Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

aviril
26. mar 2008

to je pravda

wladka
26. mar 2008

mne to vyslo podla jonasa 😅 , skusala som to cez jednu nemecku stranku, spatne.. a vyslo to presne na ten den, v stranke uvadza ale rano, ako cas na sex.. a my vecer 😉 .. a co sa tyka pohlavia, sedelo to presne.. a sedelo to presne, ze to nebolo v case ovu, ale cez menzes.. 😉 .. ja som mala asi 4 den menzes, a letela som na sluzobku, na dlhsie.. a nechceli sme byt dlho bez.. tak tak 😅

mery101
26. mar 2008

Ahojte!
Ak vám môžem poradiť super gynekológa,tak Dr.Garay,je super,neplatí sa žiadny poplatok,sono je v budove,nečakáte dlho.K pôrodom síce nechodí ale je dobrý odborník,je veľmi milý radosť tam chodiť.

nelinka79
26. mar 2008

mery ja chodim k Ravingerovi a tiez som velmi spokojna 🙂 bodaj by takýchto lekarov bolo co najviac. ja som mala predtým lekarku a ta ma tak zanedbala ze hruza ☹ ale on ma dal znova do poriadku 😀

mery101
26. mar 2008

ahoj nelinka 🙂
som rada,že si spokojná zo svojím gynekológom,držím ti palce aby tvoje tehotenstvo prebehlo bez problémov 😵

bystricanka
27. mar 2008

mery...a kde má tvoj gyn. ordináciu? Ja fakt uvažujem nad zmenou dr.

mery101
27. mar 2008

ahoj bystričanka 🙂
môj gynekolog má ordin. v Nitre na chrenovej v Medic.centre, 😉

bystricanka
27. mar 2008

mery...dík 😉

helena
27. mar 2008

ale WLADKA tak aj ty mas dake skusenosti s Jonasom??? no super 😀

bystricanka
27. mar 2008

helen..ty už v 34tt? Jak to letí. O chvílu už budeš rodiť mamina 😉

wladka
28. mar 2008

helena, no jasne 😎 😀 ..

bys, veru.. o mesiac uz moze porodit 😵 😵

inak, sestra ma Garaya, je s nim spokojna 😉 ..

bystricanka
28. mar 2008

no a my sa samozrejme na malú Sabínku tešíme tak ako sme sa tešili na Yasminku 😀

mari.m
28. mar 2008

jasneeee..Sabinka, uz teraz ta mame rady 😉
a som zvedava na fotecky malej Yasminky..juuuuuuj 🙂

bystricanka
28. mar 2008

mari.m...my už na fotky čakáme od kedy sa malá narodila. A nevieme sa dočkať. Ale musím trošku vydržať, kým sa mamina bublinka trošku domka okuká a potom sa budeme vytešovať s malej Yasminky 😀 😀 Juchúúú...tešíme sa 😀

helena
28. mar 2008

ahoj BYSTRICANKA........ 😉 NO VERU O MESIAC UZ MOZEM RODIT 😀 ani sa neviem dockat toho dna uz aby to bolo
joj srdiecka moje drahe.......ake ste zlate na mna..... 😵 moja Sabinecka sa tesi ze ma okolo seba seba takych perfektnych ludi......ste skvele 😀

helena
28. mar 2008

kocky-bublinka uz dala fotky malej Yasminky 🙂

mari.m
28. mar 2008

jeminecko,aka je Yasminka zlatuckava, aj Nikolasko je prekrasny..
to je super, 9mesiacov to mamicka nosi v brusku a potom sa to take krasnucke narodi a robi to tie najkrajsie chvile v zivote..
ja sa uz teraz tesim na tehotenstvo..aj ked v blizkej buducnosti zatial neplanujeme..snad o par rockov 😉
su krasni..aj Yasminka, aj Nikolasko 😉 taki drobunki juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj hned by som ich vybozkavala 😀

mari.m
28. mar 2008

helenka, 16.5. sa minulz rok narodil mojej kamoske syncek Misko,
17.5.2006 sa narodila mala Sofinka - priatelovho bratranca dcerka..
aj ty mas vtedy termin..byk je super znamenie..dobre si si to naplanovala 😉

bystricanka
28. mar 2008

už sme kukli helen...Yasmi je prenádherná.Hotová princeznička bacuľatá, vlasata.... 😀

helena
29. mar 2008

ahoj MARI.M no naplanovala som si to dobre ale to babatko som planovala takmer 4 roky kym sa nam to podarilo......joj to bolo trapenie ale nechcem uz na to spominat lebo SOM NAJSTASTNEJSIA BUDUCA MAMINKA......som stastna ze cakame SABINKU nasu lasku 😀
a dokonca mi zmenili termin na 13.5. a ak to nahodou nebude aj skor kvoli tomu ze mi dozrieva placenta 😕

bublinkajasminka
30. mar 2008

no kočky pokúsim sa ozrejmiť ako to vyzerá na šestonedelí....
na pôrodnici je všetko pekné, nové ale šestonedelie je absolútne hrozné. Izby sú spravené tak, že v jednej izbe sú tri maminky - teda tri postele pre maminky a tri postieľky pre bábenká a jeden prebaľovací pult.....takže ja som prebaľovala len tam, to bolo skvelé, malinká mala aj žltačku, tam mi malinká na slniečku spinkala a na druhý deň bolo po žltačke.a sprchy a WC-ka sú hrozné. Proste stále tie staré a hlavne v sprchách je to otrasné. Videla som, že časť šestonedelia je už prerobená ale zatiaľ tam maminky ndávajú - neviem prečo - tam to prerobené vyzerá krásne - tak snád dalšie maminky to už budú mať, však to vyzerá byť hotové, neviem prečo sa tam stále nebýva. Viete čo, mne to všetko ale akosi bolo jedno, proste som bola šťastná že malinká je oki a snažila som sa to prehliadať a určite mi k tomu pomáhal skvelý personál. Neviem prečo sa toľko maminiek sťažovalo na sestričky a doktorov, ja som mala absolútne skvelé skúsenosti. hlavne sestričky z novorodeneckého boli milé, ochotné so všetkým poradiť, absolútne úžasná laktačná sestra tam bola, ktorá mi vysvetlila ako správne prikladať malinkú k prsníku, aby nevznikali v prsníkoch zápaly a pomohlo to, prsníky sa mi nalievali a len čo som začala riešiť to tak ako povedala všetko poľavilo. Takže personál naozaj skvelý - pokiaľ sa vy snažíte a pekne spýtate tak oni sú úžasní......neviem toto bol môj dojem.....hádam vám to pomohlo

aviril
30. mar 2008

Díky bubli. No do konca mája to hádam už sprístupnia. Inak, ani ja som nemala s personálom problémy, sestry boli fajn a jedna tam bola úplne super. Mňa desí hlavne ten buchot, čo bol v nemocke, keď som v oktobri ležala na gynekologii, to bolo hrozné. Izby, wc aj sprchy sa nejak dajú prežiť, ale ten buchot, zbíjanie, vŕtanie, no to bolo hrozné a to sa ťahalo celý deň od rána do večera. Kým pôjdem rodiť, hádam to už bude dobré.

bublinkajasminka
30. mar 2008

aviril - ten buchot vadil aj mne, ozaj to bolo hrozn, stále sa tam niečo dialo, ked sme prišli domkov mala som pocit, že tu je rajský kľud

bystricanka
30. mar 2008

bubli...ja som nebola spokojná so sestričkami z novorodeneckého. Aj ked asi dve boli bohovské a vždy som sa obrátila len na nich, ked som niečo potrebovala. Ale ostatné.... ☹

som rada, že to tam konečne prerábajú, ale chudence detičky s maminami, ked musia po pôrode ešte počúvať nejaké vŕtanie a búchanie ☹

wladka
30. mar 2008

ja sa na personal tiez nemozem stazovat, boli uzasneeee 😵 😵

a snaaad do mojho porodu to bude unno tutti prerobene.. 😉 a to je v dalekeeeej buducnosti 😀 😀 😀 😀 ..boze 🤐 aby som to nezakrikla.. antibejby chran ma 😀

catrin1
1. apr 2008

ahojte..no ja uplne suhlasim s bubli....az na tie sprchy a wc to je super....mile a ochotne sestricky..ani na jednu sa stazovat nemozem....a doktori tiez super az na docenta Mlynceka... 😖

bublinkajasminka
1. apr 2008

catrin - ako s malinkým? zvládate to??

aviril
1. apr 2008

No Mlynček je typická "kamenná tvár", toho som ešte usmiať sa nevidela. Ja som ho mala aj pri pôrode, no strašne odmeraný bol.

aviril
1. apr 2008

Inak, teraz som si pozrela aj fotky catrin - gratulujem, maličký je nááááááádherný.

bystricanka
2. apr 2008

že je krásny malý Nikolasko? Aj bublinkina dcérka je fešanda. Možno budú aj frajeri 😀 😀
a aby som žiadne detičky neurazila...všetky bábätka sú pekné, nádherné, okuzľujúce..... 🙂 😉 No radosť hľadieť. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre