Dr. Vargová a Dr. Manicová. Máte s nimi skúsenosť?

alenk
15. júl 2009

asi pol hodinu som na celom konikovi hladala nejaku zmienku o tychto dvoch gynekologickach a nenasla nic.
Uz asi pol roka sa odhodlavam najst si gynekologa v BA a nastal cas preventivky, tak hladam na nete a tieto dve doktorky beru nove pacientky. Ak mate niekto skusenosti, dajte prosim vediet.
Diky moc

mirm
15. júl 2009

ahojte

k tejto teme sa pridavam. Ja planujem zmenit moju lekarku, vzhladom na to ze mam PCO syndrom,ale to mi musela zistit ina lekarka. Moja mi povedala ze som OK a nevie preco nemozem otehotniet.

takze piste piste 🙂 🙂

alenk
autor
16. júl 2009

ahojte baby, nepoznate nikto spomenute lekarky?

bbabulka
29. jún 2010

ahojte babenky...: ) ja chodim uz dlhe roky k dr.Manicovej do Ruzinovskej poliklinky a som s snou maximalne spokojna tak ze nemajte obavy a sup za nou ..))))

gangulienka
9. aug 2010

K doktorke Manicovej som chodila aj ja bola super, ale uz robi len 1 den v tyzdni, ostatne dni robi dr. Vargova a od tej som nastastie odisla v poslednej chvili 😖

martynnka
20. aug 2013

Ahojte, mohla by som obnovit tuto temu? Poznate tieto doktorky? @gangulienka pise,ze od dr. Vargovej odisla v poslednej chvili? Preco? Dajte mi nieco o nich vediet, potrebujem najst novu gynekologicku... Ake su to doktorky, aky maju pristup, ako to v ambulancii chodi? DAKUJEEEEM 🙂

gangulienka
12. sep 2013

@martynnka dr. Manicova je na dochodku a na jej miesto nastupila dr. Vargova, ja som spokojna nebola mala som vazne problemy v tehu ona to moc neriesila vraj priroda je nevyspytatelna ked som nastojila nech mi da nejake lieky ani nevedela ake a ani ake je davkovanie (ja mam medicinske vzdelanie preto viem aspon trochu posudit ze jej pristup nebol ok) ...asi tak k tomu...

martynnka
12. sep 2013

@gangulienka No teda! Ale to je hrozny pristup od lekarky... Aj si prestupila k niekomu inemu?

gangulienka
12. sep 2013

@martynnka ano prestupila a novy doktor len krutil hlavou...vraj som mala velke stastie, ze som o babo neprisla ....ja urcite nechcem nikoho ohovarat ale s touto pani doktorkou som naozaj nemala dobru skusenost a to ja nie som ani hystericka ani fajnova ci narocna 🙂

janag25
13. nov 2013

ja poznam pani Dr. Manicovu dost dlho, k nej som chodievala niekolko rokov predtym nez som odisla do zahranicia. Nemala som rada dlhe cakania ale zas na druhej strane som vedela preco pacietnky boli tak dlho vnutri- lebo p. doktorka bola dosledna, ochotna, mila a naozaj nenechala nic na nahodu... ak si nebola niecim ista, vysetrila este raz ... takze aj ked ist p. dr. Manicovej vyzadovalo alebo si zaplatit prednostne vysetrenie alebo si zobrat pol dna dovolenky a strikovanie, vzdy sa mi to oplatilo. Teraz som sa vratila a ked hovorite ze dr. Vargova kt. ju zastupuje nie je nic moc tak ja si radsej zariadim, aby som prisla na vysetrenie v den kedy bude ordinovat p. dr. MAnicova. Neviete nahodou ktory je to den? Dakujem za vase postrehy. Urcite mi pomohli.

anetkaadamko
30. jan 2014

@janag25 ako sa volá menom mudr. Vargová?

patka33
20. feb 2017

@gangulienka baby asi k tej vargovej toto je sono z gyn fin a ona plod nevidi a posiela ma a kyretaz co myslite je to plod?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre