Budúce mamičky z Martina, vitajte!

pettrunka
24. máj 2010

ahojte vitam vsetky budúce maminky z martina. 🙂

pettrunka
autor
24. máj 2010

babatka s terminom v juli?????????

romy01
24. máj 2010

ja mam termin uz v juni 😀

pettrunka
autor
24. máj 2010

a co cakas a ako sa citis?

romy01
24. máj 2010

cakam chlapca a citim sa fajn. ALe co ty? nemas napisane v pase ze v ktorom si tt

pettrunka
autor
24. máj 2010

ja s tym mam mensi problem sa tu v tomto orientovat,aj som to chcela napisat ale neviem co mam otvorit.
ja som v 32 tt no najradsej by som to uz mala za sebou,uz musim byt len doma lebo sa otvaram a malinka ma asi malo miesta tak tlaci kde sa len da

romy01
24. máj 2010

aha, no ja si skor zacinam hovorit, ze mi to tehotenstvo bude aj chybat. Uz to mam za par. Informacie si mozes dat do nadstaveni - uplne horny riadok

pettrunka
autor
24. máj 2010

uz som na to prisla dakujem,na jednej strane bude chybat urcite aj mne,no na druhej uz by som si malu najradsej pritulila,drzim palceky a ides si vyberat porodnika?budes rodit v martine?

romy01
24. máj 2010

budem rodit v MT ale nebudem si vyberat lekara. Necham to tak - dost som si o tom zistovala a aj som uvazovala ci si zajednat porodnika alebo dulu, ale nakoniec som prestala stresovat - zatial som na MT nemocnicu pocula len same dobre veci, tak co naspekulujem. A ty ?

pettrunka
autor
24. máj 2010

Ja som bola na porodnici sa o tom informovat,chcela som lekara no nakoniec nieje iste ci ten dotycny pride,ci tu bude,ci nebude na dovolenke a pod. tak asi to tiez necham tak mame tu dost odbornikov si myslim.a kedy mas presne termin?

romy01
24. máj 2010

termin mam 24 juna no moze to byt aj skor, lebo krpec je o nieco vacsi akoby mal byt. Ja sa chystam sa popitat na informacie okolo EPI - aj ked ju nechcem, rada by som mala podpisany suhlas pre pripad, ze to nebudem zvladat

pettrunka
autor
24. máj 2010

Tak to ano ja tiez nechcem no bojim sa toho porodu ako certa ako to budem zvladat.tak drzim palceky nech to dobre dopadne a potom daj vediet ako si to prezivala.a odkial z mt si?

romy01
24. máj 2010

jasne ze napisem, ja sa porodu nebojim, akosi mi to nedochadza, alebo je to nejakymi hormonmi, ze nemam strach, ale chcem byt pripravena. Istota je gulomet, ze ?

pettrunka
autor
24. máj 2010

asi ano?a uz si bola na pasoch ako to tam chodi

romy01
24. máj 2010

ide to tak ako " na pase" 😀 😀 😀 Rano prides, zapises sa v cakarni do poradovnika a potom ta uz podla toho zavola sestricka. Nahodi ti pasy a potom kontroluje co z toho vylezie. Mna tam nechali par min ale boli aj baby co tam lezali aj polhodinu. Ja som si dala rano coca colu tak bol drobec akcny. Potom cakas na spravu a ides prec. Maju tam fest vela zien, takze som sa nestihla ani nic pytat.

fadhillah
30. sep 2010

Ahojte žienky, mám už dve detičky z prvého manželstva a s mojím manželom teraz čakáme svoje prvé dieťatko. Som z Martina, a záčastňujem sa zbierania podpisov za zrušenie zákona ktorý má platiť od januára 2011, ide o zníženie rodičovského príspevku z 256 Eur na 190Eur. Prosím, je niekto ochotný mi pomôcť? Som tu na to sama. Poprípade ak o takejto akcii ani neviete, rada poskytnem info, ale až večer, teraz musím s dcérkou na gymnastiku
Pá, držte sa, mamičky

bystricanka
30. sep 2010

ahojte baby..

prepáčte, že som sa vám sem tak vtrela, ale mohli by ste mi poradiť, kde v Martine máte nejakú robotnícku ubytovnu. Manžel tak ide pracovať a aby mal kde prespávať. Dakujem pekne 😵