Hľadám detského lekára vo Viedni

lenkaaaaaaaa88
14. nov 2017

Ahojte,mohly by ste my prosim poradit nejakeho slovenskeho alebo ceskeho deckeho doktora ci doktorku?surne hladam pre moju dcerku ktora ma tyzden..nejakeho co ma volne a bere aj bez objednavky.dakuje.

beky1813
14. nov 2017

Ehm, je ti jedno, kde na Slovensku? To budes dochadzat?

pribinak
14. nov 2017

Ehm, detsky nie decky

erickatt
14. nov 2017

@lenkaaaaaaaa88 Trnava?? Košice?? Poprad? Bratislava??

stastenka42
15. nov 2017

@lenkaaaaaaaa88 Detský....ved lekára si mala mať predsa dohodnutého ešte pred pôrodom...

gretocka
15. nov 2017

@lenkaaaaaaaa88 a akeho lekara si nahlasovala v porodnici? Jeho meno je pre teba zavazne na najblizsi polrok....
A ako spravne dievcata polozili otazku - kde? Cechy alebo Slovensko? To mas vcelku siroky rozptyl.....

lenkaaaaaaaa88
autor
17. nov 2017

@erickatt prepacte..zabudla som dodat ze vo Viedni🙂ak by ste o niekom.vedeli tak by ste moc pomohly😉

beky1813
17. nov 2017

@lenkaaaaaaaa88 "pomohli" a co si to neriesila skor? Ci tvoja nemcina je ako slovencina? A tusim je tu skupina mamiciek z Viedne, opytaj sa tam

lenkaaaaaaaa88
autor
17. nov 2017

A problem je v tom,ze som porodila o mesiac skor a to na sk..v pondelok sa vraciame spat do Viedne a tam hned pojdem k doktorovi..v nemocnici kde som mala rodit sa ma na doktora este nepytali preto som nemala este ziadneho..myslela som si ze mam este cas..no osud to zariadil inak..

mirage
17. nov 2017

@lenkaaaaaaaa88 Ked sa pytas otazku tak nam daj viac informacii, tazko sa to co len cita, nie ze reaguje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre