Dr. Rusnák, Kramáre. Máte s ním skúsenosť?

macadi
26. okt 2007

Ahojky kočky, asi budem chodiť k dr. Rusnákovi na Kramáre na folikulometriu a moja prvá skúsenosť s ním bola super. Vysvetlil mi podrobne všetko, akú mám diagnózu a čo bude nasledovať. Aj som o ňom počula, že je dobrý ako lekár. Preto moja otázka znie: Je niektorá snažilka alebo tehuľka jeho pacientkou a ak áno, aké má skúsenosti? Ďakujem, teším sa na odpovede. 🙂 😉

lenusa
27. okt 2007

Ahoj macadi, ja som k dr. Rusnákovi začala chodiť min. rok ked po dlhom snazení o bábetko sa nám nedarilo, robil mi laparku, folikulometriu a potom mi pomohol aj s centrom asist. reprod. kde som otehotnela po druhom IUI a odtial som sa vratila späť k nemu a som s ním veľmi spokojná, takže vrele odporúčam 😉

macadi
autor
28. okt 2007

Ahoj lenusa, ďakujem ti veľmi pekne. 😀 Určite mi všetky názory pomôžu.A mne sa tiež zdal celkom fajn. 😉

sicilia
1. mar 2011

@lenusa ahoj, chcela som sa opytat na dr. rusnaka, citala som prispevok v diskusii o nom.. a chcem sa opytat, ci si u neho aj rodila a ci sa da aj oficialne zazmluvnit.. neviem presne ako to funguje..

lenusa
13. mar 2011

@sicilia ahoj, chodim k doc. Rusnakovi uz 5 rokou, je to perfektny odbornik a aj clovek....rodila som u neho prvu dcerku a vsetko bolo super, neviem ako to funguje so zazmluvnenim, on si ma dal proste na jeho smenu, aby ma mohol odrodit a nemusela som si ho zazmluvnovat a teraz idem vo stvrtok na planovany CR (maly nie je stale otoceny a ma malo vody uz...), takze zas nezazmluvnujem a rodi ma on. Takze fakt mozem len a len odporucit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre