• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Foltín z Bratislavy a váš názor na neho

10. januára 2016 
Dakujem vam.ja som k nemu zacala chodit do senca,
29. dec 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre a Co hovoris zatial na neho...
29. dec 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maximálna spokojnosť, viem len odporúčať...2x som rodila u neho, mala som cisársky rez:slight_smile:
29. dec 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola na prve vysetrenie a bol prijemny... Ked porovnam s mojou gynekologickou tak to bola katastrofa...ja k nemu chdim len dva tyzdna som vo 12tt takze buďem k nemu chodit az do porodu
30. dec 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pri doktorovi rodila 2x a mozem len a len odporucit, za kazdym maximalny profik a hlavne ludsky pristup az kamaratsky...pri porode sa snazi veci odlahcit, maminu dokaze uzasne viest a koucovat, vie srandovat, proste maximalna spokojnost, ak sa nam postasti tak urcite bude aj do tretice :slight_smile:
2. jan 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gredy
@jargre
ahojte tak ja som presla do ambulancie do senca a dali mi prve vysetrenie prave k dr Foltinovi, chcela som Otapkovu alebo Simka ale tak co narobim. sstricka sa mi zdala nejaka neochotna po tel. ake mate zatial skusenosti?
29. apr 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prepac, ale nebola som tu. Ja mam zatiaľ Foltína a som spokojná, pretože zatiaľ ako lekár mi pripadá v poriadku a vyšetrenia sú poctivé, aj ma poriadne vyšetrí , má záujem, či nemám nejaké problémy, keď mám nejaký dotaz, tak mi stále odpovie, naposledy som mala bolesti pri chodzi, strasne ma tlacilo, že som nedokázala chodiť Foltín nerobil, ale zrovna mala ambulanciu Oťapková, keď som povedala, že chodím k Foltínovi, ale že mam bolesti už celý deň a že radšej by som bola keď by skontrolovalil, či je všetko v poriadku, tak som dostala odpoveď, že ona za 20 minut končí a že si mám dať magnézium a ked tak ist potom k Foltínovi. Tak ma to jej chovanie trochu utvrdilo, že som rada že k nej nechodím, ked by mala taký prístup. Na druhý den som šla a tak mi povedal, že dieťa je uložené dole s placentou a robí mi strašné tlaky, takže počkáme kym trochu zmení polohu a bolo to ok. ale ked by mi tak fakt niečo bolo v 30.týždni, tak postoj Oťapkovej bol fakt katastrofálny a ja by som pri nej rozhodne nechcela byť. Možno ked ma svoje oblubene pacientky tak ano, ale inac nie.
5. máj 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre dakujem za nazor a som zvedava...cakanie je dlhe myslim ked si objednana na termin tak ci to aj sedi ?
13. máj 2014 o 05:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekedy to sedi, niekedy si objednaná a vezme ťa aj o 10 minút skôr, niekedy zase čakám 1 hodinu čo mešká.
13. máj 2014 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, ktore ste mali zazmluvneneho Foltina.....v poslednom mesiaci tehotenstva ste chodili na poradne a monitor len do Senca k Foltinovi alebo ste museli ist aj do Ruzinova zvlast? som 35+2tt a on my urcil dalsie dva terminy do seneckej ambulancie (29.12 a 7.1). to znamena, ze do nemocnice vobec nemusim chodit, len ked uz budem rodit?
18. dec 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj..presne tak že do pôrodnice chodíš až kde rodíš mu zavolas a on pride..ja som mala pri ňom rodiť ale on mal nakoniec v júli dovolenku tak som si zazmluvnila iného lekára.
8. jan 2015 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jargre Ahoj..presne tak že do pôrodnice chodíš až kde rodíš mu zavolas a on pride..ja som mala pri ňom rodiť ale on mal nakoniec v júli dovolenku tak som si zazmluvnila iného lekára.
Dnes o 20:52 • Odpovedz • Pošli IP • • Opraviť preklepy
@andi230115
8. jan 2015 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, chcela by som si zazmluvnit Foltina,neviete kedy ma tehu poradnu v ruzinove? Da sa k nemu volako objednat?
10. jan 2016 o 01:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok