Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

catrin1
20. mar 2008

bubli jaaaj tak to bude problem... ☹

bystricanka
20. mar 2008

bubli...no keď tak nad tým rozmýšľam, tak máš pravdu o tej zodpovednosti primára. Mňa ti to asni nenapadlo, že primár berie zodpovednosť za takéto pre mňa banality. 😉 Ale zdá sa, že to až taká banalita nie je 😒 No som z toho zmätená. 😖

catrin1
20. mar 2008

baby ale ja si myslim ze mi teda mohli dat aspon nieco na otvaranie a az potom vyvolavacku no nie????

vavka33
20. mar 2008

Baby,presne to som vam vravela.
a Mlyncek suhlasit nebude!!!!Boli za nim ine kapacity,so mnou lezala jedna baba,co mala mamku jeho naj.kamaratku,dokonca lekarka z rychlej.Sla za nim prosit o vyvolanie dcerinho porodu,nechcel o tom ani pocut,ani za nica ni za uplatok.
A zena mala taky komplikovany porod,ani cisarak jej nechcel urobit,pritom ...ale to nejdem pisat.
len som chcela napisat,ze ON to proste nevyvola ak nie ste otvorene aspon na dva cmalebo vam neodisla voda.Ved je to ohrozenie vasho zivota nasilne vyvolanie porodu.Ale to pochopite,ak to zazijete.neskutocne bolesti,ktore sa ani nedaju vydrzat,mozte sa strasne dotrhat,alebo vam praskne maternica.
Tak naozaj vydrzte a ked su babatka v poriadku,nechcite to nasilim vyvolat,hm.
Ked sa bude nieco diat,oni zasiahnu

martinka211
20. mar 2008

catrin mohli,ved dost co cakas do terminu a nie este dva tyzdne po termine a stale nic,no mozno ta maly prekvapi cez sviatky a sam sa vypyta na svet 😵

vavka33
20. mar 2008

catrinale vyvolavacka je to z coho sa otvaras 😉

martulanr
20. mar 2008

catrin drzim palceky aby ste uz boli dvaja ja by som sa zblaznila prenasat tolko

bublinkajasminka
20. mar 2008

catrin - takže takto to je - dosť blbé že mlynček o takmer všetkom rozhoduje že???

catrin1
20. mar 2008

martinka bodaj by si mala pravda.... 😵

catrin1
20. mar 2008

vavka aha... 🙂
martulanr..no ved to uz je na zblaznenie...
bubli no hej dost blbe....

martulanr
20. mar 2008

je to blbe ked sa o vas cely cas pocas tehu stara vas doktor a potom si niekto zmysli ze nic nepovoli 😠

moja svagri rodila minuly tyzden v spanielsku a tam sa nestarali prisli na sal zacala rodit a doktor na nu hucal aby rychlo porodila lebo este cakaju baby na porody ☹ a aby urychlil porod tak tahal maleho zvonom a to ani nemusel len aby ho uz vytiahol 😠 😠 našťastie su v pooriadku

martulanr
20. mar 2008

catrin neboj v pondelok ta uz šibať bude Nicolasko 😀

catrin1
20. mar 2008

martulanr... 😀 ..no bodaj bi to tak bolo...

nelinka79
20. mar 2008

bublinka a si vo všetkom spokojna s ravingerom? ja sa pýtam tak pre kontrolu .. lebo predtým som mala doktorku v NZ a ta ma tak doriadila lepsie povedané zanedbala v lieceni zapalov ze sme radi ze sme ostali tehu.. Ravingera mi odporucili a ja som spokojná toto sa pýtam len aby som vedela ci si myslím spravne...

catrin držim palce aby to bolo co najskor...

catrin1
20. mar 2008

nelinka dakujem... 🙂

nelinka79
20. mar 2008

catrin a skusali ste sexovať.. možno ste tu o tom pisali to neviem lebo som sa pripojila neskor.. mangelovej sesternici spermie velmi pomohli 😉

bublinkajasminka
20. mar 2008

nelinka - ja som s ním veľmi spokojná - je to výborný lekár a verím že ešte mi veľmi pomôže a už aj pomohol.....

catrin1
20. mar 2008

nelinka hej skusali ale zatial nezabera...a ten malinikovy caj by mi mohol teraz pomoct alebo nie...

vavka33
20. mar 2008

Mne nepomohol ani caj,ani spermie,ani nic.a vsetkeho bolo velaaaaaaaaa. 🙂 Musela som len cakat 😀

martulanr
20. mar 2008

malinovy caj u mna 0 bodov mne bolo po nom zle 😉

catrin1
20. mar 2008

vavka ja mam take bolesti od kedy mi odisla zatka...ze mi stvrdne brusko,boli ma podbrusko ako pri menstruaci a ide mi to do krizov..len to neni pravidelne..myslis ze by to mohlo nieco znamenat uz??

vavka33
20. mar 2008

Jasne Catrinka.uvidis,ze sa to rozbehne.Odide ti voda a potom ti daju nieco na otvorenie.len uz sa skus trosku ukludnit,nech ste obaja v pohode,lebo ked budes v strese,maly bude byvat zly 😉 babatko dost ovplyvni aj priebeh porodu,ja som mala oba vyvolavane a baby boli strasne zle prvy mesiac.A Vanes .mesiace,tu som chuda dlho rodila,dlho sa tam trapila,tak potom mi to chcela vratit 😀

catrin1
20. mar 2008

o.k ja sa teda budem snazit byt kludna...len mam strasny strach o maleho a na nic ine ani nemylsim...neda sa to...nech je aj zly po porode len nech je zdravy... 🙂

aviril
20. mar 2008

No catrin, možno to už začína, keď Ti už odišla zatka. Pri druhom som cítila tvrdnutie brucha, ale také čudné, iné ako inokedy a to mi aj predtým zvyklo často tvrdnúť. To som cítila v nemocnici, lebo ja som bola prijatá na plánovaný cisarák a na druhý deň ma mali operovať. Ráno som šla na vyšetrovňu a Mlynček mi povedal, že už som na 4 prsty otvorená /a to som ani nepocítila, bolo to len to tvrdnutie/, tak som si zvolila normálny pôrod. Takže u mňa to tvrdnutie už boli kontrakcie.

vavka33
20. mar 2008

Bude zdravy a v pondelok s neho bude velkonocny kupac 😀

catrin1
20. mar 2008

aviril no dufam ze aj u mna to bude tak...najradsej by som rodila spontanne len nech to uz je..a preco si mala planovany cisarsky??
vavka dufam dufam... 😀

aviril
20. mar 2008

Catrin, prvého som mala cisárskym kvôli ozvám. Bolo to dosť nečakané a rýchle, išlo o život malinkého. A väčšinou sa už aj ďalšie rodí cisárskym, tak ma aj naplánovali, aj prijali, no do rána som sa už otvorila. Dali mi na výber, tak som si radšej zvolila spontánny. Chcela som vedieť, aké to je. A hlavne, nechcela som skončiť pri dvoch chlapcoch, chcela som ešte niekedy aj dievčatko. A cisárskym sa odporúčajú len dva pôrody. No a tak som otehotnela a čo? Zase chlapček. Ale nevadí, nech je zdravý, to je hlavné. Ale teraz chcem rodiť zas normálne. Možno si chcem ešte nechať otvorené zadné dvierka, čo keď predsa ešte niekedy sa podarí a bude to dievčatko. Nechcem túto možnosť úplne zahodiť, aj keď teraz predstava troch detí ma už desí, nie ešte štyri. Ale človek nikdy nevie... 😀

catrin1
20. mar 2008

aviril a to ti kedy zistili tie zle ozvi??no teda troch chlapcov.... 😀 ..ale hlavne nech su zdravy....a mozno nakoniec to stvrte bude dievcatko...

vavka33
20. mar 2008

aviril,ja to mam opacne,moc by som chcela este chlapceka,ale viem,ze by som zas cakala dievcatko 😀

catrin1
20. mar 2008

aviril a kto ti bol pri porode??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre