• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký je Dr. Dankovčík?

25. mája 2017 
Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?
11. máj 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nie babica
11. máj 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim k nemu do poradne nemam s nim problem uvidime ako bude na to usg
11. máj 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
safiah :grinning:
11. máj 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ti je smiesne haaaaaaaaaa?chces aj ty ist so mnou do poradne?
11. máj 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ti ďakujem za povzbudenie........
12. máj 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
safiah...no ved ty so mnou uz na usg bola u mojho a dala si sa prehovorit (bez prehovarania :grinning: ) a sama si si dala hned po mne urobit unho usg s CD zaznamom... :grinning: ja som sa z toho cely cas tak vytesovala, kedze dve babatka v brusku som na usg este nazivo nevidela...occch...super spomienka...zeby som isla teraz ja s tebou k tvojmu?? :grinning: ale neboj, tuto radost neodoberiem od tvojho milacika... :grinning:
12. máj 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisulik as.a moja ja ked budem mat CD s tymto 3D usg tak potom dufam IA ze si najdes cas aby som sa mohla pochvastat ako ty. :wink:
12. máj 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby,baby....... veľa ste mi toho na doktora neprezrdaili
13. máj 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babica...safiah k nemu zacala chodit len prednedavnom..ale safi, mohla by si tu napisat viac o nom...myslim, tvoj nazor nanho, pocity z neho, atd... :sunglasses:
13. máj 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Safiah.veď sa nenechaj prosiť :frowning2:
14. máj 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj ved sa ucim na statnice nemam chut sa rozplivat nad lekarom.hehe srandujem
ale ja som s nim spokojna vela toho nenahovori sam od seba ale pytat sa mozes vtedy odpovie vpohode co je take cudne v jeho poradni je to v nemocnici a teda to tam ide ako na beziacom pase. prides opyta sa ako sa mas, vyhupnes na kozu porie, potom sa ho treba spytat ci je vsetko ok a napise spravu povie kedy prist opat a 10 min a je po poradni.ani moc ani tlak.ale myslim si ze ako odbornik je dobry, ma prax aj v zahranici.to sa mi pacilo.a je sympaticky.kludne si ho mozes vyhladat aj v google.a tam sa aj docitas o odbornych aktivitach.noooo a ja uz idem spat lebo 12 hodinove ucenie ma takmer zabilo.ja uz tesssssssssssssim na streduuuuuu.jupi.
15. máj 2007 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to znie super.aj som si ho našla v googli........ vzhodilo mi to aj jeoho stránku na ultrazvuk www.3Dultrazvuk.sk
15. máj 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo vidis myslim aj mne sa to podarilo najst. tak ja uz dnes budem usgeckovat no ani si to neuvedomujem ako minuly tyzden.to ucenie ma nejako brzdi v emociach hehe
16. máj 2007 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
safi.. hádam ti to dobre dopadlo..........
16. máj 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co myslis usg.tak to ano teraz mi dobre padlo prve jedlo dna mnaaaaaaam az tak moc som bola nedockava ze som nemohla nic zjest.
16. máj 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To mzslíš vážne? ALe nič nepíšeš o zážitku.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ty nic nepises tiez ako bolo a co budes mat ty ty ty...ja som mala dvojity zazitok kedze mam dvojka a hlavne ma potesilo pohlavie. ten 4 D bol super.a dr. dankovcik tiez bol moc prijemny vsetko komentoval.
17. máj 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej, aj mne všetko komentoval, rehotal sa spolu so mnou ......... a potom y toho aj malá bola paf ....... a pekne sa ukázala.všimla som si ich novú www.3dultrazvuk.sk
17. máj 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas maly si polozil na celu tvaricku ruky akoby vedel ze sa ide fotit no tiez mi tam stvarali az som sa blbo citila ze mi chodil po bruchu s tym vies cim a mne brucho skakalo od smiechu. :grinning: no sranda bola.
17. máj 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mzslíš s tou sondou? to ti vadilo? :fearful:
17. máj 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee...ako doktor komentoval no nenudili sme sa
17. máj 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vadilo ti, že doktor komentoval? mne to veľmi vyhovovalo :wink:
17. máj 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nic nevadilo asi sme sa nepochopili..len mi bolo este viac smiesne ze mi chodi tou sondou po bruchu a moje brucho sa natriasalo od smiechu.
17. máj 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safiah...ta "tehu demencia" posobi na kazdu tehu a to je uplne jedno v akom stadiu tehotenstva...sorry babica, neber to osobne....ale skor ironicky..."tehu demencia" je super konikovsky vyraz..hehehehe..
17. máj 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa aj citim plus este to ze mam v hlave statnice takze radsej idem presedlat z konika na postel
17. máj 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez uz idem presedlat na postel...lebo som unavena...dnes som aj v babetkove bola po poradni... :sunglasses:
17. máj 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosli ti dupacky ja chcem tiez objednat ale terez neviem kedy ale asi to necham o dva tyzdne
17. máj 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedosli dupacky lebo im dosli len velkosti 56 a ja som chcela vel. 62, tak ta velkost im este nedosla..a ani ta hrazdicka im este nedosla..ale autosedacka uz ano...takze aspon po nu skocime zajtra, IA.
17. máj 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babica, ja so u neho rodila syna. Aj som k nemu chodila cele tehotenstvo. Bolo to sice pred 7-mi rokmi, este na Moyzeske a bola som spokojna. Uz vtedy bol velmi sikovny a dobry odbornik.
24. jún 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem. Potešilo. Už som aj ja bola pár krát na vyšetrení a stále bol príjemný........ aj všetko vysvetlil.........
25. jún 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok