoň sme mu rozumeli, keďže veľa vecí vysvetľoval tak "polopatisticky". Sestrička ozaj viac maďarsky, ale inak boli milí, hneď ako sme prišli, nás zobrali. Doktor sa venoval hodinku.
Malinký sa nám neskôr celkom otočil chrbátikom a tak mi ešte doktor hovoril, že nech sa idem trochu prejsť a nech prídem o takých 10 min. Tak trošku sa pohol a mohli sme pokračovať. Suma sumárum mi urobil asi 70 fotiek a asi 20 krátkych videozáznamov. Takže sme spokojní a aj manžel mal z toho silný zážitok.
Doktor je inak pomerne mladý, celkom sympaťák.
paa 😎

lejla77
28. mar 2007

sjuzi:
jej, uz som cakala, kedy napises. Tak super - napis mi prosim Ta telefon do IP.

sjuzi
autor
28. mar 2007

máš to tam... pekné zoznámenie s drobcom prajem 🙂

lejla77
28. mar 2007

sjuzi:
dakujem. 😎

lejla77
18. apr 2007

kocky, odporucam - bolo to super. 😎

danu
30. júl 2009

tinad • Dnes o 15:33
Ahojte maminky, chcela by som sa spytat ci neviete kolko stoji 3Dultrazvuk v Dunajskej Strede u gynekologa Foldesa Károlyho? dakujem :D

rose86 • Dnes o 15:40
ja som bola v DS u doktora slezaka a platila som tusim ze 38 € aj s USB klucom

tinad • Dnes o 15:50
rose86: lenze ja nepatrim k tomu lekarovi..on to urobi hocikomu? staci mu len zavolat a objednat sa? dlho ci cakala na termin objednania?

rose86 • Dnes o 16:04
no ani ja k nemu nepatrim. dokonca ani do DS. doporucil ma k nemu moj lekar, ja som zavolala a o tyzden mi dali termin. pohodicka. je to ta sukromna klinika sagax. mozem ti dat t.c. keby si chcela

tinad • Dnes o 16:15
rose86: no bola by som rada keby si mi dala udaje.. a kde sa to nachadza, ty si zavolala, spytala sa ci mozes dojst a on povedal termin a hodinu a prisla si? aky je ten lekar? si zlata 🙂

wewe4 • 27tt • Dnes o 16:18
rose, mohla by si aj mne poslať ten kontakt na dr. Slezaka?
ďakujem...v Ba su strašne drahý.. 😠

rose86 • Dnes o 16:30
baby ja som zavolala sestricke som nadiktovala udaje (meno, v ktorom som tt a kto je moj lekar) ona sa opytala ci mozem vtedy a vtedy ja ze hej, povedala mi cenu a potom som len prisla, sice som musela cakat asi pol hodinu lebo doktor akurat operoval ale oplatilo sa. bol velmi mily, vsetko mi povysvetloval. takze ja to hodim sem. je to sukromna klinika Sagax, Hlavna 28/7 t.c. je 0903 969 516 alebo 031 550 33 22

tinad • Dnes o 16:43
rose86. si strasne zlata, ze si nam poradila a dala aj cisielka.dakujem.. 🙂 a stalo to tych 38eur? kedy si tam asi bola? a dal ti aj fotky a aj dvd? ako dlho robil ten ultrazvuk? neskodi to babenku?

rose86 • Dnes o 17:41
no tymi 38 € som si neni celkom ista lebo si to nepamatam a platil to muz 😅 ale staci zavolat a opytat sa. dvd tam nedavaju iba usb kluc s videom. a ako dlho?? fuha neviem asi tak 20 minut mozno viac. a zeby to skodilo si nemyslim ved ked sa to nerobi nejak casto.

tinad
30. júl 2009

sjuzi
kolko si platila u doktora Foldesa za 3D ultrazvuk???

tinad
31. júl 2009

Baby ktory lekar v Dunajskej Strede je podla vas lepsi a robi lepsi ultrazvuk v nemocnici Dr. Foldes Karoly ci sukr. ambul. SAGAX Dr. Slezak? prosim poradte mi.. 🙂

sjuzi
autor
31. júl 2009

Aha, tak tu je to, vyššie som o tom písala, tak si prečítaj Tinad... Ale ako som ti písala, to bolo pred 2 rokmi... 😅

danu
31. júl 2009

tinad • Dnes o 07:31
Poradi mi niekto ku komu ist na 3D ultrazvuk v Dunajskej Strede? kolko ste platili, ako dlho ste cakali na termin? Dakujem moc krat 🙂

beke
31. júl 2009

3D ultrazvuk robí aj dr. Nagy

dene
31. júl 2009

ahoj, ja som bola u dr.Földesa, platili sme 50 eur, hodil nám to na dvd, máme tam fotky aj videá, pekne nám povyberal tie najzaujímavejšie zábery, keď malý robil nejaké komediantské kúsky, ležala som tam niečo vyše 35-40 minút... boli veľmi milí, dr. všetko vysvetľoval, objasňoval, malého aj celého pomeral a skontroloval.... a snímky sú kvalitné, pozri album
dobrá rada: ak chceš, aby bolo bábo hore, daj si pred ultrazvukom nejakú čokoládu, ja som si dala Kokosino a trošku Coly a malý sa hneď začal mrviť, potom sme sa zabávali na tom, ako oblizoval placentu (asi bola sladká🙂))

novan
29. júl 2010

Ahojte kočky, ja som bola tento týždeň u dr. Slezáka na SAGAX klinike, doktor v pohode, milý bol ale nahrávka na USB kľúči nič moc. Ako keby som bola na normálnom ultrazvuku, väčšinou všetko iba čierno-biele, na farebné to prepol len pri kuknutí tváričky bábätka. Ale ako hovorím doktor je milý a všetko opíše pekne. Len som tak trochu zaskočená lebo môj lekár mi povedal že to bude chlapček a teraz dr. Slezák zas na 100% dievča. Baby poradte, uhádne väčšinou pohlavie spomínaný doktor? neviem komu mám veriť, asi predsa len 4D je presnejšie ale ja som tam nič nevidela :(

angie0406
3. máj 2016

Ahojte prepacte ze otravujem do nacatej temy ale dnes sme boli u pana doktora Fodesa...je mili aj vsetko pekne poukazoval venoval sa nam ale mame taky priblem neviem ci ste ho uz niekto mali ale nefungovali na usbcko tak nam to nahral na cdcko lenze ani ono nam doma nejde skusali sme to na dvoch pocitacoch a ani jeden znich nam cdcko nerozpoznal...co teraz ked sa vratim spravi mi to alebo neviem co mam robit.

lucuku
4. máj 2016

@angie0406 Ja chodím k nemu, zatiaľ mi robil iba obyčajný ultrazvuk z pošvy, urobil aj video, aj fotky a dal mi na USB, nemala som problém. Skús mu zavolať, opýtaj sa sestričky. Ty chodíš k nemu? U neho budeš rodiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre