MUDr. Frühwald. Aké s ním máte skúsenosti?

ikaika
1. okt 2007

Ahojte,
chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenost s porodnikom MUDr.Frühwaldom. Ktory ordinoval v Banskej Bystrici v Novamede. Nenasla som zial ziadne referencie na neho, ktore by sa tykali porodu.
Dakujem za kazdu odpoved
ikaika

dijefcatko
16. jún 2010

Ahojte dievčatá, je tu ešte niekto, kto chodí k Fruhwaldovi? Ja som v 6tt a odmietli ma objednat na prve vysetrenie, na krv uz vobec nie. vraj pan doktor vysetruje tehulky az od 11-12tt! Ale ved to je neskoro preboha! Az na moje naliehanie ma objednala sestricka o dva tyzdne s tym, ze pridem a budem cakat. Predpokladam teda, ze ked budem len takto vsunuta medzi pacientky, tak ma pan doktor vybavi len tak, aby sa nepovedalo ☹

adka12
18. jún 2010

Ahoj, ja chodím k Fruhwaldovi od leta a zatiaľ som nemala žiadny problém. Mne sa zdá celkom fajn - uvidíme. No ked som bola tehotná, chodila som rovno do štiavnice na poradne, lebo som tam chcela aj rodiť, takže neviem, ako to funguje u Fruhwalda s tehulkami. Ale ja som teda nemala problém, prvý krát mi robili sono hned po meškaní M asi v 5tt a to som ešte chodila do Novamedu k tej mladej doktorke oproti Kočajdovej.

brixina
18. jún 2010

@dijefcatko ahoj. takuto skusenost mas s dr.Fruwaldom? 😲 ja k nemu chodim este pred otehotnenim a som spokojna, je zlaty a sestricka je super. a hlavne sa tam dlho necaka 🙂

dijefcatko
19. jún 2010

ahojte dievcata, no ja viem, ze je zlaty a sestricka tiez, hoci raz sa mi uz stalo, ze ked mi robil folikulometrii, ze sa na mna ani nepozrel, iba povedal: dobre je to 😒 no uvidim, aka bude moja skusenost teraz, vcera som sa dozvedela, ze ten termin, ktory mi sestra horko-tazko dala, ze nemozem ist kvoli praci. tak som zvedava, ci ma preobjedna. 4.7. mam odchadzat na dva tyzdne do zahranicia, rada by som vedela, ci som ok, ci mozem, mam maternicu v RVF, chcela by som vediet, ci mozem robit nieco, aby som znizila riziko potratu.

dijefcatko
22. jún 2010

tak som dnes u neho bola znova a bol velmi mily, mal sice pokazene sono ale vybavil mi ho vo vedlajsej ambulancii, takze moja mienka je opat vysoko v pluse 🙂 aj so sestrickou som sa porozpravala tak dlhsie a zrejme bola minule nasrdena, dnes som videla, ako lieta a v kuse zeny chceli recepty a potom si po ne nechodia a ona musi znova vypisovat, tak to bola iba nahoda si minule, chvalabohu 🙂

juicyluu
22. jún 2010

strasne zlaty 🙂 bola som u neho na to 3ci4 D sono, nepodarilo sa na prvy krat tak sme isly dratis na druhy pokus a mam nadherne fotky na pamiatku

zuzkaznr
1. júl 2010

Ahojte
Chcela by som sa opytat kolko dopredu sa treba objednat na 3/4D sono? Som z Nitri,ale mam v B.B. rodinu,takze by som chcela spojit prijemne s uzitocnym. Ked pojdem do B.B. tak budem v 21.tyzdni,to by mohlo byt akurat. Citam na tohto pana doktora len dobre ohlasy. Je v cene (60eur) aj nejake dvd,alebo fotky?
Dakujem za kazdu odpoved... 🙂

dijefcatko
2. júl 2010

@zuzkaznr Ahoj, no na toto ti presne neviem odpovedat, ja mam k 3D sonu este daleko, ale myslim, ze dvd tam je.
tu je stranka tejto ambulancie:
http://www.gynekologickaambulancia.sk/index.html najdes tam informacie, ale hlavne kontakt na ambulanciu. Pokojne napíš doktorovi mail, odpovedá. Teda mne zatiaľ odpovedal vždy, ked som mu písala. Ked maju vela pacientiek, tak sa stava, ze sestra nezdvihne telefon, takze mail je myslim dobra forma. A ten mesiac dopredu urcite staci. Mna vcera objednavali na kontrolu o mesiac a mali este vela volnych terminov.
Držím palce, prípadne daj vedieť, aký si mala dojem. Pán doktor je veľký fešák 😀 veď uvidíš na stránke 😉

zuzkaznr
3. júl 2010

@dijefcatko Dakujem ti pekne,uz som mu pisala a hned mi aj odpisal. Na fotkach je to veru sympatak 😉

olivia97
13. júl 2010

ahojte baby teda ak tu ešte niekto je resp. chodí! asi mi najskor budeš vedieť poradiť ty
@dijefcatko ! Tiež som práve zistila (podla testíku) že som tehu a chodím k MUDr. Fruhwaldovi, kedže od poslednej mršky mám cca 5 až 6 týždňov myslíš že ma už objedná na vyšetrenie alebo mám počkať a volať neskôr??? Nebola som ešte u neho len som sa asi pred dvomi mesiacmi k nemu prehlásila ale na vyšetrení som ešte nebola tak neviem čo a ako! ak budeš taká dobrá a poradíš mi bola by som ti vďačná!

dijefcatko
13. júl 2010

@olivia97 podla mna ta objednaju tak o mesiac, ak budes hovorit so sestrickou. Ak budes naliehat, tak aj skor 😉 mna tiez chceli prvykrat az teraz niekedy a to som uz v 10tt, ale o tom som iba so sestrickou hovorila, vraj to skor nema zmysel. ja som ale potom mala spinenie, tak som isla skor... skus napisat doktorovi mail, poctivo a trpezlivo odpoveda, je uzasny. Ja som bola u neho vcera, po tom, co som musela v sobotu na pohotovost a ked som k nemu vstupila, prave mi odpisoval na mail. potom som sa od radosti, ze je vsetko ok, zabudla opytat na jednu dolezitu vec, tak som mu dnes pisala znova a odpoved uz mam. je fakt skvely, ze komunikuje aj takto, clovek sa tam zbytocne netrepe kvoli jednej otazke.

olivia97
13. júl 2010

@dijefcatko takže myslíš že by som mu mala napísať aj keď som u neho ešte nebola?? nebude to blbé. vieš keď som sa tam bola prehlásiť tak tá sestrička sa mi až taká super nezdala tak mám blbý pocit z volania, asi mu teda radšej napíšem a uvidím čo odpíše že kedy sa mám ukázať 😒

dijefcatko
13. júl 2010

Ja som mu tiež najprv písala, že špiním a som tehotná a som jeho pacientka. Rovnako ako ty som predtým u neho nebola. Napísal, že mám prísť. A sestrička je v pohode, ona iba pôsobí takým prísnym dojmom, tiež som z nej bola zo začiatku zmatená, ale raz som u nej čakala dlhšie na doktora, tak bola veľmi milá a zároveň som videla, čo si od niektorých žien musí vypočuť a zniesť, tak sa jej ani nečudujem, že občas šteká 😀 a ja som jej normálne povedala, že pôsobí veľmi tvrdo, tak sa zasmiala, že jej to už viacerí povedali, ale že sa jej to často inak nedá... podľa mňa napíš doktorovi, že v ktorom týždni by si mala prísť a tym sa riad. Odpoveda vacsinou rano 😉

rhodosbb
22. júl 2010

ahojte tehulky 🙂 tak ja tiez chodim k Fruhwaldovi, prvykrat som sa k nemu objednala, ked som zistila, ze som tehotna cca v 5tt a tiez ma sestricka objednala okolo 9tt a az o mesiac neskor som dostala tehu knizku. myslim, ze kym sa zena citi dobre, tak naozaj nema vyznam chodit k doktorovi skor, treba nechat tu malu fazulku nech sa dobre ujme a pekne rastie 🙂 ked idu baby na vysetrenie skor, tak potom su zase nestastne, ze este nebolo vidiet srdiecko a len sa zbytocne stresuju...
sestricka posobi prisne, ale v skutocnosti je velmi mila, tiez ked som pocula, ake veci musi riesit ci uz po telefone, alebo so zenami, ktore tam chodia vyklopkavat mimo poradia, tak sa jej necudujem ani ja tak ako pise aj dijefcatko 😉
doktor je fajn, ochotny vysvetlit aj poradit, vybrala som si dobre 🙂

buducnost2101
16. nov 2010

Ahojte aj ja mám len tie najkrajšie spomienky na pána doktora,pretože pri prvom pôrode som si ho vola a bol ochotný prísť aj ked sme neboli vopred dohodnutý.Počas tehotenstva som mala komplikácie a musela som byť v nemocnici 1 celý mesiac a tam som doktora spoznala.Staral sa o moje bábätko v brušku a ja som prestala mať strach,a verila som,že všetko dopadne dobre.Aj samotný pôrod bola nádherná chvíľa,ktorú si pamätám ešte aj po 7 rokoch.Ako keby to bolo len včera.Potom ked pán doktor odišiel y B.B. som nemohla opäť otehotnieť a prežila som jeden potrat,ale stále som verila že sa to podarí.Celé 4 roky ako bol pán doktor preč sme sa pokúšali a nič.Už ma posielali na umelé oplodnenie,ale ja som nechcela.A ked som sa dozvedela,že doktor sa vrátil a ,že bude mať svoju ordináciu.Hned som sa dala preložiť k nemu a človek by tomu neveril ale do mesiaca som bola tehotná a radosť do mojho srdiečka sa vrátila ,pretože je hrozné ked žena veľmi túži po bábätku a nedarí sa to dlhšiu dobu.Teraz máme syna a aj tentoraz bol pôrod veľmi krásny no odrodil nás pán doktor Shwarts.Obidvom lekárom som nadovšetko vdačná,pretože deti sú ten najkrajší dar v mojom živote spolu s mojím mužom.Obydvom lekárom veľmi pekne dakujem

dominicka136
11. júl 2011

ahojte ako sa mame rada bi som chodila k fruhwaldovi povecte aki je doktor?

dijefcatko
11. júl 2011

@dominicka136 veľmi dobrý 🙂

dominicka136
12. júl 2011

@dijefcatko a nevies kedy bi som k nemu mohla ist?

dominicka136
12. júl 2011

neviete nahodou kedy sa ma chodit ku gyndosovi?

adka12
12. júl 2011

@dominicka136 tieto tvoje príspevky ma dosť bavia 😀
si zavolaj sestričke, povedz, že k nim chceš chodiť a ona ti už dá inštrukcie. A druhú otázku trochu nechápem.... Kedy sa má chodiť ku gyndošovi.... to máš koľko rokov, že to nevieš? Si tehotná alebo nie? Záleží to od veľa faktorov...

dominicka136
12. júl 2011

ma16 a neboj sa neni som tehotna aspon dufam

dijefcatko
13. júl 2011

@dominicka136 majú teraz dovolenku 2 týždne

dominicka136
13. júl 2011

@dijefcatko a nevies kdo ho zastupuje?

dominicka136
14. júl 2011

ahojte neviete kolko sa plati u fruhwalda?
🙂

zlatka10
14. júl 2011

@dominicka136 budeš dochádzať do BB?

dominicka136
14. júl 2011

@zlatka10 mozno a nevies kolko sa u neho plati?

zlatka10
14. júl 2011

neviem, len sa čudujem, že by si zo ZM dochádzala do BB, trochu od ruky, nie?

dominicka136
14. júl 2011

nevadui lebo som pocula ze su tam naozaj dobri doktori 🙂

malaria1121
14. júl 2011

no tak rozhodla som sa ísť na prehliadku , lenže mám problém . Mudr. Vodecký a aniMUdr. Petrovicova neberu novych pacientov a rozmylsam teraz nad mudr .Trškom a Spanielkom .ktorí z nich je lepsi ? a idem to ze idem k gyn. prvykrat alebo je lepsi mudr fruhlwald ?

dominicka136
14. júl 2011

@malaria1121 neviem ti naisto povedat ze ci je fruhwald dobry ale citam tu nanho same ohlasi tak chod k nemu a aj ja bi som potrebovala ist prvi krat na ginekologicku prehliadku a kolko mas rokov?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre