• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosť so súkromným gynekológom MUDr.Orosom?

1. februára 2017 
Babulky tak mám info o pôrode.. Nuž je to presne ako som písala.. 400eur.. aj keď v nemocnici pýtajú za zluvu 300eur.. ale on plánuje pôrody.. a vie si ich naplánovať na doobedie tak keď je v nemocnici.. takže si pekne priplatíme tú stovečku.. a v nemocnici sa potom platí už len epi a ostatné vaše záležitosti ako nadštandard a podobné.. nuž.. idem vykradnúť banku.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.. tak ja som sa k dr. Orosovi objednala na 3D, dnes idem... po tom, co som na neho nasla take super ohlasy (este uvidim, aky bude dnes,..), tak by som si ho chcela zazmluvnit k porodu.. ale citam, ze 400e.. omg, moje nervy.. fakt vykradnut banku - my sme este byt prerabali, postupne kupujeme veci pre drobca... este aj to tehotenstvo a porod je biznis :( nuz, ale ked chces 100% starostlivost, musis si zaplatit...
3. dec 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.. ja som u neho rodila, robil mi cisársky - bolo to dosť na rýchlo, ale bola som s ním maximálne spokojná, je to profesionál...
25. jan 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Doktora Orosa mozem odporucit, daval na mna pozor pocas celeho tehu. Ked som lezala v nemocnici, chodil ma pozerat a dozeral na mna. Lezala som v nemocnici dlho a bolo tam vela dievcat, ktorych lekari pracovali v tej istej nemocnici, ale ked ich prisli pozriet, bol to maly sviatok, ak vobec prisli.
Dr. Oros je sukromny lekar a nestoji malo penazi, ale v pripade problemov sa postara. Vysetrenia mi robil iba on, nepustil ku mne inych lekarov a vsetko riesil on osobne, mimo mimoriadnych situacii. Ak som mala otazky alebo nejaky problem, stacilo ked som povedala sestricke, ci by mohla poprosit doktora o minutku a vzdy bez problemov prisiel a vsetko povysvetloval.
Urcite ho odporucam na starostlivost pocas celeho tehulkovania.
14. sep 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitilushka ahoj prosim ta ja som sa objednala k dr.orosovi na 3d ultrazvuk, vies mi napisa par dojmov aky je..kolko ti robil ultrazvuk ,prsitup atd?dik
11. dec 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr. Oros nas s priatelov privital a to bolo asi vsetko :slight_smile: mal nejaku pacientku a mne robila ultrazvuk ina dr, myslim, ze bola moravacka, alebo ceska,.. ale bola velmi zlata, ked som videla malu, bolo to uzasne :slight_smile: este mi aj pomahala vybrat, ktoru foto mam dat vytlacit (na CD da vsetky foto aj videa). pristup teda super :slight_smile: ale za tu cenu sa ani necudujem :grinning: a este nieco moja mala laska vyzerala presne ako na foto ked sa narodila :slight_smile:
pusa po mne, nostek po tatovi :sweat_smile:
11. dec 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja k nemu chodim robil mi kyret pred 5 rokmi a mozem povedat ze super vsetko vysvetlil v den nastupu ma spravil a po pol hodke som ani nekrvacala ziadne bolesti a prisiel za mnou aj po operacii a aj pred odchodom.. teraz mi liecil cysti na vajecnikoch a po pol roku som otehotnela co prognoza bla bez tabletky neotehotnem vzdy si ma pamata u neho je to 24h starostlivost...cena je dost sono 40€ale ma 4D takze aj preto ale podla mna on to nema vobec ako biznist skor je znaly v tom co robi chodi na konfrrencie a nezaspal na vavrinoch...ja by som nemenila...a za kyret odo mna nepytal ani euro ...ak mate problemy tak odporucam
12. mar 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som prvorodička, chodím tiež k nemu a nemôžem sa zatiaľ sťažovať. Prístup je fajn, vyhuvuje mi jeho pracovná doba v poobedňajších hodinách, lebo nemusím odchádzať počas dňa z práce. Zatiaľ je všetko v poriadku a dúfam, že bude aj naďalej. Hrozím sa síce pôrodu, ale ktorá nie všakže, takže nechávam to v jeho rukách a verím, že prístup sa nezmení ani starostlivosť. :slight_smile:
15. máj 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitilushka - Ahoj, kolko si prosim Ta platila za ten 4D ultrazvuk? Si u neho registrovana pacientka?
11. júl 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy_p ahoj nie som registrovaná platili sme 65e aj s vytlacenou jednou foto a s cd...
11. júl 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky.. ja som u Orosa po dvoch rokoch opäť ako tehulka :grinning: ueeej
Ceny sú zatiaľ stále rovnaké ako boli v 2012. založenie tehu knižky + odbery som platila 130€.. poradňa (aj s ultrazvukoma fotkou) +váženie+meranie tlaku+kontrola moču= 35€.. morfologicky v 14tt=50e .. toto sú ceny pre "jeho" pacienkty.. pre ostatné netuším koľko sa platí. Len mi spomínala jeho manželka že ten morfo tusším 60+poradňa.. ale nie som si istá :sweat_smile:
28. nov 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas kolko stoji celkova preventivka u doktora? Viem,ze kazdy ukon sa tam plati zvlast. Chcela by som totoiz k nemu chodit tak sa informativne pytam. Vdaka.
5. jan 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaklac preventivka je myslim okolo 70 - 80, plus usg prsnikov cca 40
11. jan 2015 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka dakujem velmi pekne:slight_smile:. A napr. lieky ked mi predpise tam sa uhradza plna suma alebo nieco preplaca poistovna?
11. jan 2015 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaklac plna suma
11. jan 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoznacne odporucam,minuly tyzden ma operoval,velky odbornik
3. okt 2016 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby. Zvazujem pana doktora. Chcem sa spytat okrem toho ze je odbornik aky je po ludskej stranke. Totoz chodim na Strecniansku Mudr. Stanislav Dusan a nepacia sa mi uz dlhsiu dobu. Su velmi uponahlani a zda sa mi ze nie su az taki pedantni a starostlivi ako by mali byt hlavne v tehotenstve. Aky je pan Oros??? Dakujem za vsetky komenty
1. feb o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok