• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detský imunológ v Košiciach. Ku komu ísť?

18. marca 2017 
Ahojte :slight_smile: má niektorá z Vás skúsenosti s doktorkou Šafčákovou ? veľmi pekne ďakujem.....
14. apr 2016 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amajlik celkova spokojnost :slight_smile:
15. apr 2016 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dr weiszerová na kováčskej..možno aj vďaka nej nemáme astmu
11. jún 2016 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky príde Vám normálne že Alergo lekárka Vás pošle s deckom k ORL lekárke ktorú Vám sama urči?aj napriek tomu že ste jej uz dali odborný nález od ORL lekárky ku ktorej chodíte a ste s ňou spokojne?
7. júl 2016 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hladam detskeho alergologa v KE, mam 4 ročného chlapca a kasle hlavne v noci uz asi 3 mesiace...je tu niekto taky kto mal podobny problem a alergologicka ho neliecila sprejikmi Flixtide a Ventolin? ..nie som moc stotoznena s touto liecbou..
6. feb o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
je potrebné, aby alergológ spravil alergo testy, kde sa určí, resp.vylúči alergia na čokolvek... Je potrebné stále zistiť príčinu problému. Ak je kašel spôsobený nejakou alergiou, napr. na roztoče, alergológ stanoví liečbu - antihistaminiká , samozrejme ventolin v tomto prípade nebude potrebný, len možno v ojedinelých prípadoch, tak možno 5 x do roka. Ventolin nie je liečba, len pomoc v ojedinelých náročnejších situáciach !!!!
Je potrebné nájsť správneho alergológa, nie každý alergológ má aj ľudský prístup.....
6. feb o 10:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ,možno že nie si stotožnená ale ak treba tak treba,mne sa malá skoro zadusila a prisla som v hodine dvanástej...uznávaný doktor Pohánka z popradu moju dcerku vyliečil...naopak mudr.hutková jej davala len bronchowaxon a nezaberajuci imunglukán...vyššie uvedené speje sme brali cca 5 mesiacov,dverka je vyliečená
6. feb o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,hľadam detsku al
16. mar o 05:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hľadam detskú alergologičku,poprosím vás kto ma dobrú skúsenosť napíšte,ďakujem
16. mar o 05:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bedrici my mame alergologicku co sa presne specializuje na plucne veci teda vela deti dostala z astmy. ja som tiez mala dcerku na ventoline a uz sme niekolko rokov bez. odporucam dr. weiszerova kovacska ulica a hlavne berie novych pacientov normalne do tyzdna dvoch nie ze cakate 3 mesiace na termin. odporucam. a pripadne urobi aj rozne testy na alergiu ci mlieko nie je problem alebo ak vecer kasel tak na gastro vas posle koli refluxu a pod. drzim palce
16. mar o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem bibistec :slight_smile:
18. mar o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok