Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

luciaanna
26. dec 2010

@bajtiki, ahoj
Mudr. Muránska je strašne zlatá doktorka, veľmi milá a ochotná, mám pocit, že už má hrozne veľa pacientok (a ktorý dobrý lekár nemá). Trošku sa mi nepáči systém objednávania, ak máš problém, musíš sa objednať a čakáš neviem kolko dní....Na preventívku som musela čakať tri týždne. Ale asi to tak funguje už skoro všade....A ešte sa mi nepáči sestrička, ale to už je iba môj osobný pocit a iba nepodstatný detail 😝.

rebeka33
26. dec 2010

Doporučujem Dr,Melichovú a Dr. Frívalskú na Gemerskej a robia aj v nemocnici na Rastislavke . a Dr.Čelovského ,ktorý robí v hornej . Sú to odborníci. A keď treba usledujú vás aj v nemocnici. Ale sú to súkromníci-

zuziq8
8. jan 2011

@rebeka33 mozem povedat ze je lepsie chodit niekde do ordinacie ako do nemocnice 🙂 ja chodim k Melichovej a ked este nerobila na gemerskej, tak som dost dlho musela v nemocnici cakat obcas, ... inak je to skvela odbornicka a uzasny clovek 🙂

rebeka33
8. jan 2011

@zuziq8 áno aj ja k nej chodím už roky a v nemocnici to bolo o čase. A naozaj výborný človek. Vidím,že si už v 19tt. budem ti držať palce. 🙂

mato100
8. jan 2011

Ahojte baby,
ja nemám osobné skúsenosti, ale keby ste chceli, tu je zoznam košických gynekológov a niektorí sú tam aj ohodnotení a okomentovaní pacientkami http://www.nasilekari.sk/najdeni-lekari/Gynekol...
Hádam Vám to aspoň trochu pomôže 😉

zuziq8
9. jan 2011

@rebeka33 dakujem, ja som si to cakanie nedavno opat vyskusala... musela som tam cakat na primara hodinu, len aby sa pozrel na moj krcok, co trvalo asi pol minuty 😀 naozaj ona je uzasny clovek, chcela by som pri nej rodit, tak uvidim ako to vyjde. 🙂

tinuliatko
21. jan 2011

@shaarka ahoj chcela by som sa opýtať za čo všetko sa plati u dr.Mikulovej?lebo je to asi sukromna ambulancia,by som chcela ku nej isť , ďakujem

tinuliatko
21. jan 2011

@rebeka33 ahoj chcela by som sa opýatť či ma dr.Frivaldska aj vlastnu ordinaciu a ked ano ,kde.Ďakujem

mirusa30
21. jan 2011

ahojte poradili by ste mi ci je dr.Mikulova dobra porodnicka? rozmyslam o porode v starej nemocnici a mam moznost rodit u nej..dakujem

andrea123456
6. feb 2011

Ahojte, neviete mi poradiť dobrého gynekológa alebo gynekologičku ešte som u žiadnej nebola a bojím sa, že natrafím na zlú (zlého) a ako sa poznám tak ma to úplne odradí chodiť k lekárom. Prosím poraďte

adka.baby
12. feb 2011

@pimma Dr.Nevická je superrrr osobne poznám...iba odporúčam..... 😉

cka
12. feb 2011

Ahojte,
ja odporucam Janka Bujnaka, ml, ma oridnaciu na Furci spolu s otcom, a operuje vo vychodoslovenskom onko-ustave gyn...., cize aj odbornik a skvely lekar. Ja som max. spokojna, a to som presla asi aj 6 lekarov. Kludne sa pytajte ak potrebujete.

eliza55
15. feb 2011

Ahojte, tiež by som chcela zmeniť gynekologičku (Ivanovovu). Kamarátka mi odporučila MuDr. Zuzanu Šoltésovú. Mate s nou nejaké skúsenosti? Dakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂

lienka2
15. feb 2011

pripajam sa k @cka 🙂

tinuliatko
16. feb 2011

@mirusa30 dr.Mikulova je veľmi dobra porodníčka

cka
16. feb 2011

Ano, urcite odporucam Bujnaka Janka, je sikovny, ochotny stale pomoct.

mirusa30
18. feb 2011

dakujem tinuliatko za odpoved

andrejka21
15. mar 2011

@bajtiki
ja uz chodim k mickovej a zatial som nadsena. jej pristupom a ze sa mi zda ze chce veci riesit. vysvetlila mi problem, doporucila a som teraz fajn. jasne ze tiez pouziva usg.
ma ale dost ludi v cakarni - je na zbrojnicnej v centre - pri malom tescu.
inak uz som na nu od par ludi co k nej chodia pocula podobne pochvaly.
ale uz si si asi nasla.am

andrejka21
15. mar 2011

@adka.baby s nevickou mam bohuzial zlu skusenost. povodne som bola u nej, par krat si ma pohadzovala a nakoniec zahlasila ze mi niet pomoci. bola sice mila ale ked som davala nalez kamosovi internistovi tak krutil hlavou (ja viem - internista by nemal sudit gynekologicku). potom som chcela ist k mikulovej ale pre jej neochotu vziat ma som nakoniec na odporucanie znamej skoncila u dr. mickovej (na zbrojnicnej) a som mimoriadne spokojna (uz nieco vyse polroka). a mimochodom vyriesila aj to co nevicka nezvladla, aspon zatial 🙂.

andrejka21
15. mar 2011

@andrea123456 ako som pisala v mojich predchadzajucich prispevkoch - ja odporucam dr. mickovu (zbrojnicna 8, ke). ale urcite je vela aj inych. drzim prsty.

adka.baby
16. mar 2011

@andrejka21 tak to je mi ľuto, že ti nepomohla, a bola sa za ňou už na novej ambulancii na Furči? ja sa s ňou stretávam denno denne,ale všetci sme len ľudia, to je fakt.

zmrzka333
16. mar 2011

@veronika1212 tak aby bolo jasne ja som vyslovila svoj nazor a nenecham sa tu s prepacenim urazat. Mna velmi mrzi ze si nebola spokojna a ze tvoje tehotenstvo nemalo bezproblemovy priebeh ale navazat sa tu do mna a brat do papule meno mojho syna, to si tedy vyprosim. Mna Luptak poslal na vsetky specialne vysetrenia inam bez pytania sa alebo prosenia. Vsetky vysetrenia ktore mali byt urobene, urobene boli takze ja sa nemam naozaj naco stazovat. Bol pri porode a nemala som zle skusenosti. Ak si ty mala zle skusenosti tak prosim podel sa s kym chces ale mna a mojho syna do ust neber!!! Ja tu nikoho nepresviedcam ze ma chodit k luptakovi. Tato tema ma nazov : Dobry gynekolok v KE a ja Luptaka za dobreho gyndosa povazujem tak som sa podelila ale nikoho som neurazala a nebrala do ust. A nikoho neosocujem za jeho nazor tak ako si to tu predviedla ty.

veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaamoska
16. mar 2011

@andrejka21 andrejka, ja Nevicku poznam len z pocutia ale Mickovu tiez doporucujem. som u nej a veeelmi spokojna.
ma dost ludi to viem. ale nech si kazdy vyberie podla svojho gusta. co sa mna pytaju, ja tiez z vlastnej skusenosti vzdy odporucam jednoznacne Mickovu. ale nastastie vyzera ze je viac dobrych gynekologov v KE, priatelka z Michaloviec sa trapi z vyberom viac.

veronika1212
17. mar 2011

@zmrzka333 Mila Zmrzka, do papule si Ta neberiem len som si napisala svoj nazor na nazor Tvoj, takze klidek. Tvoj Christian je zdravy takze si nic nevyprosuj ci to tu vypisujes za plotoviny. Jeho meno som Ti napisala aby si to brala viac osobne a zafungovalo to ako vidim, predstavila si si , ze by mohol byt aj vazne chory a ze by v tom mohol mat prsty Luptak, lebo na to neprisiel a nikde inde Ta neposlal. Ked si s Luptakom spokojna je to Tvoj problem, kludne u neho porod dalsich osem deti a dobre mu za to plat, len davaj pozor aby sa Ti nestalo to co pise Tini77 v v diskusii MUDr.Marcel Luptak - Hroncova KE na strane 10.

sofia_maria
17. mar 2011

Čaute baby, potrebujem poradiť, gynekologička ma poslala do Centra asistovanej reprodukcie v Ke a mám si vybrať medzi MUDr. Silviou Toporcerovou a MUDr. Radomírom Hredzákom , PhD. Viete mi niektorá poradiť, ktorého z nich si mám vybrať?

katy2
17. mar 2011

@sofia_maria Dr. Toporcerova je co sa tyka UO o nicom... Je to statne centrum, je to tam lacne, ale vysledky ziadne.... Dr. Hredzak pracuje v SPLNe, vysledky ma, je to sukromne centrum... Ja cakam u neho uz druhe babo..... V KE je este jedno sukromne centrum - Dr. Herman v GYNCARe, aj tam su uspechy... Tak ja by som si vyberala medzi tymi sukromnymi CAR..... A mimochodom, vobec nepotrebujes odporucanie od lekara... Oni si aj tak urobia vsetky potrebne vysetrenia sami... Drzim palce 🙂

sofia_maria
17. mar 2011

@katy2 Ty si spokojná u Hredzaka? Robia len UO alebo aj pomohaju pri snahe o otehotnentie prirodzenou cestou?

katy2
17. mar 2011

@sofia_maria ja som spokojna.... Mala som 3 IVF a cakam druhe dieta....
CAR nie su urcene na pomoc parom, aby otehotneli prirodzenou cestou..... Oni hladaju pricinu, preco sa nedari... Snazia sa ju odstranit napr. liekmi ale vo vascine pripadov to konci IVF alebo IUI.....

zmrzka333
18. mar 2011

@veronika1212 Mila veronika, dala som si tu namahu a precitala som si ten prispevok v teme o Luptakovi od Tini 77. Musim konstatovat ze uplne hroza - normalne pripad na trestne oznamenie. Uviedla si teda velmi zly priklad. Ty ako clovek si stale v dobrej nalade? Stale mas chut dvihat telefon a byt ku kazdemu mila? Viem ze si zaujata ale skus sa odosobnit uvedom si ze ani ty nie si kazdy den v dobre nalade. Ja som u Luptaka rodila a nikdy a to som chodila aj k jeho mame a potom k nemu, opakujem nikdy som ho nezazila v zlej nalade. Nikdy nebol arogantny, nemala som pocit ze ho otravujem prave naopak. Takze si ani neviem predstavit take spravanie od neho ako pisala Tini77. A keby aj ano tak aj on je len clovek a ma narok byt aj podrazdeny alebo v zlej nalade. Takze moj nazor je stale nemenny. Ja som rodila cca 14 hodin nakolko som sa neotvarala. Trvalo to od cca od pol 10 do 23:15. Luptak mal sluzbu v ten den od 6 rana bol pri mne kym som neporodila. To bola nedela a v pondelok mal riadny pracovny den. Tak si viem predstavit aku mal naladu na druhy den v robote. V tu nedelu som nerodila len ja takze si odrodil svoje a domov sa dostal dost neskoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre