• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Laparoskopia v Trenčíne. Aké to tam je?

18. septembra 2007 
Je tu niekto kto bol na laparoskopii v Trenčine, alebo v blizkom okoli? Ake to tam je?
10. sep 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja som zo Ziliny, no pred pol rokom som bola na laparoskopii v TRencine, dostala som odporucenie. Bola som spokojna, operacie som sa bala, co je normalne, ale bolo to v pohode. Na treti den som isla domov. A o dva tyzdne som isla do prace. Ja som bola spokojna aj s pristupom lekarov. Drzim palce.
10. sep 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem Ti gabulik a tebe sa ako dari teraz?
10. sep 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa spytat ci nebola niektora z vas na vypalovanie folikul?
11. sep 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj an7ula,
Ako sa mi dari ? Na laparoskopii mi zistili endometriozu, co je choroba maternice, ktora vytvara zrasty, vraj ich vsetky odstranili, no bokuzial otehotniet sa mi nepodarilo. Tak dufam dalej a nevzdavam to. Uz sa snazime 2 roky. a ty kedy ides na operaciu?
12. sep 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
an7ula - ja som bola na laparoskopii v Ilave a nemôžem si vynachváliť starostlivosť sestričiek. Boli naozaj super! Všetko sa to dalo v pohode prežiť, v stredu som nastúpila, vo štvrtok ma zoperovali a v piatok ma pusili domov.
12. sep 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zatial nikto nevravel o operacii, ale mam bolesti, zvyšene CA 125. Tak som zvedava čo bude dalej. Robim si psychicku pripravu už popredu.
12. sep 2007 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som bola na laparke v TN asi pred rokom, tiež som sa hrozne bála, ale dopadlo to ok. Lekári boli super, len to prostredie ma deprimovalo trocha. V stredu som nastúpila, vo štvrtok ma operovali a v piatok som ukecala primára, aby ma pustil domov. Tak som šla po 14. 00 pekne domov.
Bolesti sa dali prežiť, nebolo to také strašné. Takže žiadne obavy, bude to OK. Držím palce.
12. sep 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ja som bola na laparke v Bánovciach a bola som veľmi spokojná. Milé ochotné sestričky, kľud na izbe - aj keď strašná nuda.... :grinning:
13. sep 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj an7ula, ja som bola na laparoskopii v Trencine v juli tento rok a bola som velmi spokojna. Zakrok prebehol uplne v pohode, v utorok ma prijali a v piatok som isla domov. A dnes som uz v 11 tyzdni tehotenstva :wink: takze vrelo odporucam :wink:
17. sep 2007 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme sa snažili o miminko asi rok a dva mesiace a potom som zrazu otehotnela ale doki mi povedal že je to asi mimomaternicové a tak ma poslal do Tn prijali ma v pondelok ráno večer mi čistili maternicu ale nič nezistily a tak v stredu mi robily laparku a tá malá potvotka behla do pravého vaječníka a tak mi ju vybrali,myslela som si že sa mi celý svet zrútil a že už nikdy asi neotehotniem :frowning2: a tak sme sa zase začali usilovať o dalšie miminko a podarilo sa to asi po osmych mesiacoch a teras si tehulkujem už 35týždeň :grinning: zo staroslivostou som bola veľmi spokojná sestričky boli veľmi milé a ochotné a doktori tiež :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok