Dobrý gynekológ alebo gynekologička vo Zvolene

kathy95
13. sep 2017

Dobrý deň, hľadam dobrého gynekológa vo Zvolene. S mojim doterajším lekárom (Mudr.David) som nie spokojná. Poradite mi prosím niekoho normálneho, ľudského a hlavne odborníka. Ďakujem pekne za každu radu. K.

korpiklaanka
13. sep 2017

@kathy95 Ja chodim k Simovi. Som spokojna, nakolko ma vsetko potrebne v ordinacii, mily, aj ked vela nenarozprava. Sestricka je tiez super, priatelska. Nie som u neho dlho, ale vzdy som bola spokojna. Ci islo o preventivku, diagnostiku tehotenstva, potrat a naslednu starostlivost po nom. Momentalne snazilkujem a hoci do zvolena musim dochadzat, neuvazovala som o zmene. Takze z mojej strany spokojnost.

ankare
13. sep 2017

@kathy95 nemas to blizsie do dt? Tam robí super doktorka 😊

kathy95
autor
14. sep 2017

mam to blizsie ale ona uz neberie nikoho a uz som tam bola tri krat zmluva a co ja viem co este take vyhovorky ze som bola nutena ist naspät do Hrinovej a tam ma poriadne nevysetril ked som krvacala. nevieme co sa stalo 😔

kathy95
autor
14. sep 2017

@korpiklaanka dakujem aj my sa snazime uz vyse roka ale nic sa nedeje som z toho uz na prasky pomaly 😒 , a po aprili uz ani nedufam, ze by daco mohlo byt dobre

korpiklaanka
14. sep 2017

@kathy95 v tomto pripade este viac odporucam sima. Specializuje sa na problemy s plodnostou.

kathy95
autor
14. sep 2017

@xxxxxnnnnn dakujem uz som vela precitala ale este precitam aj toto co ste mi poslala

korpiklaanka
15. sep 2017

@kathy95 ja ked som zacala spinit, hned v ten den ma vysetril po ordinacnych hodinach. Videl ze je zle, ale povedal to citlivo, sestricka sa so mnou este dlho rozpravala a podporovala, dokonca aj po zakroku mi napisala sms, aby som sa drzala a skoro zotavila... v tomto momente nic nezanedbali.

Teraz snazilkujeme, uvidime ako to pojde. Ale zasa sme ludia, nie kazdemu sadne. Ja som vystriedala 3 lekarky, az som nakoniec skoncila u neho.

Ked som potratila a to co sa dialo na pohotovosti, z toho mi je este teraz na grc a tak necitliveho a arogantneho doktora som este nevidela. Doktorky v den zakroku zlate a mile. Simo _ starostlivost stopercentna. Je tichsi, vyjadri sa len k veci ale sestricka, jeho manzelka, sa porozprava aj za neho. Uz len kavicka chyba.

Tak drzim palce pri vymene spravneho doktora. Je dolezite aby sa zena citila u svojho zenskeho lekara alebo lekarky dobre.

kathy95
autor
15. sep 2017

@korpiklaanka Dakujem, dufam, ze vyberiem spravneho lekara

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre